تمام وقت MBA

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

تمام وقت MBA

ما لیدز MBA را به طور کامل طراحی کرده ایم تا یک تجربه توسعه ی رهبری دقیق و چالش برانگیز ایجاد کنیم. از طریق استادکلاس های حمایتی شما مهارت های خود را ایجاد می کنید و به تمرین کردن بلافاصله در مورد مسائل مربوط به کسب و کار واقعی متصل می شوید.

MBA تمام وقت ما یک برنامه شتابزده 12 ماهه است. شما صرف زمان کمتری از کار می کنید و بدون فشار کاری روزمره می توانید به طور کامل بر روی حرفه خود تمرکز کنید و خود را در تجربه MBA خود قرار دهید. توسعه شخصی و حرفه ای شما به تیم MBA حرفه ای ما متصل شده است و به شما کمک می کند که از سال کار کردن برای برنامه ریزی حرکت شغلی بعدی خود استفاده کنید.

مزایای لیدز MBA

دانشآموزان و همچنین شهرت و امکانات عالی دانشگاهی ما را دوست دارند که ما از ارائه گرم و شخصی شخصی لذت میبریم. پیوستن به لیدز MBA و شما از آن بهره مند خواهید شد:

 • یک معلم شخصی اختصاصی برای کمک به شما از طریق MBA خود
 • مربی حرفه ای برای هدایت شما از طریق مراحل بعدی حرفه ای خود
 • تمرین یادگیری مبتنی بر - با چهار چالش زندگی می کنند
 • بینش و ارتباطات بین المللی - کمک به شما برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی با سمینارهای فرهنگی متقابل و تورهای تحصیلی بین المللی MBA ما
 • تعداد زیادی از فرصت برای دانستن همکاران MBA خود از طریق فعالیت های اجتماعی بسیاری.

شرایط ورود


شما باید داشته:

 1. یک درجه خوب یا درجه معادل آن
 2. حداقل سه سال تجربه کار در دوره کارشناسی ارشد در ظرفیت نظارت، مدیریت یا کسب و کار (میانگین ما 6 سال)
 3. یک پاسپورت در یک آزمون معتبر به زبان انگلیسی، اگر زبان اول شما انگلیسی نیست


ما معمولا از یک آزمون رضایت بخش مدیریت پذیرش مدیریت (GMAT) درخواست می کنیم این باید برای سال ورود به سیستم باشد.

فارغ التحصیلی امتحانات (GRE) می تواند پذیرفته شود اگر GMAT در کشور محل اقامت خود را در دسترس نیست.

آزمون های پذیرفته شده زبان انگلیسی شامل:

 • آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)
 • آزمون مبتنی بر اینترنت با نمره کلی حداقل 94، با حداقل 21 در گوش دادن، 23 در خواندن، 23 در صحبت کردن و 24 در نوشتن.
 • خدمات آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)


این تست توسط شورای بریتانیا اداره می شود و شما باید در نمره 6 و یا بیشتر در هر بخش بدست آورید و امتیاز کلی 6.5، با 7.0 ترجیح داده شود. شما ممکن است یک دوره زبان را برای نیازهای IELTS / TOEFL جایگزین نکنید.

متقاضیانی بدون درجه اول براساس حرفه شان تا به امروز، تجربه مدیریتی یا کسب و کار، و احتمال استفاده از برنامه در نظر گرفته می شوند. شما باید بتوانید شواهدی از پیشرفت و موفقیت شغلی را نشان دهید.

تمام متقاضیان باید مصاحبه را از طریق تلفن یا شخصا انجام دهند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

با ترکیب یک نسل تدریس آموزشی با رویکرد نوآورانه به طراحی دوره، ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که هر دو به طور گسترده ای مورد احترام و مرتبط با محیط کسب و کار معاصر هستند. لیدز MBA به طور کامل برای ور ... اطلاعات بیشتر

با ترکیب یک نسل تدریس آموزشی با رویکرد نوآورانه به طراحی دوره، ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که هر دو به طور گسترده ای مورد احترام و مرتبط با محیط کسب و کار معاصر هستند. لیدز MBA به طور کامل برای ورود به سال 2013 طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که آن مربوط به بازار جهانی است. اغلب در 100 مدرسه کسب و کار در سطح جهانی رتبه بندی شده است. Leeds University Business School بین المللی برای کیفیت آموزش، پژوهش و امکانات آن مشهور است. ما بر این باوریم که تحقیق با کیفیت بالا و یک کارآموز تدریس عالی، پایه های یک مدرسه کسب و کار موفق است. ما در دهمین دوره انگلستان برای تحقیق با توجه به RAE (2008) رتبه بندی شده ایم و ما چندین مرکز تحقیق و گروه هایی را ایجاد کرده ایم که بر مرزهای سنتی متمرکز شده اند. تحقیق ما محتوای تمام دوره هایی را که ارائه می کنیم اطلاع می دهد، حصول اطمینان از این که دانشجویان ما در تمام سطوح در معرض آخرین ایده ها، مفاهیم و نظریه ها هستند. آکادمیک های ما دارای صلاحیت بسیار بالایی هستند و به عنوان مشاور و مشاوره در بیش از 80 سازمان در سراسر انگلستان و جهان عمل آورده اند که تجربه تدریس را در اختیار آنها قرار می دهند. ماموریت ما مأموریت ما تأثیر استثنایی بر کسب و کار و جامعه در سطح جهانی از طریق رهبری در تحقیقات و آموزش است.دو عنصر کلیدی برای دستیابی به این ماموریت عبارتند از: تحقیق: برای تهیه و انتشار تحقیقات با کیفیت در سطح جهانی، درون مدرسه و از طریق مشارکت های بین المللی، که دانش، مهارت ها، درک و تاثیر را افزایش می دهد. آموزش دانشجویی: برای فعال کردن افراد برای توسعه توانمندیهای تحصیلی، توانمندی شغلی، بینش جهانی و فرهنگی و آگاهی اخلاقی آنها به منظور ارتقاء توانایی آنها در کسب و کار و جامعه سودمند است. مدرسه کسب و کار متعهد به ارائه دسترسی منصفانه و برابر به آموزش دانشگاهی برای همه کسانی است که توانایی تحصیلی دارند تا از آن بهره مند شوند. ما در تلاش برای تدوین سیاست پذیرش است که هر متقاضی را به عنوان یک فرد مورد توجه قرار می دهد، با توجه به دستاوردهای قبلی، شرایط و پتانسیل. اطلاعات محدود
لیدز , منامه + 1 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها