توضیحات رسمی را مطالعه کنید

جانسون Cornell Tech MBA

فناوری هر جنبه ای از کسب و کار را از بازاریابی و روابط مشتری با توسعه محصول و زنجیره تامین تبدیل می کند و محیط رقابتی را به ارمغان می آورد که بیشترین نوآورانه و کارآفرینانه را به ارمغان می آورد. جانسون- Cornell Tech MBA دانشجویان را به رهبری، مدیریت و مهارت های تیمی برای شرکت های فن آوری پویا و تیم های محصول می دهد.

یک MBA کامل جانسون با تکنولوژی تمرکز

بر اساس اخبار ایالات متحده، مدرک کارشناسی جانسون- Cornell Tech توسط مدرک کارشناسی ارشد ساموئل کورتیس جانسون در دانشگاه کرنل، یکی از 15 مدرسه بازرگانی در این کشور، در اختیار دارد.

سرعت بی نظیر به بازار: تکنولوژی MBA مبتنی بر یک مدل آموزشی فراگیر است که شما را قادر می سازد تا برنامه را تنها در یک سال تکمیل کنید، بنابراین شما زمان کمتری را صرف نیروی کار می کنید و شروع به کسب پاداش از مطالعه خود بسیار زودتر از شما یک MBA سنتی.

تجربه بی نظیر: تکنولوژی MBA بر اساس سه ستون تجربی تشکیل شده است: ترم اول در همه جا در محوطه دانشگاه ایاتاکا کرنل، جایی که شما دوره های تجاری اصلی خود را با دیگر دانشجویان MBA جانسون می گیرید؛ یک پروژه استودیو محصولی که در آن شما و یک تیم متشکل از همکلاسی هایی که شامل دانش آموزان قانون، مهندسی و علوم کامپیوتر هستند، یک راه حل مبتنی بر فن آوری را برای نیاز تجاری استراتژیک به یک مشتری واقعی ایجاد می کنند؛ یک پروژه استودیوی استاپ که در آن شما و تیم شما یک ایده کسب و کار جدید را از مفهوم برای راه اندازی توسعه می دهند.

اعتماد و اطمینان بی نظیر: درجه تحصیلی خود را در قلب جامعه پرطرفدار تکنولوژی شهر نیویورک، با کارکنان اعضای هیات علمی که پژوهش و ایده های آنها - و نیز فعالیت کارآفرینی خود - در حال تکامل تکنولوژی و کسب و کار هستند، کسب می کنید. . شما همچنین می توانید با برخی از رهبران کسب و کار نوآورانه کشور، شانه کنید، بنابراین شما با تجربه، شبکه و شناسایی نام شما نیاز به رقابت و موفقیت در هر بازار فارغ التحصیل می شود.

چه کسی باید درخواست کند؟

شما باید به MBA جانسون Cornell Tech اعتراض کنید، اگر علاقمند به فناوری و روحیه کارآفرینی باشید. تجربه دیجیتال قوی مورد نیاز است، با زمینه ای در علم و مهندسی ترجیح داده شده است. پس زمینه دیجیتالی می تواند فعالیت هایی مانند بازاریابی دیجیتال، طراحی، توسعه نرم افزار، نمونه سازی و سایر فعالیت های مرتبط را شامل شود. در مجموع، کمیته پذیرش، انتظار می رود که هر نامزد به عنوان یک متفکر انتقادی، رهبر نشان داده شده، ارتباط قوی و حل مشکل باشد. کمیته پذیرش تصمیمات خود را بر اساس موفقیت تحصیلی آکادمیک، دستاوردهای حرفه ای، شخصیت و وعده های حرفه ای ارائه می دهد.

یک MBA و یک ساله MBA در Ithaca توسط دانشکده مدیریت ساموئل کورتیس جانسون در دانشگاه کورنل برای حرفه ایانی که به دنبال مهارت های مدیریتی و مدیریتی هستند، به جای Cornell Tech تجربی تکنولوژی و کارآفرینی Cornell Tech ، ارائه شده است.

موضوعات تحت پوشش

 • علم اطلاعات
 • بازاریابی دیجیتال
 • مدل های کسب و کار
 • سرمایه گذاری راه اندازی
 • استراتژی فناوری
 • مذاکرات

دوره ویژه

iTrek

اعتبار 1.50

برنامه فنی برنامه MBA برای یادگیری تجربی و عملی یادگیری دانش آموزان از طریق پروژه ها و تعاملات با شروع، شرکت های بزرگ فناوری و شرکت هایی که تکنولوژی های مخرب را اجرا می کنند، قابل توجه است. سفر به اسرائیل در این قلمرو قرار دارد. هدف اصلی این سفر این است که دانشجویان را با روش های فعال و معنی دار با شرکت های در اقتصاد دیجیتالی مشارکت دهیم. برای درک چالش هایی که با آن روبرو هستند برای تعامل و تجربه کار با مردم و راه اندازی از یک فرهنگ متفاوت و به دست آوردن بینش است که به دانش آموزان در زندگی حرفه ای خود کمک خواهد کرد. دانش آموزان به راهپیمایی مشغول هستند، دانش آموزان در یک پروژه مشاوره ای با راه اندازی یک اسرائیلی برای کمک به حل برخی از چالش هایی که شرکت با آن روبرو هستند، کار می کنند. دانش آموزان در طی این سفر خود از شرکت ها بازدید می کنند و راه حل خود را برای راه اندازی، دیگران در کلاس iTrek و مهمانان خارجی مانند VCs، سرمایه گذاران فرشته و بانکداران ارائه می دهند.

شغل در میدان

 • مدیر تولید
 • مدیر بازاریابی محصول
 • مدیر پروژه
 • بنیانگذار راه اندازی

برنامه تحصیلی

جانسون Cornell Tech MBA در محوطه دانشگاه کرنل در ایاتاکا، نیویورک با برنامه آموزش فشرده آموزشی 10 هفته ای برای کسب و کار اصلی و رهبری آغاز می شود.

در هفته یازدهم شما به مدت دو ترم دوره های کارآفرینی دقیق، بین رشته ای و نوآورانه به دانشگاه نیویورک حرکت می کنید. در ماه ژانویه بین این دو ترم، شما و همکلاسی های خود به اسرائیل به شبکه و ارائه راه حل های کسب و کار به راه اندازی های محلی بروید.

در یک نوآوری آموزشی که منحصر به Cornell Tech ، شما نیز در یک تجربه استودیوی همهجانبه شرکت خواهید کرد که در آن شما مهارت های تیمی و رهبری خود را در هنگام ایجاد یک ایده محصول جدید در پاسخ به نیازهای استراتژیک یک سازمان واقعی و راه اندازی خود را ایجاد کنید.

چه برنامه ای ممکن است به نظر برسد

در تابستان، شما پایه و اساس MBA خود را در پردیس دانشگاه کرنل در ایتکا با برنامه 10 هفته ای فشرده از دوره های اصلی کسب و کار و رهبری گذاشته است.

در نیمه پاییز، شما به محوطه دانشگاه نیویورک Cornell Tech . شما معمولا صبح های خود را در دوره های مربوط به کارآفرینی فنی و بعد از ظهر خود که کار بر روی پروژه های تیمی در Studio Studio و Startup Ideas را انجام می دهید و به طور دست اول از رهبران صنعت در گفتگوها در استودیو یاد می گیرید.

در اوایل ماه ژانویه شما به شبکه ای از اسرائیل سفر می کنید و سفر می کنید. شما بقیه قسمت های بهار را در محوطه دانشگاه نیویورک Cornell Tech با دوره های صبحگاهی بیشتری در ایجاد و مدیریت پروژه های مبتدی و تیمی در Startup Studio و مدیریت محصولات بعد از ظهر صرف می کنید.

برنامه زمان بندی

برنامه ی 2018-2019 در روز سه شنبه، 1 اوت 2017 در دسترس خواهد بود. مهلت اعمال می شود به شرح زیر است:

دور اول - پنجشنبه 5 اکتبر 2017 ساعت 11:59 بعد از ظهر

دور 2 - چهارشنبه، 15 نوامبر، 2017 در ساعت 11:59 بعد از ظهر

دور 3 - چهارشنبه، 10 ژانویه 2018 ساعت 11:59 بعد از ظهر

دور 4 - پنجشنبه، 15 فوریه 2018 ساعت 11:59 بعد از ظهر

درخواست های ارسال شده پس از 15 فوریه 2018 به صورت ناقص بررسی خواهد شد.

تصمیم گیری تحصیلی: همه نامزدهای اعطا شده برای کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی در نظر گرفته می شوند.

* بورس تحصیلی: برای دریافت کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی، متقاضیان به شدت تشویق می شوند که از مهلت درخواست دهم ژانویه 10 درخواست کنند.

درخواست مورد نیاز

در نظر گرفتن، همه متقاضیان باید در برنامه آنلاین خود موارد زیر را ارائه دهند:

خلاصه

شما باید همراه با درخواست خود یک رزومه فعلی را ارسال کنید. با استفاده از LinkedIn، شما می توانید به طور خودکار اطلاعات مربوط به استخدام و آموزش و پرورش را که در نمایه حرفه ای آنلاین شما لیست شده است، به صورت خودکار قرار دهید. هر گونه اطلاعاتی که از LinkedIn به طور اتوماتیک ذخیره می شود می تواند ویرایش شود.

لطفا توجه داشته باشید که تمام اطلاعات ارائه شده باید بیشترین اطلاعات جاری و مرتبط مربوط به تحصیل و تمام کارهای کارشناسی پس از لیسانس باشد.

خلاقیت

در اینجا در Cornell Tech ، شما بخشی از محیطی است که در آن خلاقیت، عمق فنی و رهبری، کرسی های میز را به اشتراک می گذارند. ما عباراتی را که شما دارید و آنچه که به این فرمول اضافه می کنید ارزش می دهیم. لطفا یک مثال از خلاقیت، سبک و عمق فنی خود را با ارسال یک پیوند به کار خود یا ارائه یک نمونه کتبی ارائه دهید. ارسال شما باید تجربیات شخصی خود را نشان دهد که نشان دهنده خلاقیت، رهبری و توانایی های فنی شما است.

به طور خاص، در صورت تمایل به توضیح درباره پروژه هایی که به پایان رسانده اید، جنبه های خلاقانه و فنی خود را بیان کنید. هر تجربیات کارآفرینی یا رهبری؛ اهداف شغلی حرفه ای شما؛ مزایای عضویت در اکوسیستم تکنولوژی در شهر نیویورک؛ و چرا جانسون Cornell Tech MBA برای شما مناسب است. شما به سادگی ممکن است یک سند Word یا PDF را با یک مقاله آپلود کنید، یا ممکن است یک پیوند به هر نوع رسانه ای در اینترنت بگذارید. این ممکن است شامل ویدئو، وبلاگ یا هر بیان دیگر چندرسانه ای مورد نظر شما باشد.

منابع

شما باید دو تا سه مرجع را که با پیشینه شما آشنا هستند انتخاب کنید و درک کنید که چگونه خودتان را برای آزمایش مهارت های خود قرار داده اید. در نظر بگیرید که یک مدیر فعلی یا سابق، سرپرست یا مشتری باشد.

نمرات تست

برای پذیرش به MBA جانسون Cornell Tech ، GRE یا GMAT لازم است. تمام نمرات رسمی آزمون باید به طور مستقیم به دانشکده مدیریت مدیریت دانشکده جانسون گزارش شود.

متن

رونویسی از هر دانشگاه یا دانشگاه قبلا که باید در برنامه و رزومه شما ذکر شده باشد، لازم است. در صورت پذیرش، شما باید قبل از تحصیل در ماه مه، مستندات رسمی را به مدرسه جانسون ارسال کنید.

هزینه درخواست

برای تکمیل درخواست خود باید مبلغ 200 دلار هزینه درخواستی را ارائه دهید.

روند مصاحبه

پروسه مصاحبه دو دور و تنها با دعوتنامه است. دور اول مصاحبه تلفنی 20 دقیقه ای است. مدت کوتاهی پس از آن، به شما اطلاع داده خواهد شد اگر برای مصاحبه دوم دور دوم انتخاب شده باشید. ما به شدت تشویق می کنیم و ترجیح می دهیم که اگر به مصاحبه با دور دوم دعوت شده اید به دانشگاه بروید. اطلاعات اضافی در مورد زمانی که ما ارائه مصاحبه دوم دور و نحوه آماده سازی خواهد شد در دعوت به اطلاع.

متقاضیان بین المللی

متن

رونوشت های ارائه شده باید قبل از ارسال به انگلیسی ترجمه شوند. با این حال، اگر پذیرفته شود، شما باید یک رونوشت رسمی را در زبان اصلی به دانشکدۀ مدرک تحصیلات تکمیلی جانسون ارسال کنید.

الزامات علمی

به عنوان یک متقاضی بین المللی، انتظار می رود که مدرک کارشناسی خود را از کالج یا دانشگاه دارای مدرک تحصیلی دریافت کنید که معادل چهار سال مدرک کارشناسی آمریکایی است.

تافل و آیلتس

تمام داوطلبان باید مهارت زبان انگلیسی را نیز نشان دهند. اگر زبان مادری شما انگلیسی نیست، یک نمره نمره امتحان زبان انگلیسی لازم است. TOEFL امتحان ترجیحی است، اما IELTS یا آزمون شخص انگلیسی را قبول خواهم کرد.

اگر حداقل یکی از این معیارها را برآورده کنید، نیازمندی TOEFL ممنوع است:

 • شما یک شهروند بومی از ایالات متحده، استرالیا، کانادا (به جز کبک)، ایرلند، نیوزیلند یا انگلستان هستید.
 • شما در طی پنج سال گذشته در ایالات متحده، استرالیا، ایرلند، نیوزیلند یا انگلستان، یا در مقطع کارشناسی زبان انگلیسی در کانادا یا آفریقای جنوبی، در وضعیت تمام وقت تحصیل کرده اید. شما باید یک رونوشت را ارسال کنید تا نشان دهد که در یکی از این مکانهای تایید شده در کالج حضور داشته اید.
برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی July 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
می 15, 2019
Duration
تمام وقت
Price
102,652 USD
قیمت شامل هزینه تحصیل، هزینه ها و بیمه درمانی (شامل مسکن نمی شود)
Deadline
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
می 15, 2019
End Date
آگوست 31, 2020
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST

می 15, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Round 1 – Wednesday, October 10, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Thursday, November 15, 2018 at 11:59 pm EST. Round 3 – Thursday, January 3, 2019 at 11:59 pm EST
End Date
آگوست 31, 2020

The Johnson Cornell Tech MBA

This is Cornell Tech