توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استاد UNO اجرایی مدیریت بازرگانی درجه جامائیکا

MBA اجرایی UNO به طور کامل توسط شورای دانشگاه جامائیکا (UCJ)، انجمن جنوبی مدارس و کالجها (SACS)، و انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB) بین المللی معتبر.

هدف از این دانشگاه نیواورلئان استاد اجرایی برنامه مدیریت کسب و کار (EMBA) است که به ارائه مدیران با تجربه، کارآفرینان موفق و حرفه ای با بالاترین آموزش کسب و کار سطح master کیفیت.کیفیت و بهره وری

سازمان ملل متحد EMBA ساختار یافته است که به ارائه بالاترین کیفیت برنامه در حالی که اجتناب وقفه قابل توجهی از مسئولیت های کار روزانه. ما همه چیز را ممکن است به برنامه مناسب برای، پاسخگو، و حمایت از دانش آموزان در حالی که حفظ تمرکز بر کیفیت. آموزش و پرورش خود - را با توجه به جزئیات اداری، ما زمان بیشتری را برای دانش آموزان ما به تمرکز بر روی آنچه که مهم است آزاد.UNO در جامائیکا

چرا دانشگاه نیواورلئان یک برنامه در کینگستون، جامائیکا دارند؟ کینگستون و نیواورلئان باید چیزهای زیادی مشترک هستند. در اینجا چند است. هر دو شهرستانها بندر مهم در حوضه کارائیب می باشد. ما فرهنگ مشترک (مردی Gras و کارناوال نمونه های خوبی هستند) به اشتراک بگذارید. اقتصاد ما مسیر مشابه در بیست سال گذشته با منابع طبیعی، گردشگری، و حمل و نقل به عنوان موتورهای بزرگ اقتصادی صورت گرفته است. در واقع، آن را یک فرد استراتژیک خوب برای هر دو UNO و Kingston است.یک MBA درجه سمت راست؟

اول، شما باید تصمیم بگیرید که اگر یک MBA درجه سمت راست است. تنها کمی بیش از یک میلیون نفر در کل جهان در MBA. حتی اگر نیاز به یک MBA آشکار است، هزاران نفر از دانش آموزان نمی شود صرف زمان و پول برای به دست آوردن درجه مگر اینکه آن را پرداخت کردن. این بیشتر به وضوح می کند. کسانی که با مدرک کارشناسی ارشد کسب درآمد بیشتر، سرعت بیشتری در پیشبرد و صرف زمان کمتر برای پیدا کردن شغل جدید است. این عوامل به طور قابل توجهی درآمد طول عمر را افزایش دهد. اهداف اولیه MBA برای دانش آموزان به منظور توسعه و یکپارچه سازی:

- مهارت های تحلیلی برای تصمیم گیری است که ترکیب ابعاد جهانی، اخلاقی و فرهنگی، گوناگون
- مهارت در ارزیابی عملکرد سازمانی و توسعه روش برای بهبود
- مهارت های رهبری، و
- مهارت های فردی که به کار گروهی کمک می کند.

در مقابل MBA EMBA

EMBA طراحی شده است برای ارائه حداکثر راحتی و حداقل تشدید برای کسانی که مدیران و متخصصان که از زمان برای مقابله با برنامه های سخت و معافیت تمدید ندارد. کارکنان EMBA طول می کشد مراقبت از جزئیات اداری طوری که دانش آموزان به زمان بیشتری برای آماده شدن برای کلاس داشته باشد. کلاس ها به راحتی بر روی هفته متناوب، در درجه اول تمام روز جمعه و شنبه برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، دانش آموزان را به گروه های کار کوچک، که برای کل برنامه با هم باقی بماند تشکیل شده است. برنامه UNO EMBA در اطراف این گروه کار کوچک طراحی شده است. قالب گروه های کوچک به دانش آموزان مهم است چرا که گروه های حمایت اجتماعی و علمی مهم برای اعضای خود فراهم می کند. این گروه ها همچنین مهم دستگاه های خرابی امن برای مدیران مشغول که حجم کار در نوسان است به طور گسترده ای می باشد. اعضای گروه به طور مداوم، تجارت کردن نقاط قوت و ضعف خود. از آنجا که از وابستگی متقابل بر اعضای تیم، دانش آموزان را تشویق به برخی از تعهد خود را به درآمد MBA از طریق این برنامه هفده ماه فشرده.


این دوره واقع در پردیس
Duration
17 
پاره وقت