EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

در اقتصاد جهانی به هم پیوسته، سازمان های موفق نیاز به رهبران که درک کسب و کار جهانی، درخواست یک استراتژیک ذهن مجموعه، و استقرار تکنیک های مبتنی بر شواهد برای ایجاد تغییر مثبت است.

اینترنت اکسپلورر مدرسه کسب و کار و دانشگاه مدیریت سنگاپور دست به دست هم به ارائه یک برنامه MBA 10 ماه فشرده به قالب استعداد بالا در آسیا برای چنین نقش های رهبری. برنامه-مدرک مشترک با استفاده از یک روش مخلوط یادگیری (چهره به چهره یادگیری با دوره های تعاملی آنلاین) که اجازه می دهد تا حرفه ای از پس زمینه های گوناگون، صنعتی و فرهنگ برای متحد در روح یادگیری، روشن اندیشی و بحث، صرف نظر از موقعیت جغرافیایی خود را ، برنامه های سفر و تعهدات کار.

برنامه اینترنت اکسپلورر-SMU MBA ارائه می دهد بینش به بازارهای آسیا و اقیانوس آرام، استراتژی کسب و کار و فرهنگ مدیریت و ترکیبی از بهترین تئوری و عمل با اجازه دادن به دانش آموزان به آزمون از تازه به دست مفاهیم، ​​مهارت ها و تکنیک های مدیریت در مورد کسب و کار تجزیه و تحلیل، محیط شبیه سازی شده، و دانشکده های هدایت شونده، عملکرد متقابل، پروژه های واقعی زندگی.

پذیرش مورد نیاز

  • GMAT و یا نمره GRE (تجدید نظر شده آزمون عمومی گرفته شده و یا پس از 2011 اوت 1) به عنوان جایگزین، با اینترنت اکسپلورر و یا SMU آزمون پذیرش - سه سال تجربه حرفه ای مرتبط - مقالات و دیگر اشکال از خود بیان (3) - فرم داوری (2 ) - کار نامه تأیید (اختیاری) - چارت سازمانی - رزومه - متن - لیسانس (در صورت اعطای مدرک است در متن ذکر نشده است) - TOEFL یا IELTS نمره (اگر واسطه آموزشی از مطالعات کارشناسی خود را بود زبان انگلیسی نیست. باید آن را در 2 سال گذشته در زمان ارسال درخواست خود را گرفته است.

هزینه

  • برنامه: S $ 100 غیر قابل استرداد - شهریه (GST شامل): S 74900 $
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Singapore Management University

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Singapore Management University »

این دوره ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
اوت 2019
Duration
13 - 13 
پاره وقت
Price
74,900 SGD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date