غوطه ور شدن در نوآوری

MBA تمام وقت طراحی شده است تا الهام بخشیدن به دیدگاه شما در مورد آینده و دانش شما برای انتقال ایده های عالی به بازار باشد. دانشآموزان تمام وقت دانشجویان مکانیک هوشمند، مشارکتی، پرشور از کسب و کار نوآوری، علاقه مند به دنیای علم و فناوری - و آماده برای راه اندازی مراحل بعدی از حرفه خود هستند.

حرفه ای متمرکز

ما در روز اول تمرکز خود را بر عهده خواهیم گرفت.

مأموریت ارتباطات حرفه ای فارغ التحصیلان، کمک به استادان حرفه ای مدیریت امور بازرگانی در توسعه، ارزیابی و اجرای تصمیمات حرفه ای است.

برای وظایف فعال و جانبازان

پرسنل نظامی و جانبازان می توانند درمورد برنامه های خاص و فرصت هایی که دانشکده رادیو ارائه می دهند بیشتر بدانند. بدانید که چرا مدرسه رادیو بهترین گزینه نظامی در سن دیگو است.

اگر آماده پذیرفتن به این برنامه هستید، می توانید این کار را در اینجا انجام دهید.

برنامه تحصیلی

برنامه تحصیلی MBA کامل تمام وقت به دانش آموزان کمک می کند تا دانش بنیادی لازم برای موفقیت در یک محیط نوین، جهانی را توسعه دهند. دانشجویان مدرسه رادیو UC San Diego کارکنان MBA به طور مشترک برای افزایش مهارت های رهبری و توسعه نوآوری و تفکر کارآفرینی کار می کنند.

آزمایشگاه به بازار

مورد نیاز همه دانشجویان رادی مدرسه MBA، آزمایشگاه کارآفرینی Labstar به دنبال دوره بازار برنامه برنامه اصلی و دانش انتخابی شما را به کار می کند. در این ترتیب درس منحصر به فرد، مبتنی بر عمل یادگیری، شما با یادگیری برای ارزیابی نوآوری هایی که ارزش دنبال کردن آنها را با موفقیت به بازار می رسانید، یک پروژه مهم را برای شما کشف می کنید.

آزمایشگاه به بازار شما را از چارچوب آکادمیک ساختار یافته دانشگاهی برنامه درسی اصلی می گیرد و شما را در محیط دنیای واقعی قرار می دهد، در ارزیابی و پیگیری فرصت های تجاری بالقوه در همکاری با یک تیم از همکلاسی ها.

موسسه کالیفرنیا برای نوآوری و توسعه (CIID)

CIID شتاب دهنده های کسب و کار چندگانه را شامل می شود، از جمله StartR و mystartupXX. همه این برنامه ها، همراه با بسیاری از دیگر فرصت های یادگیری منحصر به فرد مدرسه رادی، دانش آموزان را فرصتی برای کشف بسیاری از جوانب نوآوری و کارآفرینی فراهم می کند.

جوایز

Rady فراهم می کند پشتیبانی شایستگی به افراد استثنایی است. همه دانشجویان پذیرفته شده داخلی و بین المللی از طریق درخواست نرم افزار بورس از سیستم درخواست MBA دعوت می شوند تا برای کمک هزینه تحصیلی به انجمن مراجعه کنند.

از طریق سخاوت حامیان و اهداکنندگان ما، مدرسه Rady همچنین جوایز فدراسیون های خصوصی را تامین می کند. این بورسها دارای معیارهای خاصی هستند که از طریق فرایند درخواست، از جمله کمک های دانشجویی برای حمایت از دانش آموزان ارزیابی می شود:

  • با زمینه های علوم زیستی
  • که دستاوردهای قابل توجهی را در مواجهه با موانع اقتصادی یا شخصی نشان داده اند
  • چه کسی خواهد بود همکاران و رهبران در اقتصاد نوآوری سن دیگو است

مقالات اختیاری در برنامه، متقاضیان را قادر می سازد تا اطلاعات اضافی را که ممکن است به کمیته کمک رسانی کمک کنند، ارائه دهد.

بورس تحصیلی نظامی

اگرچه بسیاری از دانشجویان نظامی ما از طریق برنامه های کمک های نظامی دریافت می کنند، مدرسه Rady مبلغ محدودی را برای کمک به نامزدهای نظامی ما ذخیره می کند.

اگر آماده پذیرفتن به این برنامه هستید، می توانید این کار را در اینجا انجام دهید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Rady School of Management

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Rady School of Management »

آخرین به روز رسانی August 26, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
21 - 30 
تمام وقت
Price
48,961 USD
برای ساکنان کالیفرنیا و 55،546 دلار برای غیر ساکنان.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ

Why Come to the Rady School for an MBA?