تمام وقت MBA

عمومی

4 مکان موجود

شرح برنامه

در شیکاگو، همه چیز در مورد این ایده است. شما روی تولید، تحلیل، مقایسه و اصلاح ایده ها تمرکز می کنید. ساختن آنها بهتر است. و هنوز بهتر است. چرا؟ از آنجا که هیچ پاسخ صحیح و یا قوانین ساده ای در کسب و کار وجود ندارد.


شما در هر مسیر شغلی که انتخاب میکنید پیشرفت خواهید کرد زیرا شما یاد گرفته اید که چگونه:


هر ایده را بررسی کنید . آیا ارائه شده توسط یک همکلاسی یا استاد. شما حمایت خود را، مخالفت خود، پیشنهادات خود را به شما گوش خواهیم داد. در اینجا، هیچ سوالی اشتباه به جز مواردی که به طور غیرمجاز رخ می دهد وجود ندارد.


بررسی مشکلات و فرصت ها . از طریق لنزهای حسابداری، اقتصاد، روانشناسی، جامعه شناسی و آمار. با تنوع ابزار و روش تحلیلی، به شیوه های جدید فکر می کنید.


اعتماد به نفس را برای هدایت کنید . یادگیری برای ایجاد روابط مردم را تحقیر کن نتایج تأثیر با آزمایش خود در بحث های کلاس درس، در گروه های دانشجویی و در مسابقات. به علاوه 125 ساعت برنامه نویسی اختصاص داده شده به رهبری. شما مهارت هایی را برای موفقیت در هر چالشی کسب و کار خواهید کرد.


تجربه شیکاگو به شما یک مسئله عمیق تر را می بخشد، دیدگاه شما را گسترش می دهد و شما را مجبور می کند سوء پیشینه ها را شامل شود. شما یاد خواهید گرفت که احساس راحتی کنید، زیرا هیچ فرمولی برای هدایت شما وجود ندارد. هیچ راهی برای دنبال کردن وجود ندارد. از آنجایی که این ها ایده هایی نیستند که روند دنیای کسب و کار را شکل دهند.


تجربه شیکاگو شما را برای کسب و کار در سطح جدید آماده می کند. در GSB، شما یک برنامه دانشگاهی را پیدا خواهید کرد که ویژگیهای آن را داشته باشد:

تاکید بر تجزیه و تحلیل مشکلات ، ایجاد بینش کلیدی و راه حل های خلاقانه - Westress اهمیت سوالات و بررسی ایده ها. شما توانایی و اعتماد به نفس بیشتری برای رسیدگی به شرایطی که هیچ پاسخی از پیش تعیین شده وجود ندارد، به دست خواهید آورد.


برنامه درسی انعطاف پذیر - تنها با یک دوره مورد نیاز، شما می توانید یک برنامه برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود طراحی کنید. این انعطاف پذیری به این معنی است که شما می توانید عمق دانش و مهارت هایی را که یک کارفرمای بالقوه ارزشمند است، هدف قرار دهید.


یادگیری تجربی - شما فرصتی برای تقویت ارتباط بین تئوری و عمل دارید. تست مهارت ها و دانش هایی که در یک محیط عملی به دست آورده اید، به شما برای رهبری کسب و کار گسترش خواهد یافت.


گفتگو در کلاس درس - انتظار نداشته باشید که اطلاعات را تغذیه یا به قوانین داده شود. بحث و بحث و گفتگو، روش های اصلی آموزش در GSB است. شما توسط استادان و همسالان خود می خواهید که نقش مهمی را ایفا کنند تا ایده ها و واقعیت هایی را که شما را به راه حل های جدید هدایت می کنند، بسپارید.


ارتباط دانشگاهی با دانشگاه - GSB بخشی از یکی از بزرگترین موسسات تحقیقاتی در جهان است - دانشگاه شیکاگو. از طریق برنامه های تحصیلی مشترک ما، شما می توانید ارزش MBA خود را با ترکیب آن با درجه ای از یکی از برنامه های مشهور جهانی دیگر دانشگاه.


برنامه های بین المللی - در یک بازار جهانی، فرصتی برای تحصیل در کشوری دیگر و کسب اطلاعات در مورد چگونگی انجام تجارت در سرتاسر مرزها، چشم انداز شما را در موقعیتی قرار می دهد. ما فرصت داریم تا به نیازهای شما برسیم - از گزینه هایی که از چند هفته تا یک دوره متغیر هستند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

از سال 1898، University of Chicago Booth School of Business ، ایده ها و رهبران ایجاد کرده است که دنیای تجارت را شکل می دهند. رویکرد دقیق و مبتنی بر نظم و انضباط ما در زمینه آموزش تجارت، دانشجویان ما ر ... اطلاعات بیشتر

از سال 1898، University of Chicago Booth School of Business ، ایده ها و رهبران ایجاد کرده است که دنیای تجارت را شکل می دهند. رویکرد دقیق و مبتنی بر نظم و انضباط ما در زمینه آموزش تجارت، دانشجویان ما را تبدیل به رهبران کسب و کار با اعتماد به نفس، موثر و معتبر آماده می سازد تا با سخت ترین چالش ها مواجه شوند. ما افتخار می کنیم ادعا می کنیم: یک استاد دانشگاه، درجه و برنامه های ثبت نام باز در سه قاره، یک بدنۀ جهانی از نزدیک به 42،000 فارغ التحصیلان، روابط قوی و رو به رشد شرکت های بزرگ است که فرصت های شغلی مادام العمر را فراهم می کنند. به عنوان بخشی از دانشگاه مشهور جهان شیکاگو، ما ارزش های اصلی دانشگاه را که فرهنگ فکری متمایز ما را تشکیل می دهند، به اشتراک می گذاریم. در شیکاگو بوت، ما دائما ایده های تست را مطرح می کنیم و به دنبال اثبات هستیم. این رویکرد فوق العاده موثر به کسب و کار منجر به ایده های جدید و راه حل های نوآورانه می شود. شش عضو هیئت علمی ما برای این ایده ها جایزه نوبل را به دست آورده اند. این همان فرهنگ، فارغ التحصیلان ما را به متفکران تجاری تبدیل می کند که به طور گسترده ای قادر به تحلیل و حل و فصل بزرگترین چالش های کسب و کار هستند. اطلاعات محدود
شیکاگو , فیلادلفیا , لندن , مادرید + 3 بیشتر کمتر