استاد مدیریت و مدیریت کسب و کار (MBA تمام وقت)

عمومی

شرح برنامه

بیش از 75 درصد از شرکت ها نیازمند مشخصات حرفه ای با مهارت و دانش در زمینه مدیریت کسب و کار هستند، قادر به تصمیم گیری، مسئولیت پذیری، کار کردن به عنوان یک تیم، رهبری و برقراری صحیح ارتباط هستند.

در سال گذشته در اسپانیا حدود 16،000 حرفه ای با این مشخصات استخدام شد. در یک تحقیق توسط مکینسی، کمبود قابل توجهی از مهارت های حرفه ای شناسایی شد: 27٪ از شرکت ها در کشورهای عضو اتحادیه اروپا به علت عدم مهارت های حرفه ای، جایگاه خود را از دست دادند.

به همین دلیل، MBA تمام وقت IMF Business School می شود و دانش لازم را برای توسعه این مهارت ها فراهم می کند.

 • 580 ساعت تماس و 10 ماژول همراه با یک پروژه نهایی.
 • فوق العاده عملی و پشتیبانی در موارد واقعی.
 • با میز گرد بین دانشجویان و متخصصان برجسته از حوزه های درگیر.
 • با استاد کلاس های منحصر به فرد برای تقویت هر یک از ماژول ها با تجارب واقعی حرفه ای فعال.
 • یک برنامه شبکه فشرده
 • شیوه های تضمین شده در مادرید.

اهداف تمام وقت MBA - استاد مدیریت و مدیریت کسب و کار

هدف اصلی مدرک مدیریت کسب و کار (MBA) تمام وقت برای دانش آموزان برای به دست آوردن دانش و مهارت های لازم برای انجام کارهای مدیریت کسب و کار، ترویج یک شبکه واقعی بین دانش آموزان و معلمان است. مطالب آموزشی بر اساس موارد عملی فعلی است. دانش فنی لازم برای تصمیم گیری در زمینه های مختلف از جمله بازاریابی، منابع انسانی و بخش مالی، و غیره، به کار گرفته می شود.

دانشجو همچنین:

 1. تجزیه و تحلیل پایه های مدیریت استراتژیک مطالعه پایه های آن، تجزیه و تحلیل رقابتی از محیط زیست، به منظور آموزش شما برای فرمولاسیون، اجرای و نظارت بر یک استراتژی مدیریت موفق است.
 2. او آموزش داده خواهد شد تا به عنوان یک مدیر بتواند به تناسب استراتژی تجاری ارزیابی کند، آنالیز طرح بازاریابی که بر اساس آن، تصمیم گیری مناسب ترین کانال های بازاریابی و غیره است. بنابراین تضمین نتایج مورد نظر برای شرکت شما.
 3. این دانش اساسی را برای عملکرد صحیح مدیریت عملیات شرکت به دست خواهد آورد و واجد شرایط خواهد بود تا بتواند طرح لجستیک و تولید و همچنین ادغام سیستم های کنترل و اطلاعات در شرکت مذکور را مورد بررسی قرار دهد. .
 4. شما به عنوان یک مدیر آینده، رشته های خاصی را برای مدیریت منابع انسانی خواهید آموخت، به شما منابع فنی لازم برای مدیریت و هماهنگی این منطقه در شرکت شما داده می شود.
 5. این دانش مالی لازم را برای انجام تجزیه و تحلیل اقتصادی اقتصادی از وضعیت شرکت جذب می کند، که به آن امکان می دهد تصمیمات استراتژیک با تضمین موفقیت به دست آورد.
 6. شما دانش لازم را برای هدایت و مدیریت رشته های مختلفی که به عملکرد صحیح یک شرکت امکان می دهد و به رهنمودهای اساسی ایجاد و اجرای هر کدام از آنها کمک می کند، به دست خواهید آورد.

روش و ارزیابی

روش شناسی

مودال: در محل در مادرید
مدت زمان: 8 ماه اول پروژه
شروع: 20 فوریه 2017
در جلسات: 4 ساعت در روز از دوشنبه تا جمعه
برنامه شبکه گسترده

این برنامه شامل 10 ماژول است که در 580 ساعت مکالمه تدریس می شود، همراه با یک پروژه نهایی. مطالب آموزشی بر اساس موارد عملی فعلی است.

با میز گرد بین دانشجویان و متخصصان برجسته از حوزه های درگیر، و همچنین کلاس های کارشناسی ارشد منحصر به فرد برای تقویت هر یک از ماژول با تجارب واقعی حرفه ای فعال است.

ارزیابی

ارزیابی مداوم به عنوان پیشرفت در مطالعه این چهره به چهره MBA انجام شده است. هر ماژول از طریق ترکیبی از مشارکت، معاینه و توسعه موارد عملی قابل سنجش است.

به همین ترتیب، لازم است که یک پروژه نهایی آماده شود که پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در دادگاه ارائه خواهد شد.

اخذ مدرک کارشناسی ارشد توسط دانشگاه نبریا و کارشناسی ارشد توسط IMF Business School ، مستلزم گذراندن هر مدرک و تهیه پایان نامه استاد است.

فرصت های شغلی

در پایان این چهره به چهره MBA شما می توانید به عنوان:

 • مدیر یا مدیر شرکت
 • مشاور استراتژیک در حوزه های مختلف شرکت.
 • مسئول توسعه کسب و کار
 • مدیر مناطق بازرگانی، فروش و بازاریابی.
 • مدیر محصول
 • مدیر برند
 • محقق یا تحلیلگر مدیریت دارایی.
 • کارآفرین

دانش آموزان فرصت های حرفه ای در بخش های اصلی اقتصاد دارند: مالی، خرده فروشی، گردشگری، صنعت، مخابرات، مصرف، رسانه، مشاوره، مراقبت های بهداشتی، خدمات تجاری و غیره. آنها همچنین برای انجام کار خود در تمامی زمینه های کاری شرکت آموزش دیده اند: بخش مالی، HR، بازاریابی، خرید و ...

شیوه های تضمین شده

IMF تجربه کار در مادرید را برای دانشجویان تمام وقت دانشجویان MBA تضمین می کند.

در میان شرکت هایی که IMF دارای موافقت نامه های همکاری آموزشی برای آموزش در شغل هستند، عبارتند از:

Partners114

قیمت و بورس تحصیلی

در IMF ما دانشجویان ما امکانات عالی پرداخت را ارائه می دهیم:

 • بورس تحصیلی تا 50٪
 • تأمین مالی تا 12 ماه بدون بهره یا مداخله بانکی (شرایط را ببینید)
 • فرم پرداخت: نقدی (تخفیف 5٪) / پرداخت اقساط بدون بهره
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects ... اطلاعات بیشتر

IMF is a national reference in training to businesses and individuals; attested by the more than 125,000 students trained. Our training is based on the diversity of areas and expertise of the subjects we teach. We want to grow with you. The aim is to ensure a high level of satisfaction of our customers through personalized attention and excellence in service quality. This objective requires continuous improvement in the technical and material resources, and maximum involvement of all staff training to IMF is a different experience. اطلاعات محدود
مادرید , والنسیا , سویل + 2 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها