توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه MBA برای ارائه یک درک اولیه از زمینه مدیریت و همچنین تقویت دانش در یک منطقه انتخاب شده با توجه به آماده سازی فارغ التحصیلان خود را برای توابع مدیریت عمومی طراحی شده است. این برنامه برای تلفیق تئوری و عمل مربوط به محیط آفریقا در زمینه جهانی شدن طراحی شده است.

شرایط ورود

 1. اولین درجه خوب از دانشگاه افریقا یا از یک دانشگاه که توسط مجلس سنا دانشگاه آفریقا به رسمیت شناخته شده است؛ یا یک مدرک حرفه ای به دست آمده از تحصیل و معاینه رسمی که توسط مجلس سنا دانشگاه آفریقا به رسمیت شناخته شده است؛
 2. صلاحیت در ریاضیات پایه نه کمتر از سطح GCE 'O'
 3. در موارد استثنایی، دانش آموزانی که دارای مدارک تحصیلی عالی هستند علاوه بر آنچه که در بالا ذکر شده و با تجربه خوبی از تجربه مدیریتی یا کارآفرینی می توانند برای پذیرش در برنامه در نظر گرفته شوند.

ساختار برنامه


سال یک نیمه اول/>

 1. اقتصاد MEC501 (3 اعتبار)
 2. حسابداری مالی و مدیریتی MAC501 (3 اعتبار)
 3. روش های تحقیق MBA501
 4. MBA502 فناوری اطلاعات (2 اعتبار)
 5. MMS 502 مدیریت
 6. مدیریت بازاریابی MKT501 (3 اعتبار)

ساعت اعتباری کل: 15

سال دوم نیمه دوم

 1. سیستم مدیریت اطلاعات MMS501 (3 اعتبار)
 2. MBA503 روش های کمی (3 اعتبار)
 3. مدیریت مالی MFN501 (3 اعتبار)
 4. MMS511 مدیریت استراتژیک (3 اعتبار)
 5. تجزیه و تحلیل سیاست عمومی MPA501 (3 اعتبار)

ساعت اعتباری کل: 15

سال دوم نیمه اول

 1. MMS505 HRM و روابط صنعتی (3 اعتبار)
 2. گزارش پروژه MBA510 (3 اعتبار)
 3. تخصص (مجموع 9 اعتبار ساعت)

ساعت اعتباری کل: 15

سال دوم دو ترم

 1. پیشنهاد مدرک MBA511 و دفاع (3 اعتبار)
 2. گزارش کارشناسی ارشد MBA512 (6 نمره)

مجموع ساعت اعتبار: 9

کمک مالی


دانشگاه افریقا در تلاش است تا آموزش عالی برای جوانان آفریقا را در دسترس افراد قرار دهد و از وضعیت کم درآمد خانواده متوسط ​​آفریقایی آگاهی داشته باشد، کمک هزینه تحصیلی دانشجویان را برای پرداخت هزینه های دانشگاهی خود فراهم می کند. کمیته کمک مالی دانشگاه مسئول اعطای این کمک است. این کمک بر اساس شایستگی، نیاز و شخصیت اعطا می شود و به دو دسته تقسیم می شود: کمک های مالی و بورس تحصیلی./>

کمک مالی

این به طور معمول برای کمک به پرداخت هزینه های تحصیل به کار می رود و برای دانش آموزان از سال دوم به بعد در دسترس است. نیاز دانش آموز براساس درخواست آنها، اسناد و مدارک و اطلاعات مربوط به هر داور ارزیابی می شود. عملکرد تحصیلی دانش آموزی که توسط CGPA نشان داده شده است نیز برای تعیین سطح کمک استفاده می شود. دانش آموزانی که به خوبی کار می کنند بیش از همتایان خود به عنوان راهی برای پاداش تلاش و انگیزه آنها برای ادامه تحصیل در مقطع عالی تحصیلی اهدا می شوند. دانش آموزانی که به لیست دین می روند، نیز با پرداخت هزینه تحصیل کمک خواهند شد و کسانی که عملکردشان پایین تر از CGPA لازم برای تحصیل هستند، کمک نمی کنند.

بورس تحصیلی

دانش آموزان باید از طریق کمک مالی کمک هزینه تحصیلی را درخواست کنند. سازمان های مختلف، کلیساها و افراد، کمک هزینه تحصیلی را به متقاضیانی که مستحق دریافت مجوز هستند، می پردازند، همچنین باید هر معیار خاصی را که ممکن است توسط خیرخواه تعیین شود، برآورده می کند (مثلا ممکن است لازم باشد که گیرنده از یک جنسیت مشخص یا در یک مشخص شده باشد دانشکده یا از یک کشور مشخص شده است.) کمک هزینه تحصیلی ممکن است هزینه کامل برای دریافت کننده را پوشش دهد یا ممکن است جزئی باشد و تنها هزینه مشخصی را پوشش دهد. جایی که یک دانش آموز دریافت جوایز را از بیش از یک منبع دریافت می کند و کل مبلغ پاداش بیش از مبلغ پرداختی کلی، بازپرداخت نمی شود، به ذینفع. هر نوع اضافی از کمک مالی به دست می آید و به دانشجوی دیگری نیاز دارد.

مطالعه کار

انتظار می رود که تمام دانش آموزانی که از کمک های مالی دریافت می کنند در هر یک از واحدهای دانشگاه برای تعداد مشخصی از ساعت ها در هفته به عنوان یک مدرک قدردانی برای جایزه کار کنند. در حال حاضر انتظار می رود کسانی که در خارج از منزل کار می کنند دو ساعت در هفته کار کنند و کسانی که در داخل خانه کار می کنند، چهار ساعت در هفته کار می کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Africa University - Zimbabwe »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
135 USD
هزینه تحصیل در ساعت اعتبار: 135 دلار. سایر هزینه ها و هزینه ها اعمال می شود.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019, فوریه 2020