تمام وقت MBA

The Economist * در ابتدا در بریتانیا و 18th در جهان رتبه بندی شده است، وورویک MBA تمام وقت، رهبران کارآفرینی، خلاق و موثر را ایجاد می کند
ما تمام وقت MBA است کاتالیزور شما نیاز به تغییر حرفه ای خود را. این که آیا می خواهید تغییر شغل، بخش، محل و یا به سادگی افزایش پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید، ما اعتماد به نفس و مهارت های خود را برای دستیابی به توان بالقوه خود به شما می دهیم.

12 ماه غوطه ور
برنامه 12 ماهه ما شدید، سریع و فریبنده است. با سفرهای بین المللی، مربی نامحدود، کار عمیق با شرکت های پیشرو و یک گروه همکار از طیف وسیعی از صنایع و فرهنگ های مختلف، شما هر دو به صورت شخصی و علمی رشد خواهید کرد. در کنار سخنرانی ها، سمینارها، تمرین های گروهی، مطالعات موردی و پروژه ها، شما می توانید فرصتی برای شرکت در یکی از تجربیات نوآورانه یادگیری در دسترس داشته باشید.

به طور مداوم نوآوری
به عنوان یک بخش افتخار از دانشگاه وارویک، ما شهرت زیادی برای نوآوری داشته ایم. میل ما به انجام کارها به طور متفاوتی در پایه، تحقیق و روش های تدریس ما قرار دارد. این توسط تحقیقات ما در زمینه هایی مانند داده های بزرگ و علوم رفتاری نشان داده شده است، به نحوی که رهبری در آن تعبیه شده است، نه به دانشگاه ووریک تمام وقت MBA و در تدریس ما که با استفاده از سناریوها و عناصر اقدام برای کشف رویکردهای جدید به بزرگترین مسائل مربوط به کسب و کار.

به چالش کشیدن بینش کسب و کار با برنامه دنیای واقعی
با روحیه و کارآفرینی کارآفرین، با تحقیق ما زمین جدیدی را می شکافیم. ما دائما خود را به چالش می کشد تا آموزش و یادگیری فراتر از کلاس را با در نظر گرفتن کارشناسان برجسته به عنوان استادان تمرین و بازدید از سخنرانان. دانش دنیای ما ازدواج با تحقیقات بین المللی و جهانی ما، ما را قادر به ایجاد ارتباط با ارزش با سازمان های بین المللی مانند Jaguar Land Rover، آمازون و Deloitte می سازد.

لطفا توجه داشته باشید که شرایط در دسترس بودن و تحویل ممکن است متفاوت باشد.

برای اطلاعات مربوط به درس تا تاریخ و هزینه تحصیل، لطفا از وبسایت دیدن کنید. WBS .ac.uk.

* اقتصاددان / کدام MBA؟ 2018 رتبه بندی جهانی دوره های MBA تمام وقت

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Warwick Business School »

آخرین به روز رسانی December 8, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019