توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ترکیب مطالعات را با حرفه ای تمام وقت با انعطاف پذیری از استون اجرایی MBA. شما طی یک دوره طولانی از طریق کارگاه های آنلاین و همچنین اقامتگاه آخر هفته اینجا در مدرسه آستون کسب و کار یاد خواهید گرفت. این به شما فرصت می دهد تا مهارت های جدید و دانش نظری خود را به سرعت در اختیار شما قرار دهد.

60465_Skjermbilde2017-11-11kl.16.28.48.png

طرح درس

Aston MBA فصل بعدی در حرفه شما است. این که آیا جاه طلبی شما در سازمان های بین المللی هدایت می شود یا شروع به نزدیک شدن به خانه می کند، البته تفکر و توانایی استراتژیک شما را بهبود می بخشد، شما را برای حرفه ای در خط مقدم تجارت آماده می کند.

بهترین رهبران هنر تصمیم گیری و عمل مبتنی بر تفکر انتقادی را تجربه کرده اند. آستون MBA شما به شما می آموزد که چگونه بر روی حرفه خود را بازتاب دهید، فرصت های در حال ظهور را درک کنید و یک فکر ذهنی رشد کنید. شما در هر کاری که انجام می دهید، کارآفرین خواهید شد.

MBA دوره کارشناسی ارشد Aston ارائه می دهد انعطاف پذیری برای یادگیری بیش از یک دوره طولانی تر از برنامه تمام وقت ما است و به طور خاص برای افرادی که می خواهند به ترکیب حرفه ای تمام وقت با مطالعه طراحی شده است. این به شما این فرصت را برای غنی سازی یادگیری خود را از طریق بحث در مورد مسائل مربوط به کسب و کار در حال حاضر و اعمال مهارت های جدید و دانش خود را به زودی در عمل حرفه ای است.

راهنمای موضوع و ماژول

استون اجرایی MBA شامل 6 مدول اصلی است، یکی از پروژه های انتخابی و یک کسب و کار در طی یک دوره 30 ماهه آموزش داده شده است. سپس در طی 6 ماه گذشته، پروژه کسب و کار بزرگ را به پایان رسانده است.

دروس پایه

ماژول های اصلی ما شما را با دانش کاملی از مسائل کلیدی کسب و کار و مدیریت مورد نیاز در کسب و کار مدرن تجهیز خواهد کرد. ماژول های اصلی عبارتند از:

 • ساخت استراتژی سازمانی

شما یاد خواهید گرفت که پیوند نظریه و تمرین را به منظور توسعه مهارت های خود به عنوان یک متفکر و سازنده استراتژیک، نوآورانه و کارآفرینی یاد بگیرید. شما همچنین درک خود را از نحوه استفاده از تجزیه و تحلیل مالی برای تصمیم گیری استراتژیک توسعه می دهید. این ماژول به دو بخش تقسیم می شود، نیمه اول تمرکز بر درک استراتژی ها در حالی که نیمه دوم به نظر می رسد و کارآفرینی و نوآوری است.

 • سازمان های رهبری مجتمع

این ماژول به دو بخش تقسیم می شود، قسمت اول این است که تغییرات را در سطح فردی و سازمانی انجام دهد. توانایی مدیریت استراتژیک و رهبری شما با استفاده از ابزارهای شبیه سازی هنری به پایان خواهد رسید. قسمت دوم تمرکز بر شکل دادن سازمان های پیچیده ای است که در آن شما توانایی های اصلی را که نیاز به یک مدیر موفق بین المللی دارید، توسعه می دهید.

 • ایجاد و تحویل ارزش مشتری

شما مفاهیم و نظریه های کلیدی در استراتژی و مدیریت بازاریابی را یاد می گیرید و به آن عمل می کنید، از جمله نحوه تحقیق و درک رفتار مشتری، نوآوری برای بازارهای جهانی و تفسیر داده ها برای ایجاد استراتژی های بازاریابی.

 • اندازه گیری و افزایش عملکرد مالی

این ماژول درک شما از ارزیابی سلامت مالی یک کسب و کار را بهبود می بخشد. از طریق حالت شبیه سازی کسب و کار هنری، در تیم هایی که تصمیمات مالی برای کسب و کار مشترک خود را در حین رقابت با همسالان خود در نظر می گیرند، کار می کنید. این شبیه سازی یک راه جذاب برای قرار دادن نظریه در عمل است.

 • طراحی و مدیریت عملیات، سیستم ها و فرایندها

ما شما را به تکنیک های جدید برای دستیابی به کارایی عملیاتی معرفی می کنیم و به شما آموزش می دهیم که چگونه آنها را با بازدید از سازمان های محلی مانند Jaguar Land Rover و Cadbury آشنا سازید.

 • استراتژی های کارآفرینی
 • آستون لبه

یک برنامه توسعه شخصی و حرفه ای بر اساس آخرین تحقیقات در علوم رفتاری به شما مهارت های اصلی شما نیاز دارید تا در کسب و کار موفق شوید.

ماژول های انتخابی

شما یکی از ماژول های انتخابی را انتخاب خواهید کرد تا دانش خود را از یک منطقه کسب و کار کلیدی بیشتر تقویت کنید. در زیر لیستی از انواع ماژول هایی است که ممکن است برای شما انتخاب کنند:

 • تجارت جهانی
 • مالی کسب و کار
 • مدیریت بازاریابی بین المللی
 • عملیات بین المللی
 • جهانی اخلاق کسب و کار

پروژه کسب و کار

این دوره با یک پروژه تجاری بزرگ نتیجه می گیرد که به شما امکان می دهد تا تجربه ی یادگیری خود را به تناسب منطقه مورد علاقه خود طراحی کنید. این پروژه به عنوان یک پرنده برای حرفه آینده شما عمل می کند و به همین ترتیب می توانید آن را به روش های مختلفی تکمیل کنید:

 • پروژه مشاوره ای به نام یک مشتری یا سازمان شما
 • طرح کسب و کار برای کسب و کار خود را
 • پروژه تحقیقاتی صنعت / موضوعی.

نوع پروژه در دسترس بودن

یادگیری و ارزیابی

تحصیل در مدرسه آستون کسب و کار

این برنامه به مدت 30 ماه گسترش یافته است تا بتواند تمام وقت کار و مسئولیت های شخصی را به عهده بگیرد. شما چندین سال تعطیلات آخر هفته را در مدرسه Aston Business School خواهید آموخت، با Blackboard، یک پلت فرم یادگیری آنلاین تعاملی. تخته سیاه یک محیط یادگیری مجازی را ایجاد می کند که در آن شما می توانید با محتوای ماژول ارتباط برقرار کنید، در سمینارهای زنده شرکت کنید و با همسالان خود ارتباط برقرار کنید. همچنین یک کتابخانه گسترده آنلاین از محتوا برای پشتیبانی از مطالعات شما وجود دارد.

با آستون اجرایی MBA شما تمام انعطاف پذیری در یادگیری در سراسر تعهدات شخصی و کار، با تجربه غنی از یادگیری در محوطه دانشگاه در محیط چهره به چهره با همسالان و علمی دانشگاهی است.

یاد گرفتن از طریق انجام دادن

در مدرسه آستون کسب و کار ما به یادگیری تجربی اعتقاد داریم تا نظریه را به عمل بگذاریم. آستون MBA بر اساس مبانی یادگیری با انجام کار است. ما فقط به تئوری تدریس نمی کنیم، ما به شما نشان می دهیم که چگونه از آن استفاده کنید.

یادگیری تجربی ارزشمند است زیرا:

 • این فرصت را برای بازخورد فوری در مورد مفاهیم اصلی فراهم می کند
 • این اثر طولانی مدت را ایجاد می کند و می تواند ذهنیت شما را تغییر دهد
 • این به شما کمک می کند تا مهارت های بازتابنده ای را به شما یاد دهیم که سریع تر یاد بگیرید
 • این یک تجربه یادگیری شخصی است
 • یادگیری عملی خلاقیت را تحریک می کند.

یادگیری با انجام کار می تواند در موقعیت های متعدد مفید باشد، عمدتا از آن برای کمک به شما در توسعه استراتژی، خلاقیت فکر کردن، حل مشکلات و توسعه تیم و رهبری استفاده می شود.

ما دوست داریم یادگیری خود را از کلاس و به کسب و کار واقعی. با تشکر از همکاری های نزدیک با کسب و کار، ما از MBA به بازدید از شرکت هایی مانند باشگاه فوتبال استون ویلا، فورد و جگوار لندروور می رویم.

ارزیابی در مدرسه آستون کسب و کار

ماژول ها با تکالیف فردی و کار گروهی که در آن شما فرصت تجزیه و تحلیل مشکلات کسب و کار پیچیده را دارند، ارزیابی می شود.

این دوره با یک پروژه بزرگ تجاری که شما را قادر می سازد دانش جدید خود را در عمل به پایان برساند. این می تواند به روش های مختلفی از قبیل یک طرح مشاوره زنده با یک کسب و کار، یک پروژه تحقیقاتی موضوعی، یک طرح کسب و کار برای راه اندازی یا نوشتن یک گزارش در مورد یک شرکت که در حال کار یا کار در آن هستید، به کار گرفته شود.

آستون لبه

بیش از یک MBA

تفکر خود را با یک برنامه توسعه شخصی طراحی و تحویل شده توسط استادان و پزشکان در علوم رفتاری تشدید کنید.

استون لبه راه ما برای آموزش شما برای کسب و کار غیر قابل انعطاف، اجتماعی و شخصی است. روانشناسی انسان لغزنده است، بنابراین Edge برای کمک به استراتژی های شما در هنگام دست زدن به پیچیده ای از سهامداران و پروژه های تجاری طراحی شده است.

آینده شما

ما طناب را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید آن را به بالا ببرید. برنامه جامع مدیریت حرفه ای ما طراحی شده است تا توانایی استخدام شما را افزایش دهد و به شما کمک کند که قدم بعدی، چه در نقش جدید، تغییر حرفه ای و یا در راه اندازی راه اندازی.

فارغ التحصیلان آستون MBA

در حالی که بانكداری و مشاوره مدیریتی به مدت طولانی به عنوان یك حرفه حرفه ای MBA شناخته شده است، فهرست شركتهایی كه امروز فارغ التحصیلان MBA را استخدام می كنند بسیار گسترده است. نقش هایی که فارغ التحصیلان MBA ما اخیرا به آن پرداخته اند عبارتند از:

 • مدیر بازاریابی بین المللی با یک شرکت تولیدی
 • مدیر محصول با تولید کننده مراقبت های بهداشتی
 • مشاور ارشد در امور مالی استراتژیک با مشاوره
 • حسابدار مالی با یک بانک
 • رئیس استراتژی و برنامه ریزی با تولید کننده الکترونیک
 • مشاور فرآیند کسب و کار با شرکت فناوری اطلاعات
 • مدیر ارشد مالی با تولید کننده فولاد

اعتبارنامه های حرفه ای

ما در 1٪ از مدارس کسب و کار در سراسر جهان با اعتبار سه گانه از AMBA، AACSB و EQUIS، موسسات اعتباربخشی پیشرو در مدارس تجاری در انگلستان، ایالات متحده آمریکا و اروپا هستیم.

هزینه ها، بورس تحصیلی و بودجه

آستون اجرایی هزینه های برنامه MBA روزانه - در سپتامبر 2018

 • دانش آموزان از کشورهای انگلستان و اتحادیه اروپا: £ 20،100
 • دانش آموزان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا: 20،100 پوند

بودجه کارفرما

اگر شما برای کارفرمای خود برنامه ای برای سرمایه گذاری MBA خود را برنامه ریزی کنید، ممکن است بیشتر به MBA کارآموزی اجرایی بپردازید. کارفرمای شما با استفاده از کمک هزینه تحصیلی خود، از MBA خود استفاده می کند.

پرداخت هزینه تحصیل

شما می توانید هزینه اولیه خود را در ابتدای برنامه پرداخت کنید و یا در سه دوره زمانی 50٪ (مدت 1)، 25٪ (مدت 2) و 25٪ (مدت 3) پرداخت کنید. لطفا توجه داشته باشید که هزینه های آن بسته به نوع کمک هزینه تحصیلی شما متفاوت است.

پرداخت سپرده گذاری MBA

هنگامی که مکان خود را بر روی MBA Aston پذیرفته اید، باید مبلغ 1000 دلاری را پرداخت کنید. این مبلغ پس از ثبت نام، مبلغ کل هزینه تحصیل شما کسر خواهد شد.

بورس های تحصیلی

ما از طریق طیف وسیعی از بورس تحصیلی از کاندیداهای مناسب برای حمایت مالی حمایت می کنیم. این می تواند در طول برنامه کاربردی اعمال شود، یا زمانی که یک پیشنهاد برای یک مکان توسط ما ساخته شده و شما را پذیرفته است.

منابع مالی

دانشجویان خانه و اتحادیه اروپا واجد شرایط دریافت ویزای تحصیلات تکمیلی میباشند و به مبلغ 10،000 پوند در مقایسه با هزینه های دوره شما هزینه می کنند.

شرایط ورود

تاریخ شروع: سپتامبر 2018

مدت زمان برنامه: 30 ماه

حالت مطالعه: مطالعه در نیمه وقت

هزینه: 20،100 پوند

سرمایه گذاری: بورس تحصیلی در دسترس است

روند برنامه: اطلاعات در مورد چگونگی اعمال

شرایط ورود:

برای ثبت نام مستقیم در برنامه MBA Aston، به یکی از موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 • یک مدرک خوب بریتانیا، یا
 • معادل درجه خارج از کشور توسط دانشگاه استون شناخته شده است
 • یک مدرک حرفه ای در سطح مدرک.

به علاوه

 • حداقل تا سه سال تجربه کار پس از فارغ التحصیلی تا زمان شروع برنامه شما
 • یک رونوشت رسمی آکادمیک از نمرات شما (به زبان انگلیسی)
 • دو منبع - ترجیحا یکی از یک داور علمی، دیگری از کارفرمای فعلی یا قبلی (دو متخصص حرفه ای از متقاضیان با تجربه کار قابل قبول پذیرفته می شود).

الزامات زبان انگلیسی را می توان در اینجا یافت.

* متقاضیان با تجربه کار گسترده

ما برنامه های کاربردی را از کاندیداها با تجربه کار گسترده دریافت می کنیم که دارای مدرک تحصیلی فارغ التحصیل نشده اند.

ما در ارزیابی برنامه ها یک رویکرد جامع داریم. اگر قبل از درخواست، می خواهید یک ایده بهتر داشته باشید، می توانید با یکی از مشاوران MBA ما برای بحث غیر رسمی تماس بگیرید.

اطلاعات مندرج در این وبسایت شرایط ورودی معمول برای این دوره را برای شایستگی های بیشتر ارائه می دهد. متقاضیانی که دارای مدارک جایگزین هستند ممکن است بخواهند قبل از درخواست، با تیم های مربوطه پذیرفته شوند، درمورد اینکه آیا شرایط آنها قابل قبول است یا نه، در اختیار شما قرار می دهند. برای مدارک تحصیلی که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند، این مورد بر اساس یک مورد در مورد مشاوره با معلم پذیرش تحصیلی مورد قضاوت قرار می گیرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Aston Business School »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 
پاره وقت
Price
20,100 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019