اجرایی MBA

University of Management and Technology - Pakistan

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اجرایی MBA

University of Management and Technology - Pakistan

MBA اجرایی


MBA اجرایی یک طرح پیشگام با ترکیبی برتر با موفقیت توسط UMT اجرا است، از پرتاب آن در سال 1992 برای اولین بار در پاکستان است. این یک برنامه IT-فشرده مربوطه برای حرفه ای ها که مایل به کار جهانی و فرصت های رهبری است. بر خلاف بسیاری از دیگر برنامه های آموزشی و آموزش، آن انعطاف پذیر است و مرخصی از کسب و کار نیاز نیست.

در مواجهه با محیط کسب و کار رقابتی در سطح جهانی و پشتیبانی شده توسط فن آوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته، کسب و کار ساختارهای سازمانی به سرعت در حال تغییر است. موفقیت در این مکان جدید بازار نیاز به تیم از مدیران کار در سراسر توابع و مرز است. امروز، رهبران کسب و کار چالش هایی که منحصر به فرد متفاوت از یک نسل پیش است را تجربه کنند.

برنامه توسعه چشم انداز جامع برای رهبری به عنوان مدیران در چشم انداز کل بحث در مورد مسائل و مشکلات دنیای واقعی است.شرکت کنندگان دریافت آگاهی پیچیده از نیروهای جهانی، فن آوری، و رقابتی است که کسب و کار شکل و توسعه مهارت های تحلیلی حل مسئله به طور مستقیم به مسائل حیاتی کسب و کار مرتبط است. این برنامه شرکت کنندگان را قادر می سازد به قضاوت خوب است، تصمیم گیری و مسئولیت مناسب است.

سطح بالایی از پشتیبانی اداری و توجه شخصی از اعضای هیات علمی و کارکنان برنامه می افزاید: ارزش به روش یادگیری کلی. روش تدریس ادغام مدرسه کسب و کار با تجربه کار حرفه ای است که شامل سخنرانی، بحث ها، تجزیه و تحلیل مورد، ارائه های دانشجویی، پروژه های گروهی، مرور و گشت و گذار در اینترنت، و سخنرانان مهمان از صنعت و دولت. این برنامه مجهز شرکت کنندگان با ارتباطات قوی میان فردی، کار گروهی، و قدرت رهبری و همچنین فراهم درک استراتژیک از نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در کسب و کار.


روند انتخاب

در فرایند انتخاب، ما برای یک ترکیب فوق العاده از اعتبار علمی و کیفیت های شخصی که نشان می دهد 'بالقوه فرد را از بهره مند شوند و کمک به تجربه آموزشی در UMT نگاه کنید. روش آموزشی مورد استفاده در این برنامه به شدت در استفاده از آخرین فن آوری و تبادل پویای ایده در میان استادان و دانشجویان تکیه می کنند. در نظر گرفتن دقیق به توازن کلی هر کلاس داده می شود. برای اطمینان از عمق و غنای یادگیری گروهی، ما سعی می کنیم برای انتخاب یک کلاس متشکل از افرادی که واجد استانداردهای بالا اخلاقی و شایستگی های علمی، تجربه کار، گوناگون، و ویژگی های شخصی. همچنین به عنوان یک تعهد به یک حرفه مدیریتی.

بازگشت سرمایه گذاری

بازگشت سرمایه گذاری MBA خود را بیش از ی افزایش حقوق و یا تبلیغات است.همچنین این دانش و شبکه های حرفه ای است که به شما و شرکت شما لبه رقابتی. UMT را جذب هوشمند، حرفه ای موفق است که در یک محیط مبتنی بر تیم مشترک اکسل. این افراد به شما خواهد شد در تیم شما در حال حاضر و در آینده نیاز می باشد. فارغ التحصیلان ما به ما بگویید که همکلاسی های سابق باقی می ماند دوستان نزدیک و همکاران برای سال آمده است.

تخصص ها

 • بازار یابی
 • دارایی
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت عمومی
 • سیستم های اطلاعاتی
 • مدیریت زنجیره تامین

ورودی مورد نیاز

 • HEC فارغ التحصیلی در هر رشته با حداقل 45٪ نمرات در کل شناخته شده است.
 • دو سال تجربه کاری پس از فارغ التحصیلی.

معیارهای پذیرش

همه برنامه های کاربردی بر اساس شایستگی ارزیابی که توسط متقاضی 'ثانیه رکورد قبلی دانشگاهی، سابقه کار و عملکرد در مصاحبه با توجه به وزن درصد زیر تعیین می شود:

 • O-سطح / دخول یا نام نویسی نشانه 15٪
 • A-سطح / متوسط ​​نشانه 15٪
 • فارغ التحصیلی نشانه 20٪
 • مصاحبه 30٪
 • سابقه کار 20٪

اضافی پنج نقطه به تمامی دارندگان مدرک کارشناسی ارشد تعلق می گیرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
2,578 EUR
PKR 300000.-
Locations
پاکستان - Lahore, Punjab
تاریخ شروع : آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آپریل 2019
پاکستان - Lahore, Punjab
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات