به عنوان یکی از بالا، 10 مدارس کسب و کار در انگلستان و یکی از بالا 1٪ از مدارس کسب و کار در جهان برای برگزاری AACSB، EQUIS و مجوز رسمی AMBA، ما یک سابقه 40 سال در حال توسعه مدیران نوآور و رهبران کسب و کار موفق در پی از کارفرمایان پیشرو.

برندگان الهام بخش: رهبران الهام بخش

اگر شما می خواهید به عنوان یک کسب و کار در عملکرد نخبگان، سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود و یاد بگیرند که چگونه به حداکثر رساندن عملکرد کسب و کار، لافبورو MBA بین المللی مورد احترام است و به شما کمک خواهد رسیدن به جاه طلبی حرفه ای شما.

یادگیری در کنار یک گروه بین المللی از مدیران با تجربه، شما دیدگاه های تازه بر روی مشکلات مشابه به اشتراک گذاری و ساخت شبکه های کسب و کار پایدار.

برنده بودن ذهن مجموعه است. این در مورد دیدن فرصت در چالش ها و پس از آن داشتن مهارت های لازم برای بهره برداری است - از صادرات به بازارهای جدید به گرفتن بیشتر از تیم خود را، ما به شما تجهیز به مدیریت چالش های پیچیده و منجر قاطع، تغییرات نوآورانه برای سرمایه گذاری در فرصت از طریق راه های دقیق از کار کردن.

در مسیر سریع

با مصرف اکتبر هر سال، ما سه راه به مطالعه:

  • تمام وقت بیش از 1 سال، برای حداکثر شتاب حرفه ای
  • تمام وقت بیش از 2 سال با 45-52 هفته کارآموزی، شانس خود را برای به حداکثر رساندن قرار گرفتن در معرض عملی خود را با کارفرمایان و ساخت چشم انداز شغلی خود را در انگلستان
  • یا شما می توانید پاره وقت بیش از 2-3 سال مطالعه، طراحی شده برای کار حرفه ای، به طور معمول در انگلستان بر اساس

گزینه های مطالعه

ما سه راه به مطالعه: تمام وقت بیش از 1 سال. تمام وقت بیش از 2 سال با کارآموزی؛ یا پاره وقت بیش از 2-3 سال است. همه دانشجویان MBA ماژول تدریس همان مطالعه است.

معیارهای ورود

لافبورو MBA است که در حرفه ای با تجربه به دنبال هم برای پیشبرد حرفه خود و ایجاد یک تفاوت واقعی به سازمان کار می کنند و یا به رهبری برای موفق خود کسب و کار است.

متقاضیان موفق یا باید مدرک لیسانس از انگلستان یا به رسمیت شناخته شده در خارج از کشور دانشگاه، عضویت در یک موسسه مورد تایید و یا دیپلم مطالعات مدیریت نگه دارید.

لیست کامل ما را از معادلات بین المللی صلاحیت برای همه کشورها را مشاهده کنید. مدارک تحصیلی باید از یک دانشگاه یا موسسه رسمیت شناخته شده توسط دانشگاه Loughborough دست آمده باشد. لطفا با ما تماس بگیرید برای روشن در صورت لزوم.

ما باور داریم که تجربه خود را می افزاید: ارزش به کلاس درس. به همین دلیل ما به طور انحصاری برای متقاضیان با:

  • حداقل 3 سال تجربه حرفه ای
  • دستاوردهای قابل توجه و بالقوه رهبری
  • توانایی علمی
  • GMAT لازم نیست

که در این صورت مصاحبه و آزمون به طور معمول مورد نیاز خواهد بود - نیاز به یک درجه و یا عبارت مشابه است گاهی اوقات برای کسانی که دارای سطح قابل توجهی بالاتر از تجربه و دستاوردهای چشم پوشی.

MBA زبان انگلیسی مورد نیاز است

  • مورد نیاز دانشگاه از حداقل IELTS نتیجه 6.5 به طور متوسط ​​به طور کلی با حداقل 6.0 در هر جزء (گوش دادن، خواندن، نوشتن، صحبت).
  • متقاضیان بدون آزمون IELTS نتیجه لازم را ممکن است یک پیشنهاد مشروط به طوری که آنها ارائه الزامات استاندارد IELTS دانشگاه که در بالا.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
Price
28,500 GBP
بورس های تحصیلی در دسترس است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ