توضیحات رسمی را مطالعه کنید

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد برنامه طراحی شده است به تولید رهبری تحول گرا و اخلاقی برای کسب و کار و صنعت را از طریق برنامه درسی یکپارچه و یادگیری تجربی و فارغ التحصیلان برای چالش های کسب و کار در حال ظهور از جهانی شدن، ارتباطات و تکنولوژی محور نوآوری. این برنامه طراحی شده است برای تولید یک استخر ماهر از رهبران کسب و کار در اختیار داشتن مجموعه ای جامد از تخصص بین رشته.

از ویژگی های متمایز از ویژگی های این برنامه اکوسیستم دانشگاهی از یادگیری تجربی که غرق دانش آموز در یک چرخه از "یادگیری با انجام" از طریق انعکاس است. مطالعات موردی و کار پروژه در میان تکنیکهای آموزشی استفاده شده برای ارائه محتوای برنامه درسی هستند. یکی از ویژگی های ارزش قابل توجهی اضافه کردن از CBM MBA است که 6 ساعت اعتبار از یک پروژه کاپستون فارغ التحصیل به دو جزء 3 اعتباری ساعت تقسیم شده است. دانش آموزان انجام، به صورت جداگانه و یا در گروه های کوچک، یک پروژه واقعی زندگی با یک شرکت است که آدرس یک مسئله زندگی واقعی است که از طریق استفاده از دانش چند رشته ای و مهارت به دست آورد در طول مطالعات MBA، کمک می کند تا در تصمیم گیری بیشتر سود آور و رقابتی و پیاده سازی در سازمان است. این پروژه به طور مشترک توسط یک عضو هیات علمی با مهارت های تراز وسط قرار دارد و بهره و یک مربی صنعت تحت نظارت است و در یک نمایشگاه باز توسط مدیران و اعضای هیئت علمی ارزیابی شده است.

برنامه استاندارد MBA یک برنامه ساعت 72 اعتباری که بیشتر دانش آموزان می توانند در دو سال کامل است. این برای دانشجویان داشتن حداقل 16 سال آموزش و پرورش با درجه در طیف گسترده ای از رشته هایی مانند کسب و کار، تجارت، مهندسی، حقوق، علوم پایه، پزشکی، هنر و داروخانه طراحی شده است.

این برنامه را به یک مرحله پایه و اساس از 36 ساعت اعتبار به دنبال آن ساعت 36 اعتبار دوره های سطح MBA دقیق و یک پروژه با استراتژی و تحول کسب و کار تقسیم شده است. مرحله صندوق شامل زمینه هایی مانند حسابداری، امور مالی، بازاریابی، اقتصاد و مدیریت و متشکل از کار دوره مقدماتی لازم برای دوره های MBA سطح بالاتر است. مرحله MBA اشاره به HEC سازگار برنامه های مورد نیاز کارشناسی ارشد / MBA.

وجود دارد نسخه آخر هفته و نسخه شب برنامه MBA استاندارد برای دانش آموزان با 16 سال آموزش و پرورش. دو رشته از برنامه استاندارد MBA وجود دارد؛ برنامه MBA با تخصص و برنامه های تخصصی MBA.

برنامه MBA با تخصص ها

برنامه MBA با تخصص اجازه می دهد تا دانش آموزان به تخصص در رشته های اصلی مانند مطالعات توسعه بازاریابی، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، لجستیک و مدیریت زنجیره تامین و. مورد نیاز اعتباری ساعت برای این برنامه ممکن است با توجه به مدت زمان صلاحیت قبلی و میزان پس زمینه بنیادی مربوط به مرحله MBA متفاوت است:

 • برنامه MBA برای متقاضیان با 14 سال آموزش و پرورش از 108 ساعت اعتباری است. آن را از یک مرحله بنیادی حداقل 2 سال تشکیل شده و شامل 72 ساعت اعتبار و پس از 36 ساعت اعتبار دوره های سطح MBA دقیق. دانش آموزان تکمیل 2 سال مرحله بنیادی واجد شرایط برای لیسانس مطالعات کسب و کار (BBS) درجه را دارند. همچنین یک نسخه آخر هفته و یک نسخه شب رشته MBA در برای دانش آموزان با 14 سال آموزش و پرورش وجود دارد.
 • برنامه MBA برای متقاضیان با 4 سال مدرک لیسانس از IoBM در رشته های مرتبط با کسب و کار مانند BBA (افتخارات)، BS مشترک (افتخارات)، BS (افتخارات) حسابداری، مدیریت و قانون در حال از مرحله بنیادی معاف و برنامه MBA خود است 36 ساعت اعتباری.
 • برنامه MBA برای متقاضیان با 4 سال لیسانس از IoBM در رشته های غیر کسب و کار از تا 6 دوره معادل مرحله بنیادی انجام شده در IoBM معاف است.

برنامه های MBA تخصصی

برنامه های MBA تخصصی همه 72 ساعت اعتباری و به اشتراک گذاری دستورالعمل ساختاری با برنامه استاندارد MBA با پوشش از دوره های بنیادی در زمینه هایی از قبیل اقتصاد، کمی، ارتباطات، پژوهش، مدیریت، بازاریابی، امور مالی، حسابداری و غیره و حفظ تاکید در دوره های هسته ای استراتژی در سطح MBA. برنامه MBA با تخصص عبارتند از:

 • MBA مدیریت آموزشی به مدت 14 سال آموزش و پرورش
 • MBA مدیریت آموزشی به مدت 16 سال آموزش و پرورش
 • مدیریت MBA رسانه
 • مدیریت صنعتی MBA
 • MBA محیط زیست و مدیریت انرژی
 • MBA امور مالی و مدیریت ریسک
 • MBA لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
 • MBA بهداشت و مدیریت بیمارستان
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date