برنامه اجرایی MBA (آستین واکو)

Hankamer School of Business, Baylor University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه اجرایی MBA (آستین واکو)

Hankamer School of Business, Baylor University

اگر یک ثابت در دنیای عجیب و غریب وجود دارد، این است که مردم رهبران را دنبال می کنند که هر دو چشم انداز و یک مزیت رقابتی محسوب می شوند. برای تحقق این امر، مدیران انجام شده از طیف گسترده ای از تخصص های چند رشته ای استفاده می کنند. چنین رهبران تقاضای زیادی دارند و بهترین دارایی شرکت هستند. آنها هرگز در جعبه بسته نخواهند شد عامل شکست آنها توانایی اعمال تئوری و مهارت های عملی در یک اقتصاد جهانی است.

Baylor یک برنامه 21 ماهه در آستین ارائه می دهد که هر ساله تا 40 کارشناس حرفه ای را پذیرفته است. این مدیران می توانند بلافاصله مواد را از برنامه به موقعیت فعلی خود اعمال کنند.

"برنامه ما به دنبال ارائه اطلاعاتی است که بلافاصله برای حرفه ای ها از زمینه های کاربردی مانند مالی، بازاریابی و تجزیه و تحلیل کسب و کار کمی استفاده می شود. دانش آموزان می توانند دانش را بپذیرند، در منطقه / مسئولیت های خود اعمال کنند، ارزش سازمان را افزایش دهند و بازده سرمایه گذاری شرکت (ROI) را افزایش دهند. "

روش های آموزش آستین

بیلور EMBA دانشکده - بیلور همواره برای تعالی تدریس آن شناخته شده است. استادان EMBA ما در مورد نقش خود به عنوان تسهیل کننده در برنامه مشتاق هستند. استادان در بحث و تعامل دانش آموزان، با اضافه کردن تجربه خود به عنوان نویسندگان، محققان و مشاوران شرکتی، راهنمایی می کنند. استادان آستون EMBA شامل فرد هلمه، دونالد فون کانینگهام، راجر دیویس، وان دی. گری، میچ نوبرت، تیموتی کریستین کایورث، پاتریشیا نونلی اروین و توماس مول کلی.

کلاس درس - کلاس ها در پردیس Freescale در شمال آستین واقع در 7700 West Parmer Lane انجام می شود. امکانات اتاق سمینار با تجهیزات ارائه دهندگان سنتی و چند رسانه ای، سالن دیدنی 100 صندلی و چندین اتاق برقی در محوطه دانشگاه استفاده می شود.

Cables Classrooms - دسترسی به شبکه بی سیم برای لپ تاپ ها، ارائه شده در کلاس های EMBA، ارائه جدیدترین در آموزش و پرورش فن آوری است. هر یک از دانشجویان پس از پذیرش برنامه، یک لپ تاپ دریافت می کنند. هزینه لپ تاپ در هزینه هزینه برنامه گنجانده شده است. Baylor سیستم های نرم افزاری رایانه ای را حفظ می کند که اخیرا رتبه ی 23 را در یاهو به ثبت رسانده است لیست زندگی اینترنت "100 کالجهای بیشتر در آمریکا". این پشتیبانی فناوری قابل توجه، بخشی از برنامه درسی را به صورت الکترونیکی تحویل می دهد.

20 درصد مواد آموزشی بصورت آنلاین به عنوان یک پیشرفت در کلاس درس سنتی ارائه شده و محیط آموزشی انعطاف پذیر برای حرفه ای کسب و کار ارائه می شود. این کار عمدتا از طریق استفاده از تخته سیاه ، یک سیستم مدیریت دوره آنلاین است که به طور گسترده ای در دانشگاه Baylor توسط استاد EMBA استفاده می شود.

پذیرش

فرایند پذیرش Baylor با تمایل نامزدی برای پیگرد به برنامه سختگیرانه شروع می شود. تجربه در مدیریت رهبری، مدیریت و نظارت بر بودجه، تمام زمینه هایی است که مورد بازبینی و همچنین رونویسی کارشناسی قرار می گیرند. Baylor در جستجوی توصیه نامه های همکار و مدیران است که متضمن شخصیت و تعهد نامزد است. برنامه Baylor دارای نامزدها از زمینه های متنوع، از جمله هنرهای زیبا، هنر لیبرال، پزشکی، حسابداری، مهندسی، و بیشتر.

علاوه بر برنامه، شما نیاز به ارائه اسناد حمایتی دارید.

  • توصیهنامهها
  • متن
  • مقالات شخصی در مورد میل شما به کسب مدرک تحصیلی EMBA
  • رزومه حرفه ای
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی September 22, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
21 
پاره وقت
Price
قیمت
73,000 USD
Locations
آمریکا - Dallas, Texas
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آمریکا - Waco, Texas
تاریخ شروع: آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
آمریکا - Waco, Texas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
سپتامبر 2018
آمریکا - Dallas, Texas
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات