تمام وقت MBA

عمومی

شرح برنامه

یک برنامه شغلی با کیفیت بالا 100٪ بدون تحصیل در آمریکای لاتین

COPPEAD یکی از بهترین مدارس تجاری دنیا است و تنها MBA تمام وقت در برزیل را ارائه می دهد که از معیارهای کیفیت بین المللی در آموزش رهبران مشاغل برای عملکرد جهانی پیروی می کند. به همین دلیل ، این برنامه با 42 مدرسه تجاری در تمام قاره ها همکاری دارد. علاوه بر این ، از آنجا که ما بخشی از سنتی ترین دانشگاه فدرال برزیل هستیم ، این برنامه 100٪ بدون شهریه است و در کشور برزیل با یک مدرک کارشناسی ارشد سخت افزار حساس مطابقت دارد.

در COPPEAD ، دانشجویان در یک برنامه بین المللی و کاملاً به زبان انگلیسی که کاندیداهای کشورها و ایالات مختلف کشور برزیل را دریافت می کند ، در یک محیط بین المللی و متنوع غوطه ور می شوند. این امر می تواند یک تجربه متفاوت در کلاس را در ارتباط با توسعه شبکه جهانی فراهم کند.

درباره دوره

این برنامه 660 ساعت فشرده دوره های اجباری و انتخابی مرتبط با سایر فعالیت های مکمل بیش از 18 ماه ارائه می دهد. این ساختار در 3 محور اصلی موضوعی ساخته شده است :

  1. محتوا: شکل گیری مفهوم جامد در مدیریت کسب و کار از طریق طیف گسترده ای از دوره ها برای ایجاد آموزش های مدیریت عمومی. در طول سال اول ، دانش آموز باید 570 ساعت دوره را طی کند.
  2. مشاغل: فعالیتهای توسعه شغلی از دوره اول ارائه می شود و این امر به بازتاب دانش آموزان در مسیرهای حرفه ای آنها و تدوین استراتژی های جایگزینی منجر می شود. فعالیت های شغلی با هفته کارآموزی و شبکه MBA ، جایی که دانشجویان بازگشت خود را به بازار کار شروع می کنند به اوج می رسد.
  3. تحقیق: 90 ساعت تدریس فردی برای تدوین یک پروژه تحقیقاتی اعمال می شود ، که در آن دانش آموز مهارت هایی مانند تفکر انتقادی ، کاربرد مفاهیم ، تحقیقات میدانی ، ارائه و توسعه مقالات علمی را پرورش می دهد.

سال اول سال به 4 ترم تقسیم می شود که هر یک 10 هفته طول می کشد. در هر ترم ، دانشجویان باید در دوره های اصلی شرکت کنند و ممکن است تجربه خود را از طریق انتخاب رشته های انتخابی تنظیم کنند.

در سال دوم ، دانشجویان قادر به شرکت در دوره کارآموزی MBA و دوره پروژه های چند فرهنگی خواهند بود ، یک تجربه مشاوره با دانشجویان دانشگاه سن دیگو همراه است.

پس از گذشت 18 ماه ، دانش آموزان می توانند با شرکت در یک دوره در یکی از مدارس شریک COPPEAD ، در برنامه بورس شرکت کنند. دانشجویانی که این روش را انتخاب می کنند می توانند طی 24 ماه برنامه را تکمیل کنند.

در پایان هر دوره از دانشجویان انتظار می رود که امتحان بگیرند ، مقاله ای یا یک پروژه ارائه دهند. در آخرین دوره سال اول ، دانشجویان مشاوران دانشگاهی خود را انتخاب می کنند و شروع به توسعه پروژه تحقیقاتی استاد خود می کنند که باید در پایان برنامه تکمیل شود.

تجربه MBA تمام وقت

این برنامه مزایای مختلفی از قبیل:

  • روش فعال با محوریت دانش آموز (روش مورد ، آزمایشگاه ها ، بازی ها و نقش بازی) در حال رشد مهارت هایی از قبیل مذاکره ، بحث و گفتگو ، کار تیمی ، تصمیم گیری تحت فشار و مدیریت زمان است.
  • دوره هایی که توسط اساتید دکترا با تجربه علمی و تخصصی مربوطه برگزار می شود.
  • پروژه هایی در تیم های چند فرهنگی ، یک برنامه آموزشی ویژه که با همکاری دانشگاه سن دیگو ارائه می شود.
  • موقعیت های کارآموزی در چندین شرکت برزیلی و چند ملیتی؛
  • برنامه تبادل در یکی از 42 مدرسه تجاری بیش از 5 قاره
  • ابتکارات شغلی برای حمایت از دانشجویان در روند بازگشت به بازار کار ، مانند دوره های خاص و جلسات شبکه.

شما همچنین می توانید از زندگی شیوه ریو که به دلیل فعالیت های فرهنگی و چشم انداز طبیعی شگفت انگیز آن مشهور است ، لذت ببرید.

نتایج شغلی

به عنوان فارغ التحصیل MBA تمام وقت ، شما به یک حرفه ای با دانش و مهارت های پیشرفته در زمینه تجارت تبدیل خواهید شد. بسیاری از دانشجویان سابق ما پس از در معرض یک محیط بین المللی ، موقعیت های مدیریتی را در خارج از کشور دریافت می کنند.

علاوه بر این ، از تمام دوره های COPPEAD به سایر فارغ التحصیلان دسترسی خواهید داشت و بخشی از گروه انحصاری از متخصصان برتر در حوزه خود خواهید بود.

ضوابط و مراحل پذیرش

علاقه مندان برای شرکت در برنامه MBA تمام وقت می توانند مدرک دانشگاهی معتبر را از دانشگاه شناخته شده دریافت کنند. سوابق تحصیلی شدید ، بلوغ ، تجربه حرفه ای و مهارت انگلیسی ، پذیرش نامزد را به نفع خود دارد.

ظرفیت دانشگاهی و انگیزه بین المللی برای تحصیلات پیشرفته در مدیریت بازرگانی نیز در نظر گرفته شده است زیرا انتظار می رود تعهد کامل دانشجویان به این برنامه انجام شود.

الزامات تفصیلی و مراحل ثبت نام را می توان درخواست کرد .

کلمه ای از فارغ التحصیلان ما

برخی از همکاران خود را بشناسید و در مورد این دوره اطلاعات بیشتری کسب کنید

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The COPPEAD Graduate School of Business of the Federal University of Rio de Janeiro is a business school internationally known for its excellence in teaching and researching.

The COPPEAD Graduate School of Business of the Federal University of Rio de Janeiro is a business school internationally known for its excellence in teaching and researching. اطلاعات محدود