تمام وقت MBA

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد تمام وقت ما آموزشی را به شما ارائه می دهد که هم آکادمیک و هم انسان محور باشد ، توانایی های مدیریتی شما را توسعه می دهد و رشد حرفه ای را تشویق می کند.

در طی 22 ماه ، تحول مبتنی بر مراحل یادگیری را تجربه خواهید کرد. این برنامه با یک دوره رشد فکری آغاز می شود که طی آن مهارت ها و دانش هایی در مورد فنون و هنر مدیریت یک شرکت ایجاد خواهید کرد. در مرحله بعدی ، شما این دانش را عملی خواهید کرد. سرانجام ، به شما این فرصت داده می شود تا در یک تجربه یادگیری بین المللی شرکت کنید.

در IPADE ، شما بخشی از یک جامعه یادگیری جهانی متشکل از جوانان متخصص با استعداد خواهید بود که شما را به چالش می کشد که بیش از حد خود فکر کنید. این جامعه شما را برای مسئولیت های پیچیده ای که با رهبری در دنیای تجارت همراه است آماده می کند.

ما امیدواریم که به شما در برنامه MBA تمام وقت خوش آمد بگوییم.
ارنستو بولیو باراخاس
مدیر شرکت MBA تمام وقت

چرا IPADE؟

برنامه MBA تمام وقت طراحی شده است تا مهارت های لازم برای رسیدگی به مسئولیت های مدیریت بالا طراحی شود. شرکت کنندگان تحول عمیقی خواهند داشت و این تمرین نیاز به تعهد دو ساله به رشد حرفه ای و شخصی دارد.

شرکت کنندگان در برنامه، تقویت حرفه ای را انجام می دهند که به عملکرد بیشتر و مهارت های رهبری افزایش می یابد. فارغ التحصیلان IPADE به دلیل چشم انداز کسب و کار بسیار توسعه یافته در جهان و اهمیت عمیق آنها از اهداف اجتماعی است که همیشه باید مدیریت کسب و کار را همراه داشته باشد.

برنامه MEDE IPADE با استفاده از روش مورد و ابزارهای آموزش اضافی برای ارائه یک تجربه شکل دهنده شدید متمرکز بر مهارت های ساخت و تبدیل رهبران است.

ساختار علمی

سال اول

سال اول برنامه در درجه اول به سمت مطالعه عمیق مناطق مختلف مدیریت گرایش دارد. در این دوره ، شرکت کنندگان ابزار فنی لازم برای مدیریت عالی را به دست می آورند. در کنار این مهارت های سخت ، شرکت کنندگان در مورد رهبری و کار گروهی یاد می گیرند.

کارآموزی تابستانی

بین سال اول و دوم ، شرکت کنندگان تمام وقت MBA باید یک پروژه کارآموزی تابستانی با یک شرکت انجام دهند. این پروژه به عنوان یک فرایند یادگیری عملی تصور می شود که در آن دانش آموزان این فرصت را دارند که بسیاری از آنچه را که در طول سال اول برنامه آموخته اند در موقعیت های واقعی تجاری استفاده کنند.

سال دوم

سال دوم بر توسعه چشم انداز جهانی ، فرایندهای تصمیم گیری استراتژیک و سایر مهارت های به اصطلاح نرم تأکید دارد. در سه ماهه چهارم ، دانش آموزان از بین 40 مدرسه تجارت بین الملل برای تجربه مبادله بین المللی خود انتخاب می کنند. در طول سه ماهه ششم ، دانش آموزان می توانند چهار دوره انتخابی را که متمرکز بر آخرین روند تجارت جهانی است ، انتخاب کنند.

روش شناسی

با استفاده از روش مورد، شرکت کنندگان مهارت های مدیریتی خود را با استفاده از تشخیص، تجزیه و تحلیل و تشخیص مشکلات کسب و کار واقعی تکمیل می کنند.

برنامه MBA تمام وقت به شرکت کنندگان کمک می کند تا توانایی های خود را در تصمیم گیری دقیق ، انعطاف پذیری و ذهن باز و ایجاد قدرت شخصیت مورد نیاز برای هر اقدام مدیریتی توسعه دهند.

روش مورد از مواد آکادمیک (موارد تجاری) مبتنی بر چالش های سازمانی واقعی استفاده می کند که از دیدگاه های مختلف تحلیل می شود. این فرایند به سه مرحله تقسیم می شود: مطالعه شخصی ، کار گروهی و یک جلسه عمومی به رهبری یک استاد خبره.

با استفاده از موارد و یادداشت های فنی همراه ، شرکت کنندگان در مورد اصول مدیریت کسب و کار دانش لازم را کسب می کنند. سخنرانان مهمان و استادان بازدید کننده ورودی های عملی ، تخصص و تجربه زندگی اضافی را ارائه می دهند.

1. مطالعه شخصی

شرکت کنندگان از تجربه شخصی خود با وضعیت مشخص شده برای ارزیابی مسائل و ایجاد یک برنامه عملی استفاده می کنند.

2. کار گروهی

تیم شرکت کنندگان با تجزیه و تحلیل شخصی و عمومی خود تصمیم می گیرند که گویی هیئت مدیره شرکت هستند.

3. جلسه پرستاری

مورد مورد بررسی قرار گرفته است با استفاده از ورودی از کل کلاس تحت هدایت استاد متخصص.

شرایط ورود

 • مدرک کارشناسی.
 • 3 سال سابقه کار
 • مهارت درانگلیسی:
  • TOEIC (حداقل 850 امتیاز) ؛
  • TOEFL IBT (حداقل 100 امتیاز) ؛
  • TOEFL PBT (حداقل 600 امتیاز) ؛
  • آیلتس (حداقل 6.5 امتیاز) ؛
 • آزمون مهارتهای مدیریت IPADE ، GMAT (حداقل 600 امتیاز) یا GRE (حداقل 150 امتیاز در هر بخش).

روند پذیرش

 1. قرار ملاقات: اولین تماس شما با IPADE: یک رویداد ، قرار ملاقات ، صبحانه یا تماس اسکایپ (برای متقاضیان خارجی).
 2. آزمون: برای آزمون ، می توانید با دوره آنلاین ما آماده شوید. برای جزییات از تیم پذیرش سوال کنید (فراموش نکنید که "درخواست الکترونیکی" را پر کنید).
 3. مصاحبه ها: مصاحبه با مدیران برنامه (همراه داشتن مدارک خود فراموش نکنید).
 4. کمیته: کمیته پذیرش تصمیم می گیرد که شما پذیرفته شوید یا خیر و نامه ای برای اطلاع شما از نتایج دریافت خواهید کرد.
 5. ثبت نام: پس از قبولی ، برای اطمینان از مکان خود و درخواست بورسیه و کمک مالی باید هزینه ثبت نام را پرداخت کنید.
 6. کمک هزینه تحصیلی و بورس تحصیلی: می توانید درخواست بورسیه و بودجه را شروع کنید. از تیم پذیرش اطلاعات بخواهید.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integri ... اطلاعات بیشتر

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integrity, social responsibility and global vision. اطلاعات محدود
مکزیکوسیتی , مونتری , گوادالاجارا + 2 بیشتر کمتر

اعتیار سنجی ها