برنامه های MBA سونوما

عمومی

شرح برنامه

106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

مدرسه کسب و کار و اقتصاد در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، Sonoma (دانشگاه دولتی سونوما) چهار گزینه برنامه MBA معتبر AACSB را ارائه می دهد:

  • Sonoma Executive MBA
  • Sonoma Executive MBA در شراب تجاری
  • سونوما MBA
  • سونوما MBA در شراب تجاری

MBA Sonoma در یک برنامه انعطاف پذیر طراحی شده برای کار حرفه ای تحویل داده می شود. برنامه های ما 50-50 نسبت به مردان و زنان دارد. دانش آموزان صنایع مختلف، از جمله حسابداری، انرژی، دولت، حمل و نقل، مشروبات الکلی، بسته بندی مصرف کننده، مشاوره خرده فروشی، خدمات مالی، غیر انتفاعی، فن آوری، سرگرمی و مراقبت های بهداشتی، در میان سایر بخش ها نمایندگی می کنند.

بازگشت به تحصیلات:

  • 2017 و 2018 فارغ التحصیلان برنامه های اجرایی Sonoma ما گزارش شده است به طور متوسط 25٪ افزایش حقوق و دستمزد.
  • 45٪ از 2018 فارغ التحصیلان برنامه های MBA سونوما ما دریافت دریافت ارتقاء در حالی که شرکت در برنامه.

اطلاعات بیشتر: http://web.sonoma.edu/mba

Sonoma Executive MBA

انعطاف پذیری 17 ماهه، اجرایی MBA به سبک گروهی، تجربیات متفاوتی را شامل می شود که شامل توسعه ی رهبری یکپارچه و تفکر استراتژیک، تجهیز دانش آموزان به مهارت های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل شرایط کسب و کار، طراحی و اجرای طرح های استراتژیک برای هدایت سازمان خود است. فاکتورهای برنامه در تصمیم گیری استراتژیک، هوش تجاری و مهارت های ارتباطی، دانش آموزان را به مهارت و اعتماد به نفس می دهد تا در سطح اجرایی با تمام زمینه های کاربردی یک کسب و کار صحبت و هدایت کند. دانش آموزان این فرصت را دارند تا یک سفر دو هفته ای مشاوره کسب و کار بین المللی را برای بهبود درک نحوه موفقیت کسب و کار در یک فرهنگ و اقتصاد متفاوت داشته باشند.

"پیچیدگی مراقبت های بهداشتی نیاز به درک عمیق در کسب و کار، رهبری و نوآوری. Sonoma MBA برای مدیران مجهز به مناسبی برای موفقیت به عنوان یک پرستار پرستار است . "

- Surani Hayre-Kwan'14، مدیر دفتر تجربه بیمار در سلامت Sutter

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

Sonoma Executive MBA در شراب تجاری

در سال 2012، موسسه بازرگانی شراب در مدرسه کسب و کار (SBE) در دانشگاه ایالتی سونوما در همکاری با صنعت شراب، نخستین اجرایی MBA ایالات متحده را به کسب و کار شراب تبدیل کرد. برنامه اجرایی Sonoma Executive MBA در شراب کسب و کار شراب در دو قالب ارائه می شود: کم اقامت و پردیس.

  • برنامه 17 ماهه در محوطه دانشگاهی تجربهی بی نظیری را در اختیار سایر موسسات آموزش عالی قرار می دهد. دانش آموزان دسترسی اولیه به آموزش و پرورش کسب و کار در سطح جهانی در محل تقاطع ناپا، سونوما و سانفرانسیسکو دارند. دوره های آموزشی در مرکز یادگیری آشامیدنی شراب، یک فضای یادگیری نوآور با طرحی با تکنولوژی پیشرفته و کلاس های آموزشی انعطاف پذیر، برگزار می شود.
  • قالب پایین اقامت، که به عنوان مدیر اجرایی جهانی ما در شراب شراب شناخته می شود، شامل چهار "رهبری فشرده" در کالیفرنیا، استرالیا و فرانسه و بخش های سه ماهه آموزش و یادگیری مبتنی بر پروژه و آنلاین است. دانش آموزان فرصتی نادر برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد کسب و کار ما از سراسر ایالات متحده و جهان را دارند.

دانش آموزان در Sonoma Executive MBA در شراب کسب و کار می توانند در یک سفر دو هفته ای مشاوره کسب و کار بین المللی برای درک چگونگی موفقیت کسب و کار در یک فرهنگ و اقتصاد متفاوت است. آنها همچنین در یک برنامه تعطیلات تابستانی در خلیج سن دیگو با جانبازان جام جهانی آمریکا شرکت می کنند.

"هفتم الکترونیکی سونوما اجرایی MBA در کسب و کار شراب من نیازهای آموزشی، شغلی، و خانواده مناسب است. من در شهر نیویورک با شوهر و کودک نوپا زندگی می کنم، در حالی که یک کارخانه وینیپ در ناپا را شروع می کنم. با تشکر از دانش کارشناسان استادان من و دیدگاه های متنوعی از همکاران من، با دانش فنی کارآفرینی، اعتماد به نفس بیشتر به عنوان یک رهبر و وضوح چگونگی تاثیر مثبت بر صنعت شراب منطقه ای من فارغ التحصیل شدم . "

- Aimee Chang '15، مالک کارخانه شرابسازی نه سونا

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg

سونوما MBA

Sonoma MBA با برنامه انعطاف پذیر برای کار حرفه ای طراحی شده است. دوره های شبانه پتانسیل دانش آموزان را تقویت می کنند، زیرا آنها دانش و مهارت های عملی را که می توانند برای کسب و کار خود به کار برده شوند، به دست می آورند. دانشجویان ثبت نام کرده اند گزینه ای برای تکمیل برنامه در یک سال، تمام وقت، و یا دو ساله، بخشی از زمان است.

" Sonoma MBA دارای برنامه انعطاف پذیر است که به من اجازه داد تا کارشناسی ارشد خود را در حالی که تمام وقت کار می کند، دنبال کند. این برنامه پروژه های پویا را تأسیس کرد که بر ارتباطات کارآمد و درک ایجاد و پایداری یک کسب و کار تاکید داشت. بهترین پیاده روی اتصالات است که طول عمر طول می کشد . "

- Ranjot "Ricky" Sidhu '15، مدیر حسابداری در Green Toys، Inc.

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

سونوما MBA در شراب تجاری

Sonoma MBA در شراب تجاری تنها نوع خود در ایالات متحده است و دانشجویان را با دانش کسب و کار شراب و ابزار خاص صنعت برای ارائه نتایج در بازار رقابتی امروز جهانی شراب. دوره های شبانه روزانه روزانه به دانش آموزان و دانش آموزان برای ایجاد و ارائه تجزیه و تحلیل کمی کمک می کنند. دانش آموزان همچنین مهارت های رهبری و ارتباطی را برای مدیریت اخلاقی و مؤثر مردم به منظور دستیابی به اهداف و پیشبرد ابتکارات از طرف هر سازمان توسعه می دهند.

" من تغییر حرفه ای از سرگرمی را به صنعت شراب تبدیل کردم و هرگز آموزش کسب و کار رسمی ندارم. مهارتهایی که من در برنامه به دست آوردم و ارتباطات متعددی که از طریق شبکه ایجاد کردم، به من کمک کرد تا کسب و کار شراب موفق خود را شروع کنم. "

- پالمر اممیت 13 ساله، مالک همکار

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma Sta ... اطلاعات بیشتر

Sonoma State is a regionally serving public university committed to educational access and excellence. Guided by our core values and driven by a commitment to the liberal arts and sciences, Sonoma State delivers high-quality education through innovative programs that leverage the economic, cultural, and natural resources of the North Bay. اطلاعات محدود