تمام وقت MBA

Georgetown University’s McDonough School of Business

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تمام وقت MBA

Georgetown University’s McDonough School of Business

تجارب تحول

این که آیا اعضای هیات علمی در داخل و خارج از کلاس درس، کسب دانش با تجربه کسب و کار جهانی، تمرین در مقابل سرمایه گذاران فرشته، به دنبال بازخورد از مدیران در محل، شبکه با همسالان و فارغ التحصیلان از طریق باشگاه، و یا دریافت پشتیبانی فردی از مربیان حرفه ای گواهی، تمام وقت و شبانه دانشجویان MBA اهداف خود را تحقق می یابند و توسط زمان خود در مدرسه کسب و کار McDonough جورج تاون - یکی از مدارس عالی برای کسب و کار کشور تبدیل شده است.

تجربه برنامه

ما اعتقاد داریم که نسل بعدی رهبران باید از مهارت های قوی در اصول کسب و کار، سنجش اخلاقی و تمایل دارای به تصمیم گیری که تاثیر مثبت جامعه و آگاهی جهانی و آمادگی که آنها را زیرک و زرنگ و دانا به کار با انواع فرهنگ ها و سبک. منحصر به فرد ما، یکپارچه رهبران قطار برنامه درسی به تجسم این اصول از طریق دست در یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس. تکمیل شده توسط فرهنگ دانشجویی مشترک ما و منابع مرکز حرفه ای MBA، شما فارغ التحصیل با دانش و توانایی برای پیشبرد کار خود و جهان را تغییر تبدیل شده است.

برنامه درسی تمام وقت

تمام وقت برنامه MBA در دانشکده مک دونا جورج تاون کسب و کار فراهم می کند یک رشته مدیریت جهانی بر اساس پایه های اخلاق و رهبری، آماده سازی شما برای ساخت حرفه ای در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی امروز است. از این دوره مدت باز، ساختار صنایع جهانی، به بحث های جهانی تزریق در سراسر برنامه درسی، شما یک طرز فکر جهانی توسعه.

  • جمع ساعت اعتبار: 60
  • طول برنامه (ماه): 21
  • کلاس های ارائه شده: در طول روز، از دوشنبه تا پنجشنبه. در ترم بهار سال اول شما و همه از سال دوم خود را، شما همچنین می توانید انتخابی در شب.

اعلان ها

ما ضمن استقبال از برنامه های کاربردی از افراد با پیشینه های گوناگون حرفه ای، رشته در مقطع کارشناسی، و تجربیات زندگی. فرایند پذیرش ما یک رویکرد جامع طول می کشد و به دنبال پیدا کردن دانش آموزانی که بهترین جا برای جامعه ما از دانشمندان درگیر و متفکران منتقد که علاقه مند به تأثیر کسب و کار و جامعه هستند.

خودتان را معرفی کنید

نگاهی به اولین گام برای پیوستن به انجمن ما معرفی کنید. به ما بگویید بیشتر در مورد پس زمینه و منافع خود را، و ما به شما با محتوای شخصی در برنامه های MBA ما و برنامه های آینده فراهم می کند.

فرآیند برنامه

گام بعدی به درآمد MBA خود را به بررسی روند برنامه ما است. با هر قطعه از نرم افزار MBA خود را، ما بیشتر در مورد تاریخ خود را علمی، دستاوردهای حرفه ای، اهداف و مناسب شخصی با جامعه جورج تاون مک دونا یاد بگیرند. ما هر عنصر را در نظر به عنوان ما ارزیابی اینکه آیا شما می توانید تندی از رشته MBA در جورج تاون رسیدگی و اگر ما برنامه مناسب برای شما مناسب است.

پروفایل کلاس

پس زمینه و تجارب گوناگون خود را جدایی ناپذیر به یک مکالمه در کلاس درس غنی می باشد. در جورج تاون مک دونا، شما را از همکلاسی که کسب و کار خود را آغاز کرده اند یاد بگیرند، مدیریت غیر انتفاعی، توصیه مقامات ارشد دولت، و برای 500 شرکت در سراسر جهان مشورت شود.

شغل شما

ما شریک مادام العمر خود را در سفر زندگی حرفه ای خود در نظر بگیرید. مرکز حرفه ای MBA شما آماده برای ارتباط با کارفرمایان پیشرو جهانی برای کارآموزی و حرفه ای بلند مدت اهداف. صنعت و عملکرد تخصصی مربیان حرفه ای، همراه با پیش برنامه وبینارهای تابستان، حرفه TREKS در سراسر جهان، نمایشگاه ها کار، جلسات کسب اطلاعات کارفرما، و در دانشگاه مصاحبه ها، ارائه منابع و برنامه های درسی که شما با یک مزیت رقابتی فراهم می کند. با بسیاری از فارغالتحصیلان MBA جورجتاون استخدام شده توسط Fortune 100 Most Desirable Employers در طی سه سال گذشته، دهها تن از کارآفرینان را جذب کرده و هنوز هم دیگران برای تأثیر مثبت اجتماعی در یک سازمان غیرانتفاعی یا سازمان غیر دولتی پیشنهاد می کنند.

جهانی آماده

در جورج تاون مک دونا ما آماده شما را به جهانی آماده شده است. از ساختار مدت باز است البته صنایع جهانی، به ترم خارج از کشور برنامه با LBS، BiMBA، HEC پاریس یا ESADE، به مشاوره بین المللی از طریق تجربه جهانی کسب و کار CAPSTONE ما، ما را به چالش خواهد شما را به گسترش جهان بینی خود را و مهارت های مدیریت.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
21 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
آمریکا - Washington, District of Columbia
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Washington, District of Columbia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات