تمام وقت MBA

عمومی

شرح برنامه

Trinity MBA یک ساله بیشتر از یک برنامه تحصیلی است - این یک تغییر دهنده بازی است. آیا شما می خواهید به سرعت مسیر فعلی حرفه ای خود را پیگیری کنید ، یا در یک جهت کاملاً جدید محور قرار بگیرید ، Trinity MBA یک سفر یادگیری را برای دانشجویان فراهم می کند تا به پتانسیل های خود برسند. برنامه یک ساله یک سال تحصیلی فشرده و با ارزش است.

سه حوزه اصلی تعالی ما عبارتند از:

 • یادگیری عملی
 • رهبری
 • تمرکز بین المللی

جامعه جهانی دانشجویان ما تکنیک های مدیریتی برتر دنیا را از هر دو محقق برجسته و مدیران تجاری با عملکرد بالا یاد می گیرند. سطح جهانی ما در کلاس کاملاً مشهود است. دانش آموزان ما بسیار متفاوت هستند ، و تیم آموزشی ما با آن سطح از تنوع مطابقت دارد.

اعتباربخشی

آموزشگاه تجارت ترینیتی توسط نهادهای معتبر بین المللی معتبر زیر شناخته می شود: انجمن MBAs (AMBA) ، و EQUIS (سیستم ارتقاء کیفیت اروپا). این ما را در بین 1 درصد برتر مدارس تجاری در سراسر جهان قرار می دهد.

 • یادگیری عملی

MBA Trinity از رویکرد سنتی فاصله می گیرد. ما بر یادگیری عملکرد زنده تمرکز می کنیم - شما را در شرکتهای واقعی با موضوعات واقعی قرار می دهیم. با در نظر گرفتن خارج از منطقه راحتی خود ، آنچه را که شما در کلاس آموخته اید بنا خواهید کرد و آن را برای مشکلات تجاری در دنیای واقعی به کار خواهید گرفت.

شما در طول برنامه سه پروژه شرکت در طیف وسیعی از صنایع انجام خواهید داد. هر یک از مشکلات خاص استراتژیک تجارت. با کار در گروه ها ، شما تجزیه و تحلیل مشکل را انجام می دهید ، یک استراتژی ایجاد می کنید و راه حل ها را مستقیماً به ذینفعان ارشد هر شرکت تحویل می دهید. در هر مرحله توسط یک مربی مربی ، فردی و مربیگری تیم و کارگاههای مهارتهای مختلف پشتیبانی می شوید.

 • گسترش رهبری

رهبری و توسعه حرفه ای برای Trinity MBA یکپارچه است. مربیگری انفرادی و تیمی ، کارگاههای آموزشی و سخنرانی های میهمانان صنعت در طول برنامه بطور مداوم اجرا می شود. سه ماژول یادگیری رهبری مجزا ابزارهایی را برای توسعه سبک رهبری شخصی ، خودآگاهی و دانش شما فراهم می کند. Trinity MBA با یک هفته القایی بی نظیر در County Mayo ، ایرلند آغاز می شود. یک تجربه کاملاً غوطه ور ، زنگ زده و آفلاین ، سفر رهبری و توسعه حرفه ای خود را آغاز می کنید و با همکلاسی های خود پیوند برقرار می کنید.

 • تمرکز بین المللی

دانشجویان و دانشکده های MBA ما جامعه ای بسیار بین المللی و متنوع هستند. همکلاسی های شما سابقه موفقیت را دارند و از گوشه و کنار دنیا آمده اند. ما در تمام کارهایی که انجام می دهیم ، از ماژول هایی که به تجربیات جهانی موجود ارائه می دهیم ، تمرکز جهانی را وارد می کنیم. سه انتخاب برگزیده اقامت بین المللی در یک هفته بین المللی در آفریقای جنوبی ، برزیل و بلژیک وجود دارند که یادگیری درون کلاس را زنده می کنند.

محل

Trinity Business School در قلب کالج ترینیتی دوبلین ، قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه ایرلند ، در مرکز دوبلین قرار دارد. یک قطب پر جنب و جوش برای تجارت جهانی. دولت جدید ما در ساختمان هنر دارای امکانات کلاس جهانی است و یک دانشکده بین المللی با محوریت ارزش های اصلی مدیریت مدرن ، پایداری و رهبری اخلاقی ما قرار دارد.

آمار کلیدی

 • 48٪ افزایش حقوق پایه بعد از MBA
 • 2.5 سال بازگشت سرمایه گذاری
 • 48٪ فارغ التحصیلان کشور اشتغال را تغییر داده اند
 • 88٪ 3 ماه بعد از فارغ التحصیلی شاغل بودند

روند برنامه

ما یک روش جامع برای ارزیابی برنامه ها داریم. ما همراه با تجربه حرفه ای و اعتبار علمی خود می خواهیم از طریق مراحل درخواست اطلاعات بیشتر در مورد شما و اهداف خود کسب کنیم.

شرایط ورود

 • مدرک کارشناسی یا معادل آن
 • حداقل 3 سال سابقه کار حرفه ای یا مدیریتی
 • حداقل نمره GMAT ترجیح 550 یا معادل GRE نمره *
 • اگر انگلیسی زبان مادری شما نباشد ، شایستگی مهارت انگلیسی را نشان می دهد

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Pixabay

نحوه درخواست:

فرم درخواست آنلاین را بصورت آنلاین تکمیل کنید ، مستندات پشتیبان خود (CV ، متن ، GMAT) را ضمیمه کنید و به سه سوال مقاله پاسخ دهید.

بورس تحصیلی

به داوطلبان خود تأمین مالی توصیه می شود با بارگیری فرم از بخش هزینه و بورس تحصیلی از وب سایت Trinity MBA و دریافت فرم تکمیل شده در فرم درخواست آنلاین خود ، اقدام به دریافت بورسیه کنند. tcd.ie/business/mba

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا CV خود را برای بررسی پیش برنامه ارسال کنید.

ایمیل: TheTrinityMBA@tcd.iePhone: 353-1-896-4867

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... اطلاعات بیشتر

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. اطلاعات محدود