توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه مدیریت اجرایی مدرسه Drucker (EMP) به دنبال حرفه ای هایی است که در کسب و کار موفق بوده اند، اما مایلند برای پیشرفت آینده آماده شوند. ما قصد داریم افرادی را که دارای مهارتهای تحلیلی و ارتباطی قوی و همچنین پیشرفت در مدیریت هستند، ثبت نام کنند. ما دانش آموزان را از طیف گسترده ای از صنایع و زمینه ها انتخاب می کنیم. ما می خواهیم افرادی که در محیط کلاس پویا ما به نفع و همچنین کمک می کنند. نامزدهای EMP باید دارای حداقل موارد زیر باشند:

* پنج سال از اواسط تا مدیریت ارشد یا تجربه حرفه ای.
* یک لیسانس مدرک لیسانس یا معادل آن

ما GMAT یا GRE برای پذیرش EMP نیاز نداریم. ما نیاز داریم:

- یک برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه Claremont (چاپ شده یا آنلاین)

- نسخه های رسمی تمام رشته های تحصیلی کارشناسی و فارغ التحصیل.

- سه نامه توصیه.

- بیانیه حرفه ای شما

- رزومه شما

- نتایج TOEFL برای دانشجویان بین المللی

- هزینه درخواست 60.00 دلار.

- مصاحبه شخصی با شما. این را می توان پس از درخواست شما دریافت کرد برنامه ریزی شده است.

دانش آموزان برنامه درسی (EMP) از طیف وسیعی از صنایع - شرکت ها، خصوصی، دولتی و غیر انتفاعی - و مجموعه ای از انواع قومیت ها می آیند. این تنوع، دیدگاه های مختلفی را در کلاس درس معرفی می کند، بحث های پر جنب و جوش و روشنگری را ایجاد می کند. شما با هوش، تجربه و دیدگاه های تازه شما همخوانی خواهید داشت و این که چگونه آنها در درک بیشتر جامعه کسب و کار امروز، چه در داخل کشور و چه در سطح جهانی، به شما کمک خواهند کرد.

طیف گسترده ای از دانش دانش آموزان ما را به کلاس می کشد، شما را تشویق می کند تا ایده هایی را بیابید که بدون این که بتوانید اینجا را بیابید، این فرصت را داشته باشید. این به شما فرصتی میدهد که به روشهای عمیق فکر کنید، از تجربه خود فراتر بروید و با ذکاوت مسائل مربوط به جهان را در نظر بگیرید.

دانش آموزان خارج از آن می خواهند از اشتیاق آنها برای کشف و یادگیری از صنایع و محیط های دیگر خودداری کنند. برای اعضای هیات علمی ما غیرممکن است که در مورد چگونگی تأثیر آنها بر روی تعداد دانشجویانی که تصمیم به کار در پروژه هایی دارند که به طور مستقیم یا مرتبط با شرکت یا تجارت دانش آموز نیستند، نظر دهند.

در مدرسه Drucker ما مرزها را از بین می بریم. شما تشویق می کنید تا با دیگر دانش آموزان، دانش آموزان و چشم اندازهای فعلی، و همچنین خانواده های آنها همکاری کنید. این بخشی از تلاش ما برای تقویت ارتباطات و جوامع است که فراتر از کلاس درس گسترش می یابد و شبکه شخصی و حرفه ای شما را افزایش می دهد. اگر شما در مورد یک مسئله کاری به دنبال مشاوره هستید، ما حتی می توانیم با دانش آموزان، دانش آموزان یا فارغ التحصیلان با تجربه ای که ممکن است به آنها کمک کنیم ارتباط برقرار کنیم.

خلاصه ای از دانشجویان EMP ما
میانگین سن: 42
متوسط ​​سال تجربه مدیریت: 15

درصد زنان: 45٪

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019