توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه جهانی برنامه اجرایی MBA (GEMBA) ، جشن سالگرد دهمین سال خود را یک دوره 18 ماهه ارائه شده از سال 1997 از طریق همکاری بین دانشگاه واشنگتن کسب و کار و موسسه مدیریت Sangnam در مدرسه کسب و کار Yonsei ارائه شده است. GEMBA مدرسان باتجربه را برای تحصیلات MBA عالی و مواجهه بین المللی مورد نیاز ارائه می دهد. این برنامه برای هر کسی در سراسر جهان، که با شرایط پذیرش مطابقت دارد و توانایی تحصیل در کره و ایالات متحده دارد، باز است.

مروری بر برنامه

هر ژانویه 35 تا 40 مدیر اجرایی 18 ماهه برنامه اجرایی جهانی در دانشگاه یونسی در سئول را آغاز می کنند. مدیران با پتانسیل رهبری و مهارت های زبان انگلیس، قبل از رسیدن به سیاتل در اوایل ماه جولای، شش ماه تمرین برای یادگیری اصول و شیوه های کسب و کار در موسسه مدیریت Sangnam را صرف آموزش می کنند.

در طول تابستان تابستان در دانشگاه واشنگتن، دانش آموزان به جامعه سیاتل معرفی می شوند و در کلاس های زبان انگلیسی و یک دوره ارتباطات تجاری برای مدیران بین المللی ثبت نام می شوند. از اواخر ماه سپتامبر، مدیران نه ماه صرف مطالعه مجموعه ای از دوره های اصلی و دوره های فارغ التحصیل در استراتژی های مدیریت جهانی می کنند.

در ماه ژوئن، پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانشجویان اجرایی MBA در مراسم فارغ التحصیلی در دانشگاه واشنگتن شرکت می کنند. آنها مدرک MBA دانشگاه واشنگتن و گواهی مشترک دانشگاه یونسی و دانشگاه واشنگتن را دریافت می کنند.

مزایای سازمانی

برنامه جهانی برنامه اجرایی بیش از ارائه آموزش عالی برای افراد است. GEMBA رهبران قوی تر، مدیران شبکه های بهتر و دسترسی به تحقیقات مدیریت پیشرفته را ارائه می دهد. شرکت هایی که کارکنان آنها در برنامه GEMBA شرکت دارند، به این دلیل که ابزار و مفاهیم مورد نیاز برای جذب سازمان خود به سطح بعدی را به دست می آورند، آنها توسعه و تجربه یک دیدگاه جهانی را به کسب و کار و فرهنگ می دهند.

در حمایت از آموزش کارکنان، کارفرمایان تصمیمی کسب و کار عاقلانه می گیرند. این سرمایه گذاری در قالب تصمیمات بهتر، ایده های نوآورانه و فرایندهای جدید، و ادغام تحقیقات پیشرفته در عملیات شرکت بازده را به ارمغان می آورد. ارزش آموزش، کاربرد فوری آن و شبکه حرفه ای که به دست آورده می شود، منافع واضح برای هر دو شرکت کننده و کارفرما است. کارفرمایان به سرعت به بازده سرمایه خود می رسند، زیرا مفاهیم جدید به کار گرفته می شوند.

شرکت های حمایت کننده نیز دریافتند که حمایت از مشارکت در برنامه اجرایی جهانی برنامه همچنین به جذب و حفظ کارکنان با استعداد کمک می کند و آنها را برای نقش رهبری آینده در شرکت آماده می کند.

برنامه تحصیلی

دانشگاه یونسی


آموزش توسط دانشکده Yonsei، هسته بررسی اصول مدیریت کسب و کار. دانش آموزان آموزش ابتدایی در تجزیه و تحلیل اقتصادی و مالی، نقش افراد در یک سازمان، مدیریت بازاریابی، امور مالی شرکت ها و حسابداری مدیریت را دریافت می کنند. آنها همچنین مطالعه بازاریابی مصرفی، مدیریت عملیات و نحوه رفتار مردم در سیستم های کاری را بررسی می کنند. آنها همچنین روش های تجزیه و تحلیل داده ها را یاد می گیرند، مهارت های عملی را با استفاده از رایانه و اینترنت و تکنولوژی اطلاعات به دست می آورند. دوره های دانشگاه یونسی به سه دسته تقسیم می شوند: دوره پیش دانشگاهی، دوره های پایه و دوره های کاربردی.

دانشگاه واشنگتن


تحصیل در دانشگاه واشنگتن شامل سه بخش عمده آموزشی خواهد بود: کسب و کار انگلیسی، دوره های اصلی GEMBA و دوره های انتخابی MBA. علاوه بر این، دانش آموزان GEMBA مجاز به شرکت در 16 ساعت خدمات اجتماعی و یک سری در حال انجام از مکالمات متقابل فرهنگی ناهار در مسائل معاصر هستند.

در سه ماهه اول، دانش آموزان در یک دوره فشرده زبان انگلیسی و یک یا دو دوره کسب و کار اصلی شرکت می کنند. در پاییز، زمستان و فصل بهار دانشجویان در ترکیب دوره های هسته ای و دوره های انتخابی ثبت نام می کنند. دوره های اصلی به خصوص برای دانش آموزان GEMBA سفارشی شده و بر یادگیری در دانشگاه یونسی انجام می شود. دوره های انتخابی برای دانش آموزان GEMBA برای دانشجویان دیگر در دانشگاه واشنگتن باز است. دانش آموزان تشویق به فکر کردن به طور گسترده در برنامه ریزی مطالعات خود را در دانشگاه واشنگتن، با استفاده از تجربه قبلی تحصیل یا حرفه ای، و شاخه به مناطق که به آنها درجه بالاتری از همه کاره و مهارت.

یادگیری خدمات جزء مهمی از تجربه آموزشی است. هر دانش آموز باید در جامعه 16 ساعته داوطلب شود. هدف از این الزام، ارائه هر دانش آموز GEMBA به تجربه آمریکایی ها در خارج از زمینه دانشگاه است. این تجربه "یادگیری خدمات" به توانایی آنها در صحبت کردن به زبان انگلیسی افزوده خواهد شد و همچنین آنها را درک بهتر زندگی روزمره در ایالات متحده فراهم می کند.


برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Washington Foster School of Business »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
مارس 2020
Duration
18 
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

مارس 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date