بین المللی mba - barcelona - nueva york

EAE Business School International

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بین المللی mba - barcelona - nueva york

EAE Business School International

تخفیف اولیه اولیه

دنیای کسب و کار و وضعیت بسیار پویا و رقابتی فعلی عدم قطعیت اقتصادی، متخصصان واجد شرایط با دانش جامع از زمینه های مختلف مدیریت و علاوه بر مهارت های شخصی و حرفه ای، از جمله همه کاره، سازگاری، بازتاب، عزت و خلاقیت، تقاضا می کنند.

مزایای استفاده از MBA چیست؟

MBA بین المللی است که برنامه آموزشی مدیریت فرمانروایی است که شرکت کنندگان خود را برای رسیدن به مسئولیت های مسئولیت در یک شرکت با به دست آوردن مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای مدیریت شرکت ها و موسسات آموزش می دهد. به همین ترتیب، به غیر از آموزش مدیریت، یک MBA به رسمیت شناختن از کل جامعه کسب و کار را تضمین می کند. بنابراین، این بهترین برنامه برای به دست آوردن و تقویت ابزار و دانش جدید است، از طریق تجربه، که انتقال را به سمت یک شغل بهتر در حرفه حرفه ای ما آسان می کند.

برنامه MBA بین المللی بارسلونا / نیویورک طراحی شده است تا شرکت کنندگان بتوانند دانش خود را در مدیریت و مدیریت کسب و کار افزایش دهند و با آن کار کنند، با ابزارهای مدیریت اصلی کار کنند و مهارت ها و مهارت های مدیریتی خود را تقویت کنند.

این مدرک کارشناسی ارشد مدیریت با تمرکز بر درک تمام مناطق درگیر در مدیریت سازمان ها، با مروری کامل از این شرکت، راه آن توابع و چگونه آن را سازماندهی شده است.

همه اینها با فرصت های شبکه ای که در اختیار دیگر متخصصان شرکت کننده، کارکنان آموزش و حرفه ای ما و متخصصان دعوت شده به کنفرانس ها، بحث ها و فعالیت های ما است، که برای ارتقاء موقعیت حرفه ای بسیار مهم است، غنی شده است.

دانش آموز در پایان دوره مدرسه در بارسلونا یا مادرید گزینه ای برای تکمیل یک اقامتگاه اقامتی دو هفته ای در دانشگاه Pace (نیویورک) خواهد داشت.

دلیل استفاده از EAE در کسب و کار School International MBA در اسپانیا:

امتیاز کلیدی

1. مطالعه در خارج از کشور در نیویورک

دانشجویان این فرصت را برای تحصیل در خارج از کشور در Pace Unversity (نیویورک)، موسسه خصوصی تحصیلات عالی ارائه میدهند که متعهد به ارائه دانشآموزان با کیفیت عالی، آموزش کسب و کار جهانی میباشند.

2. دانشکده بین المللی

برخی از مطالب دوره های خاص توسط استادان دانشگاه های شریک EAE و مدارس کسب و کار آموزش داده می شود.

3. برنامه مسکونی بین المللی

در تکمیل دوره تحصیل در بارسلونا، دانش آموزان می توانند در یک محل اقامت دو هفته ای در دانشگاه Pace (نیویورک) انجام دهند. این برنامه مسکونی به مبلغ اضافی برای دانشجو در دسترس است

4. کنفرانس ها برای صنایع خاص

این سری از کنفرانس ها توسط مدیران ارشد کسب و کار هدایت می شود که تجربیات و دانش خود را به اشتراک می گذارند

5. شبکه سازی

سه بار در طول سال تحصیلی، شرکت کنندگان فرصتی برای گسترش شبکه حرفه ای خود را با مدیران اجرایی بالا، در رویدادهای قهوه و مدیر عامل شرکت می کنند

6. بازی کسب و کار

تجربه بازی کسب و کار دانش آموزان را قادر می سازد تا شرکت خود را ایجاد و مدیریت کنند، توانایی ها و دانش خود را در طول قسمت اول برنامه تست کنید. مسابقه بین همکلاسی ها برگزار می شود، جایی که شرکت کنندگان باید به عنوان یک کارآفرین واقعی عمل کنند و موفق شوند.

7. گزارش استخدام

95٪ از دانشجویان بین المللی MBA که برای کارآموزی درخواست دادند، موفق به انجام آن شدند.

فرایند پذیرش و درجه

درجه دو

دانش آموزانی که با موفقیت گذراندن دوره را دریافت می کنند، مدرک بین المللی MBA بارسلونا - نیویورک درجه از مدرسه کسب و کار EAE کسب کنید. علاوه بر این، دانش آموزانی که به شرایط دانشگاهی برآورده می شوند، مدرک بین المللی MBA بارسلونا - نیویورک را از دانشگاه Universitat Politecnica de Catalunya (بارسلونا) به دست خواهند آورد. برای به دست آوردن درجه از دانشگاه های شریک، لازم است که شرایط مورد نیاز موسسات را برآورده سازید.

پرونده ی پذیرش

هدف اصلی فرآیند پذیرش این است که اطمینان حاصل شود نامزدها برای این برنامه، با نگاه کردن به تجربه حرفه ای و CV تحصیلی آنها. هدف ما برای همه شرکت کنندگان است تا بیشتر از تجربه ای که ارائه می دهیم از طریق زمینه ای که در آن ممکن است یک رابطه بلند مدت با همکلاسی ها، معلمان و فارغ التحصیلان ایجاد کنیم.

برای شروع فرایند پذیرش، فرم باید پر شود تا کمیته علمی EAE بتواند درخواست را در نظر بگیرد. اگر تصمیم صادر شده توسط کمیته علمی برای برنامه درخواست شده مثبت باشد، کاندیدا می تواند ثبت نام خود را انجام دهد.

امتیاز کلیدی

1. رهبری

مدیریت و هدایت سازمان به دلیل افزایش دانش ضروری در تمامی زمینه های یک شرکت: بازاریابی، امور مالی، حسابداری، سرمایه انسانی و عملیات.

2. EFFECTIVE

توسعه ابزار و ظرفیت های مناسب برای رهبری: کار گروهی، انگیزه، ارتباطات، اخلاق کاری و مسئولیت اجتماعی

3. پایدار

انکشاف در سازمان های پیچیده و رقابتی ملی و بین المللی، که بر پایه توسعه پایدار است.

4. تغییر دهید

سازگاری و پیش بینی نیازهای سازمان از لحاظ تغییر جهت حفظ رقابت.

5. مدیریت جهانی

مدیریت انعطاف پذیری سازمان با توجه به ظهور فن آوری های جدید، بازارهای جدید و تکامل جامعه است

6. کارآفرینی

تقویت روحیه کارآفرینی و ایجاد پایگاه هایی برای ایجاد کسب و کار های جدید، در حالی که تشویق نوآوری و خلاقیت

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 6, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
12 
تمام وقت
Price
قیمت
27,700 EUR
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات