Read the Official Description

ماژلان MBA

از پورتو به جهان

زندگی شما در حال تغییر سفر اینجا شروع می شود.

گاهی اوقات یک سفر تنها آغاز چیزی بزرگتر است.

شهرستان از کارآفرینان، پورتو دومین شهرستان پرتغال و یکی از مرکز اقتصادی و صنعتی پیشرو در کشور است.

به شدت وابسته به تجارت و عشق به آزادی - به طوری که آن را به نام کیدد INVICTA (شکست نخوردگان شهر)، پورتو برای حلقههای از مرکز تاریخی آن شناخته شده است (میراث جهانی یونسکو از سال 1996)، بلکه با پویایی آن - 21st- قرن پورتو شهرستان های مدرن و پر جنب و جوش که هرگز متوقف نمیشود. فضاهای سبز و ورزش به دلایل، سیستم حمل و نقل عمومی جامع و فرهنگ خود مشغول است و شب زنده داری آن را سرگرم کننده و هیجان انگیز شهرستان، 24 ساعت در روز باعث می شود.

در طول چند سال گذشته، پورتو نیز یک مرجع برای بازدید کننده از سراسر جهان تبدیل شود. رفتن به مکان واقعی، پورتو دو بار به عنوان "بهترین مقصد اروپا" توسط مصرف کنندگان انتخاب اروپا انتخاب شد، و توسط گاردین در نظر گرفته شد، در سال 2015، به عنوان یکی از 40 مقصد گرم "است. و وقتی که می آید به مد و طراحی، پورتو حتی ضربان پاریس، توجه به بلومبرگ، که به تازگی شهرستان به عنوان داغ جدید خرید سرمایه در اروپا اعلام کرد.

تجربه ماژلان

ماژلان MBA یک سفر مناسب از روز اول است، کاملا گام به شما را با بهترین میزان مهارت سخت و نرم، روشنگری و تجارب است که شما را قادر به گسترش مرزهای کار خود را، در سراسر جهان فراهم می کند.

سال یک سال، فشرده، برنامه MBA بین المللی، به طور مشترک توسط AMBA معتبر - انجمن MBAS و EFMD - بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت (EPAS) در یکی از بهترین مدارس کسب و کار اروپا - پورتو مدرسه کسب و کار.

برنامه که در نتیجه بیش از 25 سال تجربه است، که سود حاصل از قدرت از کلاس های کوچک، اجازه می دهد هدایت توجه شخصی و آموزش، افزایش توسط این واقعیت است که بسیاری از مدرسان اند دکترا از دانشگاه های برتر در اروپا و ایالات متحده یا مدیران.

از آنجا که سال 2016، ماژلان MBA در حال اجرا است با 2 کلاس در هر سال، در پرتغال (پورتو مدرسه کسب و کار) و در آلمان (GISMA مدرسه کسب و کار). دانش آموزان از هر دو نسخه دسترسی به فرصت های مبادله دارد.

چگونه برنامه سازمان یافته است

ماژلان MBAماژلان MBA

فراتر از کلاس درس

مثل یک خدمه همه ستاره یک کشتی بزرگ، شما بخشی از یک تیم واقعی در طول و بعد از این یک سال سفر احساس خواهد شد. و این نوع از احساس است که برگ یک علامت است.

برای تکمیل تجربه ماژلان MBA، مدرسه ترویج فعالیت های فوق برنامه، با یک رویکرد گاه به گاه به شرکت ها و آکادمی بلکه به شهرستان.

دانش آموزان مشخصات

ماژلان MBA

شود در راس کار خود را.

هنگامی که شما دسترسی به یک شبکه کامل از تماس ها و فرصت های تجاری در سراسر جهان داشته، آن می شود بسیار ساده تر و روشن آنچه شما در واقع می توانید با تمام استعداد و مهارت های خود را انجام دهید.

در طول برنامه خدمات حرفه ای ما شما را با یک طرح توسعه شخصی و مجموعه ای از ابزار ها و فرصت برای کمک به توسعه مهارت های خود را و برای بازار آماده کند.

همکاری با مدرسه کسب و کار Gisma اجازه می دهد تا شما را به از دسترسی به شرکت های آلمانی برای پروژه ها و فرصت قرار دادن، و همچنین دسترسی به نفع به شبکه گسترده تر در سراسر جهان.

آیا هدف شما این است برای سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود و یا انجام یک تغییر شغلی، به راه خدمات حرفه ای.

ماژلان MBA

چرا پورتو مدرسه کسب و کار؟

در مدرسه کسب و کار پورتو، شعار ما است برای تغییر زندگی. شما می تواند بعدی.

با حضور مداوم در رتبه بندی تایمز مالی از سال 2011، پورتو مدرسه کسب و کار یکی از بهترین مدارس کسب و کار اروپا (# 62، در سال 2015) و یکی از 30 مدارس کسب و کار که آن را به سفارشی و گسترش آموزش و پرورش اجرایی می آید.

برنده جایزه مدرسه، در آخرین سال پورتو مدرسه کسب و کار بین المللی چند شناسایی به دست آورده است:

 • جایزه کارآفرینی AMBA (2012، 2014)
 • MBA دانشجو AMBA از سال (2014)
 • جان Molson MBA مسابقه مورد (2015، 2011)
 • Idea2Product مسابقه / دانشگاه تگزاس - آستین (2010)

پورتو مدرسه کسب و کار نتیجه همکاری فعالانه میان دانشگاه پورتو و 36 شرکت، ملی و بین المللی است - که اجازه می دهد تا مدرسه به تعادل بین کیفیت و دقت از آکادمی و دنیای واقعی شرکت ها، کار به عنوان یک آزمایشگاه واقعی برای کشف چگونه به بهترین به دنیای کسب و کار واقعی اعمال می شود مفاهیم مدیریت شکاف بالا.

دانشگاه پورتو

در سال 1911 تاسیس، دانشگاه پورتو (U.Porto) یکی از 200 دانشگاه برتر اروپا با توجه به سیستم های رتبه بندی های بین المللی مرتبط است.

U.Porto دارای غنی ترین جامعه دانشگاهی در پرتغال و دانش آموزان بالاترین رتبه این کشور، کارکنان علمی و آموزشی مجرب و تعداد فزاینده ای از دانشجویان بین المللی، معلمان و محققان با هم به ارمغان می آورد.

یکی از مهمترین و بین المللی از دانشگاه پرتغال، U.Porto دارای یک کمپ به طور کامل مجهز تعبیه شده در داخل شهرستان که تضمین می کند تجربه دانشگاهی، علمی، و همچنین اجتماعی و فرهنگی مطلوب است.

پرش در هیئت مدیره.

اگر تو داری:

 • درجه (یا معادل آن) از یک دانشگاه معتبر.
 • حداقل سه سال تجربه کار در هر زمینه
 • جاه طلبی برای سرعت بخشیدن به کار خود را در مدیریت یادگیری به اکسل در مدیریت تیم، رهبری با در نظر گسترده تر و استراتژیک کسب و کار؛
 • یک دیدگاه جهانی مدیریت در مورد نوآوری و خلاقیت به عنوان عوامل موفقیت برای شرکت در یک محیط بین المللی است.

شما مناسب برای این برنامه است.

مهلت نرم افزار

 • فاز 1: 31th ژانویه هزینه • پرنده زود هنگام
 • فاز 2: 30 هزینه آوریل • پرنده زود هنگام
 • فاز 3: اوت 31
Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
ژوئن 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
ژوئن 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

فوریه 2019

ژوئن 2019

سپتامبر 2019