Read the Official Description

برنامه رهبر جهانی، برنامه پیشگام انگلیسی The NUCB Business School که شامل دانشجویان بین المللی حرفه ای و بین المللی است که بیش از 40 ملیت مختلف، مربیان حرفه ای با تجارب بین المللی کسب و کار و یک تیم اداری اختصاصی برای کمک به رشد حرفه ای شما در طول ثبت نام و پس از آن، فارغ التحصیلی.

در ناحیه کسب و کار مالی ناگویا در پردیس برج جدید Marunouchi واقع شده است و از شما می خواهیم که به محوطه دانشگاه مراجعه کنید و در مورد چگونگی ارتقای مهارت های لازم برای رسیدن به سطح بعدی حرفه ای خود از طریق برنامه رهبری جهانی The NUCB Business School !

برنامه جهانی رهبری (GLP) یک برنامه استاد برای کسانی است که به دنبال کیفیت و انعطاف پذیری برای بهبود مهارت های خود برای فرصت های شغلی و رهبری آینده هستند. هدف از برنامه این است که متخصصان با مهارت فراگیر با ذهنیت جهانی، حس قوی از اخلاق و توانایی کمک مثبت به جامعه تجاری بین المللی را پرورش دهیم.

 • شروع برنامه: سپتامبر / آوریل
 • مدت زمان: 1 سال تمام وقت (MBA)، 2 سال (MBA / MSc)
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • مورد نیاز: 3 سال تجربه کار (MBA)
 • اندازه کلاس: متوسط ​​40
 • برنامه های اضافی: تحصیل در خارج از کشور، برنامه دو درجه ای
 • درجه: MBA / MSc

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

کارشناسی ارشد مدیریت

GLP دو مسیر مطالعه را فراهم می کند بستگی به زمینه متقاضی در زمان ثبت نام دارد. متقاضیانی که دارای بیش از سه سال تجربه حرفه ای هستند می توانند به یک ساله، کارشناسی ارشد در رشته مديريت تمام وقت وارد شوند. یک گزینه دو ساله برای استاد مدیریت در GLP نیز برای دانش آموزانی که مایل به انجام برنامه دو دوره یا تحصیل در خارج از کشور با یکی از موسسات شغلی خارج از کشور موسسه The NUCB Business School ، در دسترس است. بسیاری از دانش آموزانی که در رشته دو ساله شرکت می کنند، در حال تحصیل در ژاپن هستند. برای متقاضیانی که کمتر از سه سال تجربه کاری دارند، مدرسه یک دوره دو ساله برای کارشناسی ارشد با مجموعه ای متفاوت از دوره های اجباری ارائه می دهد تا مسیر یک ساله استاد.

مدرسه بازرگانی شهری

در مرکز شهر نگویا واقع شده است، پردیس برج برج مارونوچتی دارای دسترسی عالی به مراکز کسب و کار آسیایی و فرهنگ ژاپن است. بسیاری از سازمان های بین المللی و موسسات مالی دفاتر اصلی خود را در ناگویا مستقر می کنند و مناطق تفریحی و خریدی را نیز در فاصله ای از راه دور قرار می دهند. The NUCB Business School اختصاص داده شده به استفاده از مکان خود را برای جذب حرفه ای کسب و کار برتر و همچنین استادان است که نفوذ قوی جهانی است.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

یادگیری فعال

The NUCB Business School دوره های آموزشی 100٪ انگلیسی را به روش مورد مطالعه هدایت می کند. این روش تدریس در کلاس های کسب و کار در سراسر جهان اثبات شده است و ارتباط بین دانش آموزان با زمینه ها و دیدگاه های بسیار متنوع را تسهیل می کند. علاوه بر این، The NUCB Business School دارای مرکز پرونده خود با بیش از 1000 مورد است که به طور خاص در شرکت های ژاپنی و آسیایی متمرکز شده است. بیش از 100 مورد جدید هر سال توسط مدرسه فارغ التحصیل مدیریت با موارد مورد تحقیق و نوشته شده توسط دانش آموزان خود تحت نظارت دانشکده منتشر می شود.

GLP برای کسانی مناسب است که دوست دارند

 • از موارد پیشرفته در زمینه کسب و کار یاد بگیرید
 • به دست آوردن بینش جدید در مورد راه های کسب و کار آسیایی و ژاپنی
 • دیدگاه های خود را گسترش دهید
 • گسترش شبکه جهانی خود را
 • تصویب راه حل های نوآورانه برای کسب و کار خود

مهلت اعلان - ثبت نام در آوریل 2019

دور برنامه

* فقط برای متقاضیان داخلی

** مصاحبه ها ممکن است براساس تقاضای درخواست شده برای کسانی که نیاز به تصمیم اولیه یا تصمیم باقیمانده (برای بورس تحصیلی مانند MEXT) درخواست می شود، پس از ارسال درخواست خود، لطفا برای دریافت تاریخ مصاحبه با مدرسه تماس بگیرید.

فقط مدرسه کسب و کار ژاپنی با اعتبار توسط AACSB و AMBA

بیش از 10،000 برنامه آموزش مدیریت در جهان وجود دارد. انجمن های بین المللی مانند AACSB International و AMBA اعتبار مدارس کسب و کار را برآورده می کنند که استانداردهای سختگیرانه ای برای کیفیت آموزش و پرورش دارند. در جامعه کسب و کار بین المللی، تنها برنامه هایی با اعتباربخشی بین المللی "برنامه های واقعی MBA" در نظر گرفته می شوند.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated January 21, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,250,000 JPY
هزینه تحصیل شامل تقریبا تمام مواد آموزشی آموزشی و ناهار بوفه در آخر هفته است.
By locations
By date
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

آپریل 2019

سپتامبر 2019

Why Choose the NUCB Business School

Case Methodology