تغییر MBA و نوآوری

عمومی

شرح برنامه

تغییر MBA و نوآوری

این برنامه نیاز به مهارت در زبان انگلیسی است.

مطالعه کسب و کار با روحیه بدهید تغییر و تغییر بدهید برای

به MBA تمام وقت در IAE اکس آن پرووانس تا به مدت طولانی استثنایی تاریخی در آموزش و پرورش فرانسه بوده است. IAE اکس آن پرووانس به اولین مدرسه تحصیلات تکمیلی مدیریت ایجاد شده در سیستم دانشگاه فرانسه است.

IAE AIX تمام وقت MBA تنها MBA معتبر در آموزش و پرورش عمومی فرانسه ارائه تغییر و تمرکز مدیریت نوآوری، به دنبال "آموزش و پرورش کسب و کار واقعی" مفهوم، با بخش بزرگی از آموزش اختصاص داده شده به آموزش عملی است.

چه کسی است که MBA CI طراحی شده برای

"تغییر زندگی !"

این است که چگونه بسیاری از فارغ التحصیلان ما توصیف تجربه MBA خود را در IAE اکس. ما فارغ التحصیلان ما آموزش برای تبدیل شدن رهبران جهانی در فرهنگ تنوع، همکاری، نوآوری و مسئولیت اجتماعی.

کامل برنامه MBA زمان در همکاری با نمایندگان شرکت های بزرگ جهان طراحی شده است - به طور مستمر به چالش کسب و کار جهانی اقتباس شده است، و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، در یک محیط یادگیری پویا.

اگر شما به دنبال:

- برای رهبری تغییر را برای خودتان و همچنین برای تیم ها و سازمان های در نهایت کمک به تغییر مثبت در جهان

- به اهرم مشخصات شخصی خود را در زمینه کسب و کار گسترده تر

- در حال توسعه هویت و اخلاق حرفه ای خود را. برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس در ظرفیت خود را

- برای ایجاد یک تفاوت حل و فصل انسان و موقعیت های پیچیده کسب و کار.

... پس از آن MBA CI برنامه برای شما مناسب است!

ساختار برنامه و محتوا

برنامه MBA CI ایجاد موفقیت از طریق:

روش اقدام آموزش، مطالعات موردی، کار یکپارچه، شبیه سازی کسب و کار، ارز با مدیران کسب و کار، کسب و کار و پروژه پروژه مشاوره: ابتکاری و دست ها را در آموزش.

دانشکده کیفیت: تعداد زیادی از استادان تمام وقت بین المللی و تجربه دانشگاه اختصاص داده شده به برنامه، و همچنین به عنوان مشاوران و بالا سخنرانان مهمان اجرایی.

تا به تکنولوژی روز: سیستم های درون و برون شبکه، سیستم عامل دانش، آموزش از راه دور، انجمن ها، و همچنین به عنوان یک دستگاه انکوباتور در خانه برای پروژه های راه اندازی.

شخصی پیگیری: در حال ارزیابی توسعه مهارت، ما، خود ارزیابی، مربیگری شخصی و حرفه ای، معاینات فردی، فردی پیگیری تمام طول سال.

آموزش فشرده زبان: سه هفته آموزش فشرده قبل از آغاز MBA، به زبان انگلیسی یا در فرانسه، و دوره در تمام طول سال، رایگان از هزینه های اضافی.

پذیرش مورد نیاز

این برنامه برای مدیران یا مدیران به شود با حداقل زیر بین المللی:

• دارای مدرک کارشناسی از معتبر یا معادل آن

• حداقل سه سال سابقه کار

• تسلط به زبان انگلیسی

• دانش پایه از مدیریت

• آرزوی حرفه ای به کار در یک محیط کاری بین المللی

این فرایند نرم افزار شامل یک انتخاب بر اساس:

• فرم تکمیل شده

• 2 توصیه نامه

• نتایج GMAT یا TAGE-MAGE * و TOEFL

• مصاحبه انتخاب شده را با پذیرش ما کمیته عضو (یا در IAE اکس یا از طریق تلفن).

آخرین به روز رسانی ژانویه 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix w ... اطلاعات بیشتر

IAE Aix Graduate School of Management, part of Aix Marseille University, is located in the South of France, within France’s second largest metropolitan area after Paris. Founded in 1955, the IAE Aix was the first Graduate School of Management in the French public university system. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها