بازاریابی MBA

عمومی

شرح برنامه

بالتیمور MBA - قدرتمند، انعطاف پذیر و طراحی شده توسط شما.

دانشگاه بالتیمور MBA با شما (و کارفرمای شما) در ذهن طراحی شده است. شما می توانید کلاس های خود را در کلاس های سنتی، آنلاین یا هر دو انتخاب کنید. این انتخاب شماست. هر آنچه که شما تصمیم می گیرید، در کنار سایر دانش آموزانی که به دنبال حرفه ای شدن هستند درست مثل شما یاد می گیرید.

الزامات برنامه

36-48 برنامه اعتباری از جمله Capstone و انتخاب 11 منطقه تخصص است.

گزینه های انعطاف پذیر

در دسترس به طور کامل آنلاین، در یک کلاس سنتی، و یا به عنوان ترکیبی از هر دو.

هزینه های برنامه

هزینه تحصیل 840 دلار در هر اعتبار در حالت دولتی، 1،172 دلار خارج از ایالت است. دانشجویان آنلاین MBA و ساکنین منطقه ای میزان نرخ دولت را پرداخت می کنند.

بیش از انتظارات

دانش آموزان ما به ما می گویند که بیش از انتظارات خود را در پنج حوزه کلیدی پیشرفت می کنیم: توسعه شخصی، پیشرفت دانش و مهارت های فنی آنها، افزایش حقوق و دید بیشتر در سازمان ها و ایجاد اشتغال.

(منبع: 2016 بررسی داخلی دانش آموز فعلی MBA)

مجوز رسمی AACSB بین المللی تضمین می کند که ما به شما برنامه ای با کیفیت ارائه می دهیم که می تواند امروز به شما کمک کند اما در نهایت دانش و مهارت های خود را برای فردا فراهم می کند.

بازار یابی

تخصص و مهارت بازاریابی که در این تخصص به دست می آورید برای ارزش مادام العمدی در داخل و خارج کشور طراحی شده است. تخصص MBA بازاریابی شما را برای بهتر درک استراتژی های مرتبط با ایجاد ارزش مشتری آماده می کند. شما مهارت های بازاریابی کارآفرینی خود را گسترش دهید و مهارت های تحلیلی خود را تقویت کنید. شما به دنیای سریع ارتباطات بازاریابی و رسانه های دیجیتال معرفی می شود که تبدیل مشتریان به مارک های تجاری است.

دوره های تخصصی (9 اعتبار)

شماره درسپیش نیاز: رضایت بخش 3 MKTG 615 بازاریابی کارآفرینی

پیش نیاز: MKTG 605 1.5 MGMT 625 مشتریان و بازارها

پیش نیاز: MKTG 605 برای هر دو.

* نکته: هر کدام از آنها به عنوان بخشی از هسته قابل انعطاف پذیر نیست: 1.5 واحد مورد نیاز Flex Core مورد نیاز و 1.5 اعتبار انجام تخصص حرفه ای بازاریابی اعتبار زمانی که هر دو بازاریابی گزینه های هسته انعطاف پذیر با موفقیت به پایان رسید. 3 MGMT 755 ارتباطات بازاریابی و رسانه های اجتماعی

پیش نیاز: MKTG 605 3 MGMT 760 مدیریت بازاریابی جهانی

پیش نیاز: MKTG 605 یا MKTG 640 3 MGMT 762 تجزیه و تحلیل فرصت های بازار

پیش نیاز: MKTG 605 یا اجازه مربی 3 MKTG 770 توسعه و مدیریت محصول و برند

پیش نیاز: MKTG 605 یا MKTG 640 3 MKTG 780 اطلاعات بازاریابی و تجزیه و تحلیل

پیش نیاز: MKTG 605 3 MKTG 797 موضوعات ویژه در بازاریابی

پیش نیاز: MKTG 605 یا MKTG 640 3 MKTG 799 مطالعه مستقل

پیش نیاز: MKTG 605 3

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. اطلاعات محدود