تمام وقت MBA

عمومی

شرح برنامه

دیدگاههای شغلی عالی تایید شده توسط بار مالی و AméricaEconomía

ساخت برنامه

ساختار انعطاف پذیر: MBA متناسب با نیازهای شما

برنامه MBA انعطاف پذیر و نوآورانه HHL طراحی شده است برای آماده سازی رهبران کسب و کار موثر و مسئول و کارآفرینان برای چالش ها و فرصت ها در قرن 21. این برنامه ارائه می دهد تجارب بین المللی و در حال توسعه استعدادهای رهبری و مهارت های مدیریت متمرکز است. برنامه ما شما ارائه می دهد بیشترین انعطاف پذیری و شما باید دو آهنگ را انتخاب کنید.

آهنگ سریع در مقابل پیشرفته آهنگ

"مسیر سریع"، به ویژه برای داوطلبان با تجربه کاری قابل توجهی طراحی شده است، اجازه می دهد تا شما را به دست آوردن دانش و مهارت های ضروری و به بازگشت به در اسرع وقت کار می کنند. "مسیر پیشرفته" به شما می دهد فرصت را به انتخابی اضافی و شما ارائه می دهد گزینه های دیگر مانند کارآموزی یا یک اصطلاح در خارج از کشور، و بهترین برای داوطلبانی که مایل به صرف زمان بیشتری ایجاد یک شبکه حرفه ای و یا تمرکز بر روی رشته خاص مناسب است. پیشرفته آهنگ همچنین به شما اجازه گسترش برنامه خود را به اجازه می دهد تعادل بهتر بین مطالعه خود را و زندگی خصوصی.

کلاس MBA خود را در یک نگاه

  • میانگین سن: 30
  • محدوده سنی: 25 - 45
  • اندازه کلاس: 35 - 40
  • درصد زن: 30٪
  • میانگین سابقه کار: 5،5 سال
  • درصد از دانشجویان بین المللی: 90٪
  • میانگین تعدادی از کشورها نشان داده شود: 15

بین المللی

2

در خارج از جعبه - به دست آوردن تجربه های بین المللی بیشتری در بهترین دانشگاه های شریک ما

صلاحیت بین المللی برای یک رهبر کسب و کار ضروری است. مشارکت های جهانی هستند و بنابراین یکی از دارایی های کلیدی HHL است. ما تعداد انتخابی ما از دانش آموزان با بیش از 130 دانشگاه های همکار در سراسر جهان خدمت می کنند.

به منظور حفظ پهلو به پهلو از چالش های فعلی بین المللی، اجتماعی، و اقتصادی، یک اصطلاح در خارج از کشور در مدت 5 یا 6 در برنامه درسی MBA ارائه شده است.

فرصت های شغلی

هدف ما: توسعه شخصی و حرفه ای خود

خدمات حرفه ای توسعه فردی در HHL است به عنوان یک عنصر کلیدی برای موفقیت دانش آموزان ما در نظر گرفته. از تاریخ ورود به کارشناسی ارشد در مدیریت به قرار دادن یک نرم افزار کار موفق - ما شما را پشتیبانی می کنند. شرکت های پیشرو بین المللی به طور منظم جذب دانشجو HHL و فارغ التحصیلان در محوطه دانشگاه برای کارآموزی و موقعیت دائمی است.

4

برنامه

3

شروع سفر MBA خود را با HHL

ما در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای مصرف بعدی در سپتامبر 2017 به طور مداوم. لطفا مهلت زیر احترام بگذارند.

ورود به برنامه MBA HHL بسیار رقابتی است. ما با دقت بدن دانش آموز متنوع، که نشان دهنده انواع زمینه، فرهنگ ها و ملیت ها، و پوشش می دهد طیف گسترده ای از منافع شخصی و جاه طلبی های حرفه ای را انتخاب کنید. ثبت نام طول می کشد یک بار در سال با مطالعات در آغاز September.We کار یک فرایند پذیرش نورد. هنگامی که نرم افزار خود را برای شما ارسال شده، یک عضو از پذیرش کمیته را به شما اطلاع اگر شما برای مصاحبه انتخاب شده است، یا از طریق اسکایپ و یا - اگر در آلمان هستند - در HHL. هنگامی که کمیته در تصمیم نهایی خود را وارد شدند، شما اطلاع داده می شود immediately.Want برای پیوستن به کلاس MBA بعدی ما؟ اکنون سفارش دهید!

6

مخلوط HHL-لایپزیگ مجموعه تعادل مناسب برای مطالعه، شبکه و لذت بردن از زندگی

HHL در لایپزیگ، در قلب اروپا واقع شده است. با یک شیوه زندگی با کیفیت بالا، هزینه های بسیار معتدل زندگی می کنند، بسیاری از پارک ها، امکانات ورزشی در فضای باز، دریاچه ها اطراف آن با سواحل زیبا، و همچنین بسیاری از دویدن و مسیرهای دوچرخه سواری، لایپزیک است که احتمالا "سبزترین" متروپل که شما می توانید پیدا کردن - کشف آن برای خودت! همه در همه: HHL-لایپزیگ مخلوط مجموعه تعادل مناسب برای مطالعه، شبکه و لذت بردن از زندگی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... اطلاعات بیشتر

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation اطلاعات محدود
کیتزچر , مونیخ , مورو دو سائو پائولو , گوانگژو , کلکاتا , بارسلونا + 5 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited