استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (EMBA)

University of Toledo College of Business Administration

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استاد اجرایی مدیریت کسب و کار (EMBA)

University of Toledo College of Business Administration

طراحی شده با حرفه ای های مشغول مانند شما در ذهن است


برنامه EMBA به طور خاص برای مدیران و متخصصان علاقه مند به ارتقاء مسیرهای شغلی خود طراحی شده است. این شرکت با درجۀ گسترده ای از مدیران ارشد شرکت های کوچک، متوسط ​​و فورچون 500 و همچنین آکادمی های برجسته و کارشناسان صنعت، توسعه داده شد. نتیجه یک تجربه نوآورانه، سریع گام، عملی و تجربه محور، طراحی شده برای تجهیز رهبران برای رقابت در بازار قرن بیست و یکم است.

ویژگی های منحصر به فرد EMBA

  • برنامه 15 ماهه و برنامه مناسب
  • تمرکز منحصر به فرد بر نوآوری و رشد
  • شخصی، دست در یادگیری
  • اندازه محدود کلاس و خدمات مشتری قوی
  • همکاران و همکاران قوی
  • سفر مطالعاتی بین المللی

برنامه مقدماتی


برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (EMBA) در دانشگاه Toledo با مدیران و متخصصان با تجربه و با استعداد در برنامه های پر مشغله طراحی شده است. با استفاده از یک روش ساخت یافته و قفل-گام، شرکت کنندگان قادر به انجام یک MBA با همتایان خود در سطح مناسب برای تجربه کسب و کار خود هستند. هر کلاس از مدیران برنامه را با هم شروع می کند، همان دوره ها را با همان ترتیب و به اشتراک گذاشتن تجربیات آموزشی مشابه یکسان می گیرد. این ساختار، آموزش های عمیق، روش های کار تیمی و دوستی های طولانی را تشویق می کند. روش مورد مطالعه، مباحث حل مسئله، ارائه تیم، مطالعه فردی و تعیین خواندن، برای تدریس تئوری و توسعه مهارت های عملی مورد استفاده قرار می گیرند.


این برنامه فقط در 15 ماه تکمیل شده است. کلاس های برنامه EMBA در جمعه ها و تمام روز شنبه برای دو تعطیلات آخر هفته برگزار می شود و پس از آن یک هفته تعطیل می باشد.

دیدگاه بین المللی در مورد کسب و کار در طول برنامه تاکید شده است. شرکت کنندگان در یک دوره بین المللی سفر در دوره کلاس نهایی به عنوان بخشی از سفر خارجی مطالعه می شوند. در طی سفر هفت تا ده روز، شرکت کنندگان با رهبران کسب و کار، مالی و دولتی دیدار می کنند تا به درک بیشتر در مورد تجارت جهانی دست یابند. گروه های قبلی از آلمان، اسکاتلند، لهستان، انگلستان و چین (Hangzhou، شانگهای و پکن) بازدید کرده اند.

روابط طول عمر

هر پانزده ماه، یک گروه از حدود 20 مدیر برنامه را شروع می کنند. آنها از طریق این برنامه به عنوان یک گروه ادامه می یابند، همه کلاس های مشابه را در یک نظم قرار می دهند. در طی این زمان، شرکت کنندگان از یکدیگر و همچنین از دانشکده یاد می گیرند و روابط ایجاد می کنند که فراتر از مدت زمان برنامه ادامه می یابد.

تجربه کار گروهی

شرکت کنندگان آموزش گروهی را با شرکت در گروه های کاری در سراسر برنامه EMBA انجام می دهند. همانطور که در کسب و کار، شما نیاز به برقراری ارتباط، مذاکره و تکمیل وظایف به عنوان بخشی از یک تیم دارید. گروه ها شامل شرکت کنندگان از شرکت های مختلف و مناطق کاربردی است. اعضای گروه یاد خواهند گرفت که دانش و تجربه یکدیگر را برای تکمیل پروژه های یکپارچه سازی تیم تکمیل کنند. اعضا ایده ها، مفاهیم، ​​تجربه و دانش را به اشتراک می گذارند.

مخاطب هدف


برنامه EMBA به طور خاص برای مدیران و متخصصان علاقه مند به ارتقاء مسیرهای شغلی خود طراحی شده است

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
15 
پاره وقت
Locations
آمریکا - Toledo, Ohio
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
آمریکا - Toledo, Ohio
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات