بازاریابی MBA

California Miramar University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازاریابی MBA

California Miramar University

CMU بهترین برنامه های MBA آنلاین را برای دانشجویانی که مایل به کسب MBA در بازاریابی هستند ارائه می دهد . برنامه بازاریابی رقابتی ما شامل 13 دوره، 9 مورد و 4 دوره تاکسی است. CMU مستقیما کار کرده است تا بتواند بهترین برنامه آموزشی آنلاین را برای دانش آموزان از راه دور خود فراهم آورد. درباره برنامه بازاریابی MBA ما در زیر بیشتر بدانید.

برنامه درسی MBA شامل 13 دوره:

  • 9 کلاس های ضروری هسته ای، از جمله استراتژی بازاریابی کسب و کار
  • 4 زمینه تمرکز حواس

دانشجویان MBA بازاریابی در California Miramar University 4 دوره بازاریابی را از لیست زیر انتخاب می کنند:

  • MKT 6001 رفتار مصرف کننده و مدل تصمیم گیری
  • استراتژی مدیریت محصولات MKT 6002
  • MKT 6003 بازاریابی بین المللی
  • استراتژی قیمت گذاری MKT 6004
  • MKT 6005 بازاریابی اینترنتی / پل گپ بازاریابی
  • MKT 6006 مدیریت برند استراتژیک
  • بازاریابی خدمات MKT 6007

توصیف دوره های بازاریابی بازاریابی

MKT 6001 رفتار مصرف کننده و مدل تصمیم گیری
توضیح می دهد که چگونه عوامل اجتماعی-روانشناختی بر روند تصمیم گیری مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. دانش آموزان مطالعه و مقایسه رفتارهای مختلف مصرفی و مدل های اصلی تصمیم گیری در ارتباط با ارتباطات و مداخلات بازاریابی اجتماعی را مطالعه و مقایسه می کنند. (3 ساعت اعتبار)

استراتژی مدیریت MKT 6002 محصول
تمرکز بر توسعه و معرفی محصولات جدید، تست مفهوم، چرخه عمر محصول، تجزیه و تحلیل نمونه کارها، هدف قرار دادن و موقعیت، مسائل مربوط به نام تجاری، خط تولید محصول، سیاست های قیمت گذاری و مدیریت محصولات موجود است. مباحث همچنین شامل موقعیت محصول، غربالگری، توسعه مفهومی، بازاریابی آزمون و استراتژی های نام تجاری است. (3 ساعت اعتبار)

MKT 6003 بازاریابی بین المللی
پوشش جامع بازاریابی بین المللی را فراهم می کند، با تاکید قوی بر مسائل مربوط به شرکت هایی که در سراسر مرزهای فرهنگی بازار قرار دارند. همچنین بر اهمیت اینترنت در بازاریابی جهانی زمانی که نفوذ و کاوش بازارهای جدید را تأیید می کند، تأکید می کند. این دوره از نمونه های زندگی واقعی برای نشان دادن مسائل برجسته ای است که به طور مداوم در داخل و خارج از متن مورد بحث قرار می گیرد. (3 ساعت اعتبار)

استراتژی MKT 6004Pricing
ابزار تحلیلی و مفهومی را برای تدوین استراتژی قیمت گذاری از طریق تجزیه و تحلیل صفحه گسترده معرفی می کند. مباحث شامل ارزش درک شده و قیمت گذاری تبعیض، بسته بندی، خط تولید و قیمت گذاری چرخه عمر، قیمت گذاری از طریق کانال بازاریابی و رویکردهای رقابتی و رفتاری قیمت گذاری. (3 ساعت اعتبار)

MKT 6005 بازاریابی اینترنتی / BridgeGap بازاریابی
یکپارچه سازی فعالیت های بازاریابی اینترنتی به استراتژی های بازاریابی سازمان. مباحث شامل فرصت های بازار و ارزیابی زیست محیطی، حضور وب سایت و پیشنهادات ارزش، مسائل مربوط به طراحی مجتمع بازاریابی و ایجاد استراتژی بازاریابی اینترنتی منحصر به فرد است. (3 ساعت اعتبار)

MKT 6006 استراتژیک مدیریت برند نام تجاری
این دوره تمرکز بر تحلیل استراتژی های بازاریابی محصولات و خدمات مصرفی است. موضوعات شامل رضایت مصرف کننده و مدیریت برند، خط تولید، راهبردهای قیمت گذاری، روابط کانال و خرده فروشی و راهبردهای ارتباطات بازاریابی برای کالاهای مصرفی و خدمات است. (3 ساعت اعتبار)

MKT 6007 خدمات بازاریابی
ماهیت سازمانهای خدماتی و اصولی را که بازاریابی محصولات خود را هدایت می کنند، بررسی می کند. مباحث شامل انتظارات مشتري از خدمات، نظر خدمات، مديريت ارتباط با مشتري، طراحي و اجراي فرآيند تحويل خدمات، توسعه و اجراي مهارت هاي خدمات مشتريان كاركنان و نقش فناوري نوظهور در خدمات مشتري است. (3 ساعت اعتبار)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
22,815 USD
Locations
آمریکا - San Diego, California
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - San Diego, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات