کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) مجموعه مجموعه ای از توانایی های پیچیده تئوری و حرفه ای را برای مدیران، کسانی که مشتاق به مقامات اجرایی و کارآفرینان است.

این برنامه مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به محیط کسب و کار پویا را از طریق شناسایی، اجرای و مدیریت بهترین شیوه های کسب و کار در تمام مراحل چرخه های تجاری و حرفه ای توسعه می دهد.

مهارت ها و رویکردهای رهبری برای بهبود پاسخ های موثر به مدیریت تمام مدل های کسب و کار افزایش می یابد. فارغ التحصیلان مجهز به نوآوری، چشم انداز و استراتژیک در تحویل نتایج مبتنی بر مشتری هستند.

برای اینکه مدیران ارشد بتوانند کار خود را انجام دهند و تعهدات را مطالعه کنند، این برنامه در طول تعطیلات آخر هفته، از جمله یک آخر هفته مسکونی و یک دوره آموزشی فشرده در خارج از کشور، در حالت فشرده آموزش داده می شود.


در موارد استثنایی، کاندیدانی که دارای مدرک لیسانس نیستند، اما می توانند تجربه کار اجرایی ارشد را نشان دهند، برای پذیرش در برنامه به صورت فردی مورد توجه قرار می گیرند.

نتایج آموزشی دوره

نتایج یادگیری درسی بیانگر موفقیت تحصیلی است که از نظر آنچه که یادگیرنده می داند، می داند، درک و می تواند پس از اتمام دوره، بیان شود.

1

ساختار دوره

داوطلبان برای تکمیل 12 (12) موضوع (72 امتیاز) تکمیل می شوند. 10 (10) موارد اجباری (60 امتیاز) و 2 (2) افراد انتخابی (12 امتیاز) انتخاب شده از 900 سطح سوالات ارائه شده توسط دانشکده کسب و کار وجود دارد.

شرایط ورود

مدرک کارشناسی پذیرفته شده با علامت متوسط ​​معادل 50٪، به اضافه حداقل 3 سال تجربه حرفه ای یا مدیریتی مربوط به تمام وقت و یک اعلامیه انگیزه یک صفحه ای است. دیگر مدارک تحصیلی عالی همراه با تجربه حرفه ای حرفه ای در نظر گرفته خواهد شد.

یا یک گواهینامه تحصیلات عالی یا مدرک تحصیلی شناخته شده، همراه با پنج سال تجربه حرفه ای یا مدیریتی تمام وقت، یا معادل نیمه وقت و یک بیانیه انگیزش *.

یا عضویت کامل یک عضو حرفه ای مجرب
متقاضیان با سایر مدارک تحصیلی عالی و / یا تجارب حرفه ای یا مدیریتی مرتبط با آن، برای ورود نیز در نظر گرفته خواهند شد.

* بیانیه انگیزش باید بیش از یک صفحه، نوشته شده به زبان انگلیسی، و آدرس: انگیزه شما برای تحصیل در MBA با مدرسه کسب و کار سیدنی، دانشگاه Wollongong ؛ و چگونگی دستیابی به اهداف و آرزوهای شغلی شما کمک خواهد کرد.

چرا این دوره را انتخاب کنید

دوره های ما به طور مداوم توسعه یافته است، توسط تحقیقات آگاهانه، ساخت یافته در نتایج کاربردی، به رسمیت شناخته شده توسط صنعت، تحویل توسط دانشگاهیان واجد شرایط و پشتیبانی از طریق منابع اضافی آموزش و توسعه دانش آموزان اضافی است.

خدمات پشتیبانی دانشجویی اختصاص یافته ما بر اساس نیازهای فردی شما ساخته می شود. مشاوران دانشجویان ما، کارکنان دانشگاهی و مشاورین حرفه ای هر هفته برای مشاوره در دسترس هستند. کارگاه های آموزشی تحصیلی نیز هفتگی برای اطمینان از موفقیت شما اجرا می شود. ما تعدادی از رویدادهای اجتماعی و نیمه رسمی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد تا با همتایان خود، اعضای جامعه کسب و کار محلی و فارغ التحصیلان شبکه ای برقرار کنید.

دانشجویان بین المللی می توانند گزینه ای برای انتخاب موضوع انتخابی، Practical Workplace Workplace که شامل عملیات جستجوی شغلی و دسترسی به نیروی کار استرالیا یا از طریق کارآموزی، پروژه صنعتی یا کار نیمه وقت باشد، را انتخاب کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Wollongong Faculty of Business »

آخرین به روز رسانی June 25, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
Price
61,488 AUD
هزینه تحصیل وابسته به سال واقعی شروع و قابل تغییر بدون اطلاع قبلی است.
Deadline
درخواست اطلاعات
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applications close two weeks prior to course commencement for domestic students and one week prior to course commencement date for international students.
End Date