برنامه ma / mba

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد / MBA به طور مشترک توسط مدرسه هنر میدو و مدرسه کسب و کار کوکس ارائه شده است. این برنامه به شما فرصتی برای توسعه مهارت های مدیریت عمومی معاصر را با یک مطالعه جامع از دنیای هنر حرفه ای امروز ارائه می دهد. این فلسفه بر این فرض استوار است که یک حرفه موفق در مدیریت هنر، با شناخت کامل از مهارت های کسب و کار مدرن همراه با درک و قدردانی از هنر، پایه ریزی شده است. دوره این برنامه 24 ماه است، از جمله کارآموزی در سال دوم.


یک رویکرد نوآورانه برای هنر و تجارت

برنامه کارشناسی ارشد مدرک SMU در اداره تجارت و هنر بر اساس فلسفه است که موفقیت حرفه ای در مدیریت هنر نیاز به دانش کاملی از عملیات تجاری معاصر همراه با قدردانی عمیق هنری دارد.

امروزه، بیش از پیش، نیاز و تقاضای مدیران ماهر و مدبر و مدیران در نقش رهبری در هنر وجود دارد. همانطور که سازمان های هنری با افزایش فشارهای مالی و رقابتی مواجه هستند، برای آنها مهم است که متخصصان کسب و کار متشکل از درک جامع از هنر در دست داشته باشند.

ترکیب نوآورانه ما از دوره ها در هر دو کسب و کار و هنر، و همچنین کارآموزی و تجربه فشرده با سازمان های هنری و چالش های خاص خود، فارغ التحصیلان را تشکیل می دهند که آمادگی خوبی برای برگزاری موقعیت های رهبری در هنر، سرگرمی، آموزش و سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان.


تجربه یادگیری خود را سفارشی کنید

خلاصه ای از دوره MBA MA / MBA
ککس کسب و کار 48 ساعت اعتبار
معبد هنر 27 اعتبار ساعت
کل 75 اعتبار ساعت

برنامه درسی Cox شامل 24 ساعت اعتبار ساعت های مورد نیاز دوره های اصلی کسب و کار و 24 اعتبار ساعت از گزینه های کسب و کار، در مجموع 48 اعتبار ساعت است.

برنامه درسی Meadows شامل 27 ساعت سمینارهای مدیریت هنر است که بر افزایش جمع آوری، حسابداری، بودجه بندی، بازاریابی هنر، مسائل حقوقی موثر بر هنر، بشردوستی، نوشتن استراتژیک و برنامه ریزی و سیاست عمومی تمرکز دارد. شما همچنین می توانید تجربه مدیریت دنیای واقعی را از طریق کارآموزی با سازمان های هنری حرفه ای دالاس و همچنین یک کارآموزی تمام وقت با یک سازمان ملی انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از انواع مختلفی از هنرهای معاصر بهره مند شوید؛ در هنرهای تجسمی، تصویری و تصویری، که پس زمینه شما را تکمیل می کند و تمامیت هنر را به شما القا می کند.


کشف یک جهانی از منابع

اساس برنامه آموزشی، قدردانی از "عملی" ماهیت مدیریت هنر است. از آنجایی که حفظ و ارائه هنرهای با کیفیت، خواستار مدیریت ماهرانه و استراتژیک می شود، دانش آموزان مجبورند در تمرینات در سازمان های هنری منطقه دالاس و یک کارآموزی تابستانی تمام وقت در دالاس یا جاهای دیگر ایالات متحده شرکت کنند. این تجربیات عملی و عملی، دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش در کلاس درس را در شرایط واقعی اعمال کنند و یک عنصر ارزشمند از تجربه MA / MBA باشند.


کارآموزی و کارآموزی سازمان

در زیر نمونه ای از سازمان هایی است که دانشجویان SMU MA / MBA را استخدام کرده اند.

انجمن موزه های آمریکا، واشنگتن دی سی
صحنه آرنا، واشنگتن دی سی
موسسه هنر شیکاگو
ارکستر سمفونیک دالاس
هوستون بزرگ اپرا
مرکز هنرهای نمایشی لینکلن، نیویورک
اپرای لایریک شیکاگو
موزه هنرهای متروپولیتن
سالن شهر نیویورک
شورای امور خارجه ایالتی نیویورک
ارکستر فیلادلفیا
اپرا سانفرانسیسکو
شورای شرکت هنری سیاتل
نمایشگاه های والت دیزنی تئاتر


در زیر نمونه ای از سازمان هایی است که فارغ التحصیلان SMU MA / MBA را استخدام کرده اند.

موسسه فیلم آمریکایی، لس آنجلس
انجمن قلب آمریکا، دالاس
ARTEC Consultants، Inc.، نیویورک
بوستون پاپ
Capital Repertory Theatre، Albany
سمفونی شیکاگو
شهر سنت آلبرت، آلبرتا، کانادا
تئاتر دادگاه، شیکاگو
مرکز دالاس بنیاد هنرهای نمایشی
ارکستر سمفونیک دالاس
مرکز تئاتر دالاس
اپرای لایریک شیکاگو
ارکستر سمفونیک مونترال
مرکز مجسمه سازی ناصر، دالاس
اپرا نیویورک سیتی
نیویورک پاپ
ارکستر سمفونیک اقیانوس آرام، سانتا آنا
ارکستر فیلادلفیا
تئاتر رپرتوار سن دیگو
موزه هنر مدرن سان فرانسیسکو
یونیسف، زاگرب، کرواسی
نمایشگاه های والت دیزنی، Burbank و نیویورک

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2017

درباره این دانشگاه

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1920, the SMU Cox School of Business equips students with the skills, knowledge, and experiences they need to succeed in business. Major publications, including BusinessWeek, The Economist, Financial Times, Forbes, U.S. News & World Report and The Wall Street Journal rank SMU Cox among the top business schools in the nation and around the world. اطلاعات محدود