برنامه MBA شتاب

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

CSU Long Beach AACSB معتبر برنامه 48 واحد MBA را فراهم می کند. علاوه بر این، به عنوان یکی از معدود مدارس عضو کالیفرنیا در شورای پذیرش مدیریت مدرک کارشناسی ارشد (GMAC)، برنامه MBA در خط مقدم آموزش عالی فارغ التحصیل شده است. تعدادی از گزینه های برنامه MBA در دسترس دانش آموزان از جمله MBA خود برنامه ریزی شده، برنامه کاملا کارآموز MBA (FEMBA) و برنامه MBA یک ساله سریع تر وجود دارد. همه برنامه ها اجازه می دهد نامزدها برای تحصیلات تکمیلی در حالی که تعهدات شخصی و حرفه ای را دنبال می کنند.

شتاب MBA

MBA شتاب دهنده (AMBA) به دانش آموزان فرصتی برای کسب مدرک MBA در یک سال ارائه می دهد. این برنامه شامل پنج جلسه مثلثی است که دانشجویان آن را از دوشنبه تا پنج شنبه در کلاس های شرکت می کنند و معمولا در هر جلسه دو تا چهار کلاس دارند. دانش آموزان از طریق برنامه فشرده برنامه در فرمت lockstep می روند و یک MBA از کالج معتبر بین المللی AACSB دریافت می کنند. در حال حاضر، دانش آموزان تنها برای تاریخ شروع پاییز پذیرفته می شوند.

مدیریت برنامه

خدمات و برنامه های دانشجویی برای AMBA (ثبت نام کلاس، پرداخت، توزیع کتاب، و غیره) توسط کالج و خدمات اضافی دانشگاه (UCES) انجام می شود. مشاوره دانشجویی و سایر وظایف دانشگاهی توسط دفتر MBA در کالج مدیریت کسب و کار مدیریت می شود. درحالیکه دانشجویان از طریق UCES برای کلاس های ثبت نام شده اند، مدرک توسط مدرسۀ مدیریت کسب و کار اعطا می شود.

بودجه برنامه

MBA شتابی برنامه ای است که به صورت مالی حمایت می شود و بدون انعقاد است که از مالیات دولتی تامین نمی شود و یا آن را پشتیبانی نمی کند. اگر قصد دارید از استفاده از Waiver Fee استفاده کنید، یا هر نوع پرداخت هزینه دیگر، لطفا قبل از ثبت نام کلاس، با هماهنگ کننده برنامه یا UCES تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

کالج مدیریت کسب و کار یک جامعه یادگیری تدریجی از دانش پژوهانی است که از لحاظ علمی و حرفه ای بدن دانشجویی متنوعی را برای برتری در یک محیط جهانی پویا آماده می کند. ما در حال تلاش برای تبدیل شدن به کالج ... اطلاعات بیشتر

کالج مدیریت کسب و کار یک جامعه یادگیری تدریجی از دانش پژوهانی است که از لحاظ علمی و حرفه ای بدن دانشجویی متنوعی را برای برتری در یک محیط جهانی پویا آماده می کند. ما در حال تلاش برای تبدیل شدن به کالج انتخاب برای دانش آموزان کسب و کار در جنوب کالیفرنیا با ارائه مرکز آموزش و تحقیق با کیفیت بالا با چشم انداز جهانی و کمک به توسعه اقتصادی منطقه ای. آمار پایه دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) یکی از هفت دانشکده دانشگاه ایالت کالیفرنیا، لانگ بیچ (CSULB) است. CSULB به عنوان بزرگترین دانشگاه تک دانشگاهی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، موسسه ای جامع و چهار ساله است که در سال 1949 به عنوان کالج ایالتی کالج لس آنجلس-اورنج در سال 1949 برای خدمت به مناطق نارنجی و جنوب شرقی لس آنجلس تاسیس شد. مطالعات تجارتی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ در سال 1949 با 24 دانشجوی کسب و کار و چهار عضو هیئت علمی شروع به کار کرد، که یک هفتم از جمعیت دانشگاه را تشکیل می دهد. مدیریت کسب و کار بخشی از بخش علوم اجتماعی از زمان آغاز آن تا سال 1957 بود، زمانی که تقسیم به بخش بخش های کسب و کار و علوم اجتماعی تغییر نام یافت. در سال 1958، دو ناحیه دانشگاهی تقسیم شدند و اداره امور تجاری به صورت جداگانه با دکتر S. Austen Reep به عنوان معاون تاسیس شد. در اواسط سال 1960، مدرسه کسب و کار نزدیک به 3800 دانش آموز کسب و کار، 29 عضو تمام اعضای هیات علمی و 13 استاد پاره وقت بود. امروز، دانشکده مدیریت بازرگانی نزدیک به 5000 رشته کارشناسی، شامل حدود 400 دانشجوی فارغ التحصیل و 140 استاد و کارکنان معادل آن است. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited