ساخت مهارت های ضروری برای هدایت کسب و کارهای موفق و پایدار در شهر های کارآفرین در جهان و فراتر از آن.

شش غلظت برای برنامه های تمام وقت و نیمه وقت MBA

ما برنامه دوساله تمام وقت MBA را در سال 2017 دوباره طراحی کردیم

برنامه بازسازی شده ما برنامه MBA

 • بهینه سازی محل USF در مرکز سان فرانسیسکو برای ایجاد یک شبکه حرفه ای قوی با سازمان های پیشرو در منطقه خلیج.
 • از طریق یک برنامه درسی غنی سازی پیشرفت کنید که نشان دهنده یك سنت یزوئیسی USF از مسئولیت اجتماعی و انعكاس آگاهانه است .
 • آماده شدن برای بازارهای خاص، زمینه ها و شغلی که می خواهید به دنبال آن بمانید، از سال اول خود شروع کنید. دوره های آموزشی و تجربیات برنامه خود را برای نشان دادن اهداف و منافع حرفه ای خود از ابتدا در برنامه شغلی شغلی یا تمرکز MBA یاد بگیرید.
 • کسب MBA و پیشرفت اهداف شغلی خود را با هزینه کم ، با یک برنامه MBA که تجدید نظر شده است تا فرصت های بیشتری را برای دانش آموزان فراهم کند.

اکثر دانشجویان در هنگام درخواست در برنامه های MBA مورد توجه اولیه قرار می گیرند. چگونه MBA خود را با دانشگاه سانفرانسیسکو به دست آورید فرصت های من برای موفقیت حرفه ای را افزایش می دهد؟

چه چیزی در مورد برنامه درسی دو ساله USF متفاوت است؟

 • پروژه نوآوری
  تجربه کاری با ارزش را در شرکتی که انتخاب می کنید، مانند یک شرکت غیر انتفاعی محلی، شرکت بزرگ یا سازمان اجتماعی کسب کنید. شما از طریق پروژه نوآوری خود، روابط و مراجع را ایجاد می کنید، و همچنین کار خود را به همتایان خود در بهار سال دوم ارائه دهید.
 • هیئت مشاوره شخصی
  هر دانش آموز دارای هیئت مشاوره ای شخصی است که شامل حداقل یک همکار تعیین شده و همچنین یک مشاور غیر آمریکایی مانند رئیس یا مربی سابق است. شما می توانید به عنوان بسیاری از مشاوران دعوت به خدمت در هیئت مدیره خود را به عنوان شما می خواهید. هیئت مدیره شما را تشویق می کند که از اعتماد محققان راهنمایی کنید، از اهداف و پیشرفت خود بازتاب کنید و روابط معنی دار را به منظور فراتر از زمان خود در برنامه ایجاد کنید.
 • تمرین های مدیریت: سنگ بنای سنت یزوئیت بازتابی از تاثیر اجتماعی و توانایی ما برای ایجاد عدالت اجتماعی است. تمرینات مدیریتی ما برای تشویق زمان با هیئت مشاوره شخصی خود برای نشان دادن خود، همکاران و همکلاسی ها، مشتری یا سازمان شما که با آن کار کرده اید و اینکه چگونه می توانید به طور مثبت در خدمت جامعه باشید، تجسم می شود.

خلاصه برنامه تحصیلی دو ساله MBAسال 1

سمینار پاییز شامل دوره های اصلی برای پوشش اصول کسب و کار، مانند حسابداری، مالی، بازاریابی، تجزیه و تحلیل داده ها، اخلاق، اقتصاد و رهبری است. شما همچنین گزینه های خود را برای انتخاب یکی از سه پلت فرم شتاب دهنده حرفه ای، و اعضای هیئت مشاوره شخصی خود را انتخاب کنید.

Semester بهار زمانی است که شما بستر شغلی شغلی را انتخاب می کنید، سه دوره انتخابی را در این بستر نرم افزاری انتخاب می کنید و دو درس دیگر را نیز در مورد برنامه های درسی خود خواهید داشت.

مطالعه تابستانی زمان ایده آل برای پیگیری کارآموزی تابستان است و با کارفرمایان بالقوه ارتباط برقرار می کند. شما همچنین می توانید تجربه مشاوره از طریق گروه Malloy را تجربه کنید، پروژه ای مستقل برای تقویت مهارت های حرفه ای خود را داشته باشید یا دوره های کارشناسی را در رشته هایی با دوره های آمادگی جویانه دنبال کنید.سال 2

نیمه پاییز به شما فرصت های فراوانی را برای انتخاب در پلت فرم شغلی شغلی شما می دهد یا شاید مسیر خود را دوباره ارزیابی کرده و دوره های انتخابی جایگزین خود را در خارج از بستر خود انتخاب کنید. شما همچنین پروژه نوآوری خود را تعیین خواهید کرد و شرکتی را که در طول ترم کار می کنید، انتخاب می کنید.

ترم پاییز به کار شما در برنامه می انجامد، همانطور که با هیئت مشاوره شخصی خود ملاقات می کنید، پروژه نوآوری خود را به همکلاسی های خود ارائه می دهید، کارهای دانشجویان دیگر را مشاهده می کنید و در کل تجربه خود را بازتاب می کنید.

فارغ التحصیلان فارغ التحصیل MBA فارغ التحصیل USF در مسیرهای حرفه ای خود در سراسر جهان، پیوستن و هدایت تیم های شرکت هایی از جمله Airbnb، Bank of America، Cisco، Gap، General Electric، Salesforce، سازمان ملل متحد، Salesforce و غیره، موفق شده اند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of San Francisco - School of Management »

آخرین به روز رسانی July 31, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 26, 2019
Duration
تمام وقت
Price
70,800 USD
برنامه درسی کل برنامه پیش بینی شده
Deadline
درخواست اطلاعات
Round 1 application deadline.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 26, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 application deadline.

اوت 26, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 application deadline.
End Date