برنامه MBA شتاب

California State University Long Beach College of Business Administration

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

برنامه MBA شتاب

California State University Long Beach College of Business Administration

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

CSU Long Beach AACSB معتبر برنامه 48 واحد MBA را فراهم می کند. علاوه بر این، به عنوان یکی از معدود مدارس عضو کالیفرنیا در شورای پذیرش مدیریت مدرک کارشناسی ارشد (GMAC)، برنامه MBA در خط مقدم آموزش عالی فارغ التحصیل شده است. تعدادی از گزینه های برنامه MBA در دسترس دانش آموزان از جمله MBA خود برنامه ریزی شده، برنامه کاملا کارآموز MBA (FEMBA) و برنامه MBA یک ساله سریع تر وجود دارد. همه برنامه ها اجازه می دهد نامزدها برای تحصیلات تکمیلی در حالی که تعهدات شخصی و حرفه ای را دنبال می کنند.

شتاب MBA

MBA شتاب دهنده (AMBA) به دانش آموزان فرصتی برای کسب مدرک MBA در یک سال ارائه می دهد. این برنامه شامل پنج جلسه مثلثی است که دانشجویان آن را از دوشنبه تا پنج شنبه در کلاس های شرکت می کنند و معمولا در هر جلسه دو تا چهار کلاس دارند. دانش آموزان از طریق برنامه فشرده برنامه در فرمت lockstep می روند و یک MBA از کالج معتبر بین المللی AACSB دریافت می کنند. در حال حاضر، دانش آموزان تنها برای تاریخ شروع پاییز پذیرفته می شوند.

مدیریت برنامه

خدمات و برنامه های دانشجویی برای AMBA (ثبت نام کلاس، پرداخت، توزیع کتاب، و غیره) توسط کالج و خدمات اضافی دانشگاه (UCES) انجام می شود. مشاوره دانشجویی و سایر وظایف دانشگاهی توسط دفتر MBA در کالج مدیریت کسب و کار مدیریت می شود. درحالیکه دانشجویان از طریق UCES برای کلاس های ثبت نام شده اند، مدرک توسط مدرسۀ مدیریت کسب و کار اعطا می شود.

بودجه برنامه

MBA شتابی برنامه ای است که به صورت مالی حمایت می شود و بدون انعقاد است که از مالیات دولتی تامین نمی شود و یا آن را پشتیبانی نمی کند. اگر قصد دارید از استفاده از Waiver Fee استفاده کنید، یا هر نوع پرداخت هزینه دیگر، لطفا قبل از ثبت نام کلاس، با هماهنگ کننده برنامه یا UCES تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
فوریه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Long Beach, California
تاریخ شروع : فوریه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
فوریه 2019
آمریکا - Long Beach, California
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات