کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) مجموعه مجموعه ای از توانایی های پیچیده تئوری و حرفه ای را برای مدیران، کسانی که مشتاق به مقامات اجرایی و کارآفرینان است.

118911_IMG_7991JPG.jpg

این برنامه مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به محیط کسب و کار پویا را از طریق شناسایی، اجرای و مدیریت بهترین شیوه های کسب و کار در تمام مراحل چرخه های تجاری و حرفه ای توسعه می دهد.

مهارت های رهبری برای پاسخگویی موثر به مدیریت تمام مدل های کسب و کار افزایش می یابد. فارغ التحصیلان مجهز به نوآوری، چشم انداز و استراتژیک در تحویل نتایج مشتری هدایت می شوند.

برای اینکه مدیران ارشد بتوانند کار خود را انجام دهند و تعهدات را مطالعه کنند، این برنامه در طول تعطیلات آخر هفته، از جمله یک آخر هفته مسکونی و یک تور تحصیلی فشرده دریایی، در یک حالت شدید تحویل داده می شود.

در موارد استثنایی، کاندیدانی که دارای مدرک لیسانس نیستند، اما می توانند تجربه کار اجرایی ارشد را نشان دهند، برای پذیرش در برنامه به صورت فردی مورد توجه قرار می گیرند.

118714_Sydney4.png

پردیس سیدنی

ساختار یادگیری دوره

نتایج یادگیری درسی بیانگر موفقیت تحصیلی است که از نظر آنچه که یادگیرنده می داند، می داند، درک و می تواند پس از اتمام دوره، بیان شود. دانش آموزانی که از این دوره فارغ التحصیل می شوند قادر به نشان دادن:

1

ارزیابی و ادغام دانش و نظریه های مرتبط با کسب و کار را ارزیابی کنید.

2

سرب و کار با دیگران در انواع زمینه سازمانی.

3

توسعه و استفاده از شبکه های استراتژیک برای اهداف حرفه ای.

4

به طور موثر با تعدادی از ذینفعان در شرایط پیچیده کسب و کار ارتباط برقرار کنید.

5

تجزیه و تحلیل هوش تجاری را در حوزه های متنوع تحلیل می کند.

6

اصول و روش تحقیق برای طراحی و اجرای یک پروژه مشاوره ای را اعمال کنید

شرایط ورود

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت (Executive) در حال حاضر فقط برای دانش آموزان داخلی با مدرک لیسانس شناخته شده با معیار میانگین معادل 60٪، به علاوه حداقل 5 سال تجربه کار مدیریت ارشد، در دسترس است. در موارد استثنایی، کاندیدانی که بتوانند تجربه کار اجرایی ارشد را نشان دهند، برای پذیرش به صورت فردی مورد توجه قرار می گیرند.

اگر شما علاقه مند به تحصیل در رشته MBA هستید اما نیازمندی های بالا را برآورده نمی کنید، می توانید از تحصیل در مدرک کارشناسی (MBA) یا مدرک کارشناسی مدیریت (MBA) پیشرفته بگیرید.

چرا با ما مطالعه میکنید؟

ما سه بار در سال به شما ارائه می دهیم و بسیاری از افراد برنامه ریزی شده اند تا با تعهدات حرفه ای و سبک زندگی شما سازگار شوند. برخی از کلاسها به صورت هفتگی ارائه میشوند، اغلب در شب، در حالی که دیگران در آخر هفته به حالت فشرده میروند تا زمان را از مسئولیتهای دیگر کم کنند.

بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان ما در ظرف 4 ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند و دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود را به طور میانگین 108،800 AUD AUD آغاز می کنند که 4 درصد بالاتر از میانگین ملی است.

ما انواع بورس های تحصیلی برای دانش آموزان داخلی و بین المللی ارائه می دهیم که بین 10 تا 100 درصد است، بنابراین شما می توانید در آینده خود سرمایه گذاری کنید.

دوره های ما به طور مداوم توسعه یافته است، توسط تحقیقات آگاه شده، ساخت یافته در نتایج کاربردی، شناخته شده توسط کارفرمایان، تحویل توسط دانشگاهیان واجد شرایط و پشتیبانی از طریق منابع اضافی آموزش و توسعه دانش آموزان خاص.

118913_0E6A5290JPG.jpg

خدمات پشتیبانی دانشجویی اختصاص یافته ما بر اساس نیازهای فردی شما ساخته می شود. مشاوران دانشجویان ما، کارکنان دانشگاهی و مشاورین حرفه ای هر هفته برای مشاوره در دسترس هستند. کارگاه های آموزشی تحصیلی نیز هفتگی برای اطمینان از موفقیت شما اجرا می شود. ما تعدادی از رویدادهای اجتماعی و نیمه رسمی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تا با همتایان خود، اعضای جامعه کسب و کار محلی و فارغ التحصیلان شبکه ای برقرار کنید.

* QILT 2016-2018 نتایج تحصیلات تکمیلی.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Wollongong Faculty of Business »

آخرین به روز رسانی ژوئیه 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
پاره وقت
Price
71,652 AUD
هزینه تحصیل وابسته به سال واقعی شروع و قابل تغییر بدون اطلاع قبلی است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است