تمام وقت MBA

عمومی

شرح برنامه

با یک کلاس معمولی فقط 50 دانش آموز ، تجربه یادگیری SFU Beedie MBA به شما امکان می دهد نقاط قوت خود را کشف کرده و در یک محیط حمایتی ریسک کنید.

فارغ التحصیل با مهارت های عملی و دانش نظری مورد نیاز برای موفقیت در زمینه های مختلف کسب و کار ، و یک شبکه گسترده از اتصالات برای کمک به شما در دستیابی به چیزهای بزرگ است.

برای کیست؟

SFU Beedie FT MBA به خصوص برای افراد حرفه ای و کارآفرینان در اوایل کار در اواسط کار طراحی شده است که آماده هستند تا خود را به بالاترین پتانسیل خود سوق دهند و شغل خود را به سطح بعدی سوق دهند.

آنچه را یاد می گیرید

این برنامه با تلفیق تئوری و کاربرد در یک کلاس بین المللی متنوع و مشارکتی بین المللی MBA ، مبانی محکم در اصول تجارت را ارائه می دهد. همانطور که از طریق مؤلفه علمی 12 ماهه در مرکز اجتماعات متنوع ، پر جنب و جوش و کارآفرینی ونکوور حرکت می کنید ، خود را در سؤالات مربوط به تفکر و مشکلات تجاری در دنیای واقعی غوطه ور کنید. برنامه درسی جامع شامل چالش های شغلی در دنیای واقعی است و مباحث مرتبط از جمله پایداری ، سرمایه گذاری های جدید و تجارت بین المللی را مورد بررسی قرار می دهد.

روشهای یادگیری تعاملی و تجربی ما یک ابزار مدیریت کسب و کار را که در تمام صنایع قابل استفاده است ارائه می دهد و گزینه های شغلی و تحرک بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. یک رویکرد شخصی و کالجیا به شما امکان می دهد ارتباطات محکمی برقرار کنید و کلاس های کوچک یعنی اساتید می توانند شما را بشناسند و راهنمایی های شخصی ارائه دهند.

ما می دانیم که وقت شما ارزشمند است. به جای تعطیلات طولانی ترم ، در یک پروژه کاربردی بین المللی شرکت خواهید کرد و در شبکه و سایر برنامه ها شرکت می کنید. در پایان برنامه 12 ماهه ، بین مدت کار 4 ماهه پرداخت شده ، شروع یک سرمایه گذاری جدید ، یا حرکت مستقیم به موقعیت دائمی انتخاب کنید. در همه موارد ، شما به عنوان بخشی از مدرک خود گزارشی را در مورد چهار ماه ارائه می دهید.

جایی که می تواند شما را ببرد

هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، به مرحله بعدی کار خود خواهید پرداخت که مجهز به مهارتهای شغلی در تقاضا و نمای 360 درجه از نحوه عملکرد امروز مشاغل است.

برنامه

12 ماه دانشگاهیان به علاوه یک دوره کار چهار ماهه لازم است

برنامه MBA به سه ترم تقسیم می شود که به یکدیگر منتقل می شوند - این امکان را به شما می دهد تا هنگام سفر از طریق برنامه ، آنچه را یاد می گیرید اعمال کنید.

 • جهت گیری آنلاین قبل از MBA - دوره های آمادگی قبل از شروع در ماه سپتامبر به پایان رسید تا شما را برای MBA آماده کنید.
 • ترم پاییز تضمین می کند که همه در مهارتهای انتقادی پایه مشترکی دارند.
 • ترم بهار به رهبری مؤثر می پردازد ، جایی که شما باید به عنوان بخشی از یک تیم برای حل چالش ها سریع کار کنید.
 • بهار / تابستان خواهد دید که شما بین دو مقصد بین المللی برای چشم انداز تجارت جهانی انتخاب می کنید ، بنابراین می توانید درک گسترده تری از کار در یک محیط تجاری چند فرهنگی کسب کنید. در سال گذشته دانش آموزان به هنگ کنگ و سنگاپور سفر کرده و با همکاری اداره بندر ونکوور بر روی یک پروژه کار کردند.
 • در ترم تابستان ، هنگامی که به سمت پایداری ، کارآفرینی و سایر موضوعات داغ شیر می روید ، جنبه خلاقیت شما را بررسی می کند.

مدت کار چهار ماهه

در پایان 12 ماهه دانشگاهیان ، سه گزینه برای تکمیل مدت کار مورد نیاز برنامه خواهید داشت:

 • یک دوره کارآموزی چهار ماهه پرداخت کنید
 • سرمایه گذاری جدید خود را از طریق برنامه سرمایه گذاری صرفه جویی در ساحل سرمایه شروع یا فرصت های معادل تأیید شده را شروع کنید
 • مستقیم به نقش دائمی بروید

131329_ScreenShot2020-02-18at1.42.40PM.pngعکس از Simon Fraser University - Beedie School of Business

محل

در قلب مرکز شهر ونکوور پردیس مدرسه SFU Beedie's Segal Graduate School است ، یک بانک میراث که مجدداً به عنوان یک کلاس درس 60،000 فوت مربع مسکن ، سالن اجتماعات و اماکن مطالعه بازسازی شده است.

این مرکز با دسترسی آسان به ترانزیت عمومی واقع شده است ، که دسترسی به کلاس و کلاس را بسیار راحت می کند.

به علاوه ، شما با کافه ها ، مغازه ها و رستوران ها احاطه شده اید. این محله به همان اندازه پر جنب و جوش است.

SFU Beedie در راستای درخواست ما برای ایجاد رهبران نوآورانه در تجارت ، میزبان رویدادهای یادگیری تجربی مانند یک شبیه سازی توسعه محصول جدید است ، جایی که دانشجویان در تیم های چند منظوره برای طراحی ، ساخت و ساخت یک سرویس تحویل هواپیماهای بدون سرنشین با یکدیگر همکاری می کنند. مشارکت در نوآوری قاب شبیه سازی تعاملی سرگرم کننده به عنوان یک مسئولیت و فرصت در سطح سازمان و آگاهی از خطوط مبهم از مسئولیت است که می تواند در حوزه نوآوری وجود داشته باشد.

شرایط پذیرش

 • یک دوره کارشناسی چهار ساله با میانگین نمره انباشته حداقل حداقل 3.0 / 4.33 (B) یا معدل نمره حداقل حداقل 3.33 / 4.33 (B +).
 • ما به حداقل نمره GMAT 550 احتیاج داریم. همچنین آزمون GRE را قبول می کنیم (حداقل نمره در هر بخش 155).
 • متقاضیان پس از اتمام دوره کارشناسی باید حداقل دو سال سابقه کار حرفه ای داشته باشند.
 • همه متقاضیان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند. اگر زبان اصلی شما انگلیسی نیست ، باید از طریق یکی از دو تست قابل قبول تسلط کافی به زبان انگلیسی نشان دهید: TOEFL یا IELTS.
 • اگر شهروند کانادایی نیستید و یا وضعیت مهاجرت به کشور ندارید ، باید ویزای دانشجویی معتبر کانادایی داشته باشید.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... اطلاعات بیشتر

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. اطلاعات محدود
ونکوور , سوری + 1 بیشتر کمتر