تمام وقت و پاره وقت MBA

دانشگاه برنامه MBA تمپا در سه فرمت مناسب ارائه می گردد:

 •     این برنامه تمام وقت / روز برای تکمیل سریع با یک گروه از دانش آموزان همکار طراحی شده است. دانش آموزان برنامه / روز تمام وقت بین 8 و 16 ساعت در هر ترم از کلاس در طول روز طول می کشد. تمام وقت دانش آموزان برنامه / روز می توانید برنامه در کمتر از 12 ماه کامل است.
 •     برنامه / شب پاره وقت برای دانش آموزانی که شغل تمام وقت کار می کنند و نیاز به تکمیل برنامه با سرعت خود طراحی شده است. کلاس ها یک بار در هفته از 6 تا 9:40 بعد از ظهر دانش آموزان که شرکت پاره وقت می توانید ترم در کمتر از دو سال تکمیل خواهد شد.
 •     برنامه MBA اجرایی است برای حرفه ای ها با هفت سال یا بیشتر سابقه کار طراحی شده است. کلاس شنبه کوهورت بر اساس، هر شنبه دیگر ارائه شده و اجازه می دهد اتمام برنامه در 24 ماه می باشد.


* * * * برای واجد شرایط برای دریافت کمک مالی پاره وقت، شما باید برای حداقل 4 ساعت اعتباری ثبت شده است. برای واجد شرایط برای دریافت کمک مالی تمام وقت، شما باید برای حداقل 8 ساعت اعتباری ثبت شده است.

ویژگی های برنامه

دانشگاه برنامه MBA تمپا - ایجاد ارزش برای دانش آموختگان، سازمانها و جامعه - کمک می کند تا دانش آموزان توسعه پیچیده استراتژیک ذهن مجموعه ای نشان داد که توسط مدیران موفق. برنامه MBA UT یکی از بزرگترین، بیشتر و بیشتر تاسیس منحصر به فرد در فلوریدا.

ویژگی های برنامه عبارتند از:

 •    MGT 598 پیشرو برای عملکرد - این دوره طراحی شده است برای بهبود ظرفیت دانش آموز برای رهبری. دانش آموزان خود آگاهی به عنوان رهبران عملکرد بالا را افزایش می دهد و تمرکز بر سنگ فرش مردم با اهداف سازمان است.
 •     توسعه حرفه ای پرستاری - همه دانش آموزان را چهار، بخش یک ساعته از این عملی است که در آن آنها را مجموعه ای از فعالیت ها و پروژه های حرفه ای مورد استفاده قرار ساخت.
 •     تجزیه و تحلیل تصمیم - هر دانش آموز یکی از سه دوره تجزیه و تحلیل تصمیم گیری طراحی شده برای توسعه مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز برای برنامه های کاربردی حل مسئله کمی اعمال طول می کشد.
 •     مفاهیم کسب و کار جهانی، ارتباطات شخصی، اخلاق و مسئولیت اجتماعی، نوآوری، تفکر انتقادی و پایداری اقتصادی به دوره های هسته گنجانیده شده است.

غلظت

دانش آموزان می توانند دوره های اضافی در هفت غلظت را:

 1.     کارآفرینی
 2.     FINANCE
 3.     مدیریت سیستم های اطلاعاتی
 4.     مدیریت نوآوری
 5.     تجارت جهانی
 6.     بازار یابی
 7.     مدیریت سازمان های غیر انتفاعی

کالج سایکس از کسب و کار

کالج سایکس از کسب و کار بخشی جدایی ناپذیر از پردیس دانشگاه 100 هکتار واقع در قلب تمپا است. به عنوان یک نهاد جامع، دانشگاه تمپا طیف کامل از منابع، دانشکده واجد شرایط و امکانات مدرن فراهم می کند.

انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار - کالج سایکس از کسب و کار یکی از مدارس خصوصی نخبگان در جنوب شرقی در هر دو فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و سطوح توسط AACSB بین المللی معتبر است. AACSB بین المللی برتر سازمان اعتبار کسب و کار است، ترویج تعالی و بهبود مستمر در آموزش و پرورش کارشناسی و کارشناسی ارشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Tampa - Sykes College of Business »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date