توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه اجرایی MBA در دانشکده مدیریت ماریوت، دو سال بیشتر از زندگی شما به چالش کشیدن خواهد بود. این تجربه شدید برای کار حرفه ای طراحی شده است و آموزش مدون در سطح جهانی را در فضای منحصر به فرد ارائه می دهد. ما نه تنها توسعه ابزارهای تحلیلی دقیق و مهارت های حل مسئله بلکه همچنین اعمال اصول اخلاقی مورد نیاز برای استفاده از این توانایی ها را عقلانی می کنیم. ما می خواهیم کمک کنیم تا مدیران و رهبران کامل: مردان و زنان از قابلیت های حرفه ای برجسته، بلکه مردان و زنان با صداقت، ایمان و شخصیت اخلاقی قوی که جهان را به خوبی تحت تأثیر قرار دهند.

دانشگاه بریگهام یانگ برای آموزش تعالی شناخته شده است. اعضای هیات علمی دانشکده مدرسه ماریوت که در برنامه EMBA ما آموزش می بینند، بهترین مربیان ما هستند. نه تنها تجربه تدریس تدریجی داشتند بیشترین تجربه مدیریتی و مشاوره ای نیز داشته اند. علاوه بر این هیئت تحریک کننده، تجربه EMBA شما توسط دانش آموزان با استعداد و خوبی آماده می شود که با آن کار می کنید. همانند شما، دانش آموزان همسایه شما با دقت انتخاب شده اند تا یک برنامه غنی از تجربیات مدیریتی را از انواع مختلف سازمان ها به برنامه ارائه دهند.

برنامه ما آسان نیست این کار سخت کار می کند، ساعت های طولانی، فداکاری و فداکاری. اما اگر از فارغ التحصیلان گذشته خود بپرسید، آنها به شما می گویند که پاداش ها از لحاظ رشد شخصی، پیشرفت حرفه ای و تشکیل انجمن های عمر با اعضای هیئت علمی، کارکنان و همکاران بسیار عالی است.

هدف برنامه

برنامه MBA BYU (EMBA) دانشجویان را جذب، اعتراف و فارغ التحصیل می کند که به ماموریت منحصر به فرد BYU متعهد هستند. اهداف این برنامه عبارتند از:

  • کمک به هر دانش آموز شهادت خود را از انجیل بازسازی عیسی مسیح تقویت کنید
  • در دانش آموزان مهارت های مدیریتی را ایجاد کنید که آنها را در تبدیل شدن به رهبران تاثیرگذار در خانه ها، کلیسا، جامعه خود و حرفه هایشان کمک می کند
  • دیدگاه دانش آموزان خود را از فرصت ها و فرصت های خود برای توسعه و خدمات حرفه ای آینده گسترش دهید

نتایج منتخب آموزش

دانش آموزان در برنامه EMBA BYU خواهد شد

  • درک بهتر این است که چگونه ایمان و پیشرفت حرفه ای مکمل هستند
  • یاد بگیرید که در گروه ها کار کنید و بخشی از تیم های موثر باشید
  • قادر به برقراری ارتباط موثر، هم به صورت خوراکی و هم به صورت کتبی
  • توانایی خود را برای ترجمه ارزشهای اخلاقی به عملکردهای تجاری افزایش دهید
  • توانایی استفاده از فناوری را به صورت موثر توسعه دهید
  • قادر به فعالانه در محیط جهانی شرکت کنید
  • در مقطع کارشناسی صاحب دانش آموز شوید

مخاطب هدف


حداقل 5 سال تجربه کار مدیریت تمام وقت با مدرک کارشناسی ارشد از یک کالج یا دانشگاه معتبر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
23 
پاره وقت
Price
38,000 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date