توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه سوئیس مدیریت در رم؟

به عبارت ساده، آموزش و پرورش سوئیس حامل ارزش.

آمریکا و اتحادیه اروپا ما معتبر دو MBA درجه به شما می دهد بیش از یک خط جدید در رزومه کاری خود. به شما می دهد یک گریز حرفه ای برای حرفه ای شما می خواهید، در هر نقطه در جهان است.

دوره های کارشناسی ارشد دو SSM-INSEEC دانشجویان MBA با مجموعه ای قوی از تجارب و فرصت های بین المللی فراهم می کند. در طول دوره از این برنامه، دو MBA ارائه می دهد دانش آموزان چشم انداز بین المللی در داخل و خارج از کلاس درس. اعمال نفوذ تجارب دو مدرسه کسب و کار پویا، شبکه های دانش آموزان از همکلاسی ها و استادان دو برابر خواهد شد، در حالی که فارغ التحصیلان دو MBA می توانید نامزدهای قوی تر برای کارفرمایان با مدرک کارشناسی ارشد از هر دو مدرسه سوئیس مدیریت در رم و INSEEC در پاریس یا لندن است. و با زمان صرف شده در دانش آموزان رم، پاریس یا لندن واقعا می توانید دوستان از سراسر جهان! این برنامه با شش ماه کارآموزی پرداخت هم در پاریس یا لندن به پایان می رسد.

یادگیری در تمرین

دانش آموزان باید بدانند لحظات ویژه ای است که همه چیز ما را به تمرکز به دست کشیدن وجود دارد. هنگامی که نظریه، عمل، تجربه و استعداد همه به یک تیز نقطه تصمیم گیری است که یک دوره قطعی از عمل شکل آمده است. هنگامی که آن را دیگر یک مسئله از آنچه می تواند انجام شود، اما از آنچه شما انجام خواهد داد.

که راه سوئیس انجام کسب و کار است. شهرت سوئیس از برتری است که به دلیل نیروی کار مجرب انجام کار بسیار ماهر است. منبع این شهرت است چه سوئیس شناخته شده است - آموزش با کیفیت بالا در سراسر اروپا.

رتبه در میان بهترین برنامه های MBA در سراسر جهان

مدرسه سوئیس MBA رشته مدیریت را در همکاری با مدرسه کسب و کار INSEEC، که مدرک MBA در میان بهترین برنامه های رتبه بندی در سراسر جهان تعلق می گیرد. علاوه بر این، SSM های MBA: به طور کامل توسط IACBE و وزارت امور سربازان بازنشسته در ایالات متحده آمریکا معتبر. SSM یک مدرسه با کیفیت تایید شده توسط EduQua، کیفیت سوئیس برچسب صدور گواهینامه برای موسسات آموزش عالی و مداوم است.

رویکرد ما در پنج حوزه تمرکز دارد:

جهانی و مدیریتی اطلاعات

افزایش به چالش فعالیت در دنیای جهانی است. مخلوط کردن با نامزدهای بین المللی و تجربه آنچه در آن به معنای به کار شانه در شانه با مردم کشورهای مختلف، فرهنگ و دیدگاه ها.

یادگیری در عمل

یاد بگیرند که چگونه به تصمیم گیری در برابر داده های متناقض، سیاست پیچیده، و فشارهای شدید.

کارآفرینی و نوآوری

کاوش یک سرمایه گذاری جدید بالقوه، ارتباط با کارآفرینان، و کشف فرصت های جدید.

تجربه درجه واقعا دو تا شما را منحصر به فرد!

این برنامه دو MBA را می توان در 18 یا 24 ماه به پایان رسید. این برنامه در سپتامبر یا ژانویه در رم در مدرسه سوئیس مدیریت که در آن شما را از طریق تمام دوره های هسته ای بروید و تخصص در مدیریت جهانی و رهبری شروع می شود. پس از یک سال در SSM در رم، شما را به INSEEC پاریس یا لندن برای شش ماه دیگر از مدرسه حرکت می کند. هنگامی که شما با آهنگ دانشگاهی خود را انجام می شود، INSEEC مصاحبه برای شما در سازماندهی، برای یک کارآموزی پرداخت هم در پاریس یا لندن است.

در پایان سفر خود را، شما را با معتبر درجه دو MBA بین المللی و شش ماه کار تجربه فارغ التحصیل خواهد شد. کارآموزی اجباری نیست برای به دست آوردن degree.ome دو MBA بیش از یک شهرستان جذاب پایتخت اروپایی است. آن یک دایره المعارف دیدنی و جذاب از تاریخ زندگی می کنند است.

مزیت رم

گفته شده است که همه راهها به رم، و در رم، هر جاده منجر به ابدیت. زندگی و تحصیل در رم یک فرصت نادر به تجربه یک فرهنگ، که قالب جهان مدرن کمک کرد فراهم می کند. بیا تحصیل در مدرسه سوئیس مدیریت و راه رفتن بر روی تخته سنگ قدیمی که در آن یک بار ژولیوس سزار و یا کنستانتین کبیر گذشت.

مزیت پاریس

در پاریس، هوا ضخیم با امکان است. دانش آموزانی که زندگی و تحصیل در پاریس از طریق مطالعه در موسسات آموزشی با کیفیت و زندگی در هر یک از محله های سرد و مرسوم، مد روز پاریس استفاده از امکانات آن است. دانش آموزان است که در پاریس در خارج تحصیل همچنین از فراوانی پاریس از نقاط مهم فرهنگی، آیکون ها، و اتفاقات است. بسیاری از دانش آموزان حتی به برنامه های زبان پیشرفته و کارآموزی با کیفیت در برخی از بسیاری از صنایع قدرتمند پاریس مرتکب. در نهایت، برنامه های خارج از کشور مطالعه پاریس ارائه دانش آموزان فرصت گسترده فوق العاده آکادمیک، شخصا، و حرفه ای.

فارغ التحصیلان روابط

ایجاد ارتباط و کشف فرصت های کسب و کار. به عنوان یک شرکت MBA، شما این فرصت را برای پیوستن به کنفرانس بین المللی جوانان سازماندهی شده توسط شرکای دانشگاهی SSM در اروپا است. بیشتر، شما این فرصت را به تغییر به برنامه دو یا سرمایه MBA، اعطای خودتان را به کارآموزی پرداخت از شش ماه در پاریس یا لندن است.

اگر می خواهید کار خود را به سطح بعدی، به رم است. یافتن پست های چگونه تفکر سوئیس خواهد کار خود را بیشتر از شما تا کنون تصور رانندگی کنید.

برنامه درسی و آموزش

کلاس ها دو بار در هفته: دوشنبه و پنجشنبه از 6-9pm، از جمله دو چهارشنبه هر ماه. این به شما اجازه بلافاصله برای مشاغل و یا کارآموزی درآمد تجربه کار. علاوه بر این، در حالی که شما در رم هستند، آن را اجازه می دهد تا شما را، به سفر گسترده کشور زیبای ما.

انتخاب خود را تخصصی / عمده

برنامه MBA دو اجازه می دهد تا شما به تخصص در دو زمینه متفاوت، درآمد بیش از 60 ECTS. در حالی که در رم، شما در مدیریت جهانی و رهبری تخصص خواهد شد. برای پاریس و لندن، شما می توانید از لیست زیر انتخاب کنید:

در حالی که در رم - در مدرسه سوئیس مدیریت:

مدیریت جهانی و رهبری آهنگ

  • مدیریت و رهبری مسیر جهانی توسعه رهبران به طور موثر مدیریت عملیات جهانی با یک برنامه جامع که هسته شایستگی کسب و کار مورد نیاز برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز را پوشش می دهد. کلاس های MBA عمدتا در شب به جای برای حرفه ای که کار و یا برای دانش آموزانی که می خواهم به کار و یا دنبال کارآموزی داده شده است.

در حالی که در پاریس - در INSEEC پاریس

  • تجارت جهانی
  • بازاریابی و مدیریت نام تجاری
  • مد بازاریابی و برندهای لوکس
  • FINANCE

(را انتخاب کنید یکی از آهنگ های)

همانطور که شما به مرحله دوم این برنامه حرکت می کند، بعد از آن شما شیرجه رفتن بیشتر به مدیریت بین المللی و پیگیری کسب و کار که به بهترین وجه مناسب اهداف شغلی خود را انتخاب کنید.

در حالی که در لندن - در INSEEC لندن

  • امور مالی شرکت
  • بازارهای مالی
  • مدیریت برند
  • نوع int است. مدیریت کسب و کار

(را انتخاب کنید یکی از آهنگ های)

در مرحله سوم، شما را به شایستگی جهانی مورد نیاز به استراتژیک کسب و کار تجزیه و تحلیل امروز یاد بگیرند. دانش آموزان ادامه خواهد داد به یاد بگیرند که چگونه به کار موثر در بازارها و فرهنگ کسب و کار، تجزیه و تحلیل و رسیدگی به فرصت های آینده.

کشف تفاوت SSM

در طول برنامه MBA، دانش آموزان رهبری، کسب و کار، کارآفرینی و فلسفه مدیریت است که می تواند به هر نقش مدیریت در صنایع متنوع مطالعه کاربردی. مدرسه کسب و کار ما نیز به دانش آموزان دست، گروه پیشرو تجربه قابل اجرا و بحث کلاس درس.

ما معتبر MBA بین المللی شامل سخنرانی ها، بازدیدکننده داشته است شرکت ها، سخنرانان از دیدن، تمرینات خود ارزیابی و رزومه / مشاوره کارآموزی. هدف ما این است شروع به رشد شبکه های دانش آموزان از لحظه ای که می رسند.

دانش آموزان همچنین پیدا خواهد کرد که محل MBA ما در مرکز شهرستان اجازه می دهد تا دانش آموزان را به استفاده از تمام رم ارائه کرده است. کلاس در فاصله پیاده روی از همه چیز از پانتئون به مراحل اسپانیایی به واتیکان است.

اتمام برنامه MBA اجرایی و برنامه MBA سرمایه منحصر به فرد ما نیز هست.

مدرسه کسب و کار بزرگ باید به سختی برای بهبود چشم انداز شغلی خود را. در SSM، این دقیقا همان چیزی است که ما برای هر یک از دانش آموزان ما را انجام دهد.

ما از ویژگی های ثبت نام به صورت ماهیانه.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Swiss School of Management, Rome Italy

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Swiss School of Management, Rome Italy »

این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
24 
پاره وقت
تمام وقت
Price
19,900 EUR
19،900 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date