MBA اجرایی

MBA اجرایی (کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی) در AVT یک سفر غنی است که به شما امکان می دهد تا مهارت های مدیریتی خود را در حالی که در حال بررسی نقش های متغیر رهبران در محیط کسب و کار دینامیک امروز است، افزایش دهید.


MBA یک برنامه 18 ماهه در دو بخش است:

 • قسمت 1 CBA است که طول می کشد شش ماه / 650 ساعت یادگیری.
 • بخش 2 MBA است که 12 ماه دیگر / 1300 ساعت یادگیری را طول می کشد و بر تکمیل موفقیت آمیز برنامه CBA تکمیل می شود.

بخش اول اجرایی MBA شامل یک سفر آموزشی لذت بخش و چشمگیر به کمبریج در بوستون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا می باشد.

کلاس اجرایی MBA همچنین به سمت شانگهای برای غوطه ور شدن در بازار چین سفر می کند.

MBA در AVT:

 • دوره اجرایی فشرده، دوره کارشناسی ارشد
 • یک محیط پویا و هیجان انگیز که در آن برای یادگیری - از تور مطالعه به ایالات متحده آمریکا و چین، به ابزارهای یادگیری آنلاین و کتابخانه ها، به امکانات پیشرفته کلاس درس هنری.
 • دانشکده مدرسه بازرگانی پیشرو در آمریکا، هر کدام از مقامات را در زمینه های خود شناخته اند.
 • اندازه کلاس های کوچکتر برای ارتقای یادگیری مطلوب.
 • روش یادگیری مورد Harvad تحریک سخنرانی برای ایجاد فرصت های بهینه برای یادگیری.
 • شرکت کنندگان در معرض یک تجربه ی ارزشمند جمعی را ارائه می دهند.

برنامه MBA بین المللی، اعتباردهی شده

AVT یکی از مدرسه های تجاری پیشرو اسکاندیناوی برای مدیران جاه طلبانه است. با یک مجوز MBA بین المللی توسط انجمن MBA (AMBA) ، موسسه ما با یک گروه منحصر به فرد از مدارس با کیفیت بالا در سراسر جهان همراه است.

آیا MBA برای شما مناسب است؟

موضوع MBA اجرایی AVT "رهبری مسئولانه در جهانی جهانی" است که از ابتکار رهبری جهانی (GRLI) الهام گرفته شده است. در خارج از موضوعات سنتی MBA، برنامه درسی موضوعات مربوط به مسئولیت اجتماعی شرکت، اخلاق، مدیریت میان فرهنگی و کسب و کار پایدار را مورد بررسی قرار می دهد.

در مرحله Live Case، شما و همکارانتان، چالش های مختلفی را که با شرکت بزرگ دانمارکی مواجه هستند، بررسی خواهید کرد. Grundfos، به عنوان "مورد زندگی" در سراسر برنامه MBA، از کلاس 2009 پشتیبانی کرد. کلاس 2010 با گروه کارلسبرگ کار کرد. کلاس 2011 با LEGO کار کرد. کلاس MBA 2012 با خط Maersk کار می کرد.

مدل های کسب و کار اثبات شده و بینش کارشناس

برنامه اجرایی MBA در AVT به جنبه های کلیدی کسب و کار - از استراتژی، رهبری و بازاریابی برای تامین مالی، مدیریت عملیات و منابع انسانی می پردازد. این یک برنامه مدرن و عملی است که مدل های کسب و کار اثبات شده و بینش متخصص را ارائه می دهد که با توجه به مسائل زندگی واقعی درون شرکت و سازمان خودتان است.

پیوستن به دیگر مدیران ارشد

به عنوان یک شرکت کننده در برنامه AVT MBA، شما به یک جامعه معتبر و جهانی رهبران کسب و کار متشکل از روسای جمهور و پیشگامان صنایع مختلف می پیوندید.

ساخت شبکه حرفه ای خود را

MBA به شما کمک می کند تا به طور طبیعی شبکه حرفه ای خود را گسترش دهید، با ایجاد روابط و ارتباط با دانشکده AVT و زبان آموزان دیگرتان.

پس از فارغ التحصیلی، شما تبدیل به یکی از نخبگان شبکه کسب و کار فارغ التحصیل AVT می شود، که بیشتر در مورد اتحاداتی که در طول تحصیلات خود ایجاد کرده اید، ایجاد می کند. در حال حاضر متشکل از بیش از 800 عضو، شبکه بزرگ ما متمرکز بر برتری کسب و کار و فرصت های یادگیری مادام العمر برای اعضای آن است.

یادگیری که به برنامه مشغول است

در AVT، می دانیم که زندگی نسبت به مطالعه بیشتر است. به همین دلیل برنامه MBA برنامه ریزی انعطاف پذیر و راحت و همچنین ادغام آنلاین برای بسیاری از اجزای برنامه را فراهم می کند. برنامه ما اجازه می دهد تا شما را به یادگیری و رشد، بدون قربانی در زمینه های دیگر زندگی خود را.

مرحله بعدی را بردارید

شما می توانید در هر دوره MBA برنامه AVT درخواست کنید و ظرف 10 روز کاری فقط یک پاسخ دریافت کنید. با این حال، از آنجا که برنامه MBA به شدت دنبال برنامه با فضای محدود است، برنامه اولیه به شدت تشویق می شود.

پذیرش اجرایی MBA

برای پذیرش در برنامه MBA در AVT، باید CBA را با موفقیت GPA 3.0 یا بالاتر - یا حداقل 3.4 در صورتی که درجه اول در موقعیت خوب (به عنوان مثال، کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا HD دیپلم).

کمیته پذیرش به منظور تضمین یک ترکیب طبقاتی که تجارب یادگیری شخصی شرکت کنندگان را به حداکثر می رساند، تأکید می کند:

 • تکمیل موفقیت آمیز CBA با GPA مورد نیاز
 • ambition و drive
 • حداقل 5 سال تجربه کسب و کار و / یا مدیریت.
 • مشخصات شخصی و پتانسیل رهبری.
 • مهارت های زبان انگلیسی.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
18 
پاره وقت
Price
389,600 DKK
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ