جهانی انرژی سبز انرژی و کسب و کارهای پایدار

Bologna Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Epas Accredited

جهانی انرژی سبز انرژی و کسب و کارهای پایدار

Bologna Business School

MBA در انرژی سبز و کسب و کارهای پایدار دارای یک گروه از استادان از سراسر جهان است: اسرائیل، دانمارک، هند، کانادا، ایالات متحده آمریکا، و فرانسه. یک برنامه که با موضوعاتی که موضوعات پیشرو شرکت را برطرف می کند، دیگر نمی تواند نادیده گرفته شود. شرکت کنندگان در یک تجربه یادگیری محرک درگیر خواهند شد که در آن افراد با ارزش های محیطی و اجتماعی قوی، توسعه مهارت های کارآفرینی و شرکتی را با ساخت تفکر انتقادی و توانایی های رهبری ادغام می کنند.

توسعه پايدار، مديريت اثرات زيست محيطي، كارآفريني اجتماعي و اخلاق تجارت، مسائلي است كه در ميان شركت ها در سراسر جهان توجه زيادي به خود جلب مي كند. نسل بعدی رهبران کسب و کار باید برای مدیریت عملکرد و استراتژی های شرکت در این محیط در حال تغییر باشد. MBA سبز انرژی و کسب و کارهای پایدار طراحی شده است به دنبال راه حل هایی که با موفقیت به خط پایان سه گانه: رفاه مالی، پایداری زیست محیطی و عدالت اجتماعی طراحی شده است.

با حمایت از وزارت محیط زیست و حفاظت از زمین و دریا.

ساختار

مدرک کارشناسی ارشد یک برنامه 12 ماهه تمام وقت است که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، از جمله 518 ساعت فعالیت کلاس، 1300 ساعت کار فردی و گروهی و یک کارآموزی 500 ساعته است .

بخش علمی به سه بخش تقسیم می شود. در اولین دوره، دانش آموزان اصول مدیریت عمومی را مطالعه خواهند کرد، در حالی که ترم دوم و سوم در دوره های ویژه Supercars، Superbikes و Motorsports تمرکز خواهد کرد.

برنامه زمانی کامل است که دانش آموزان یک کارآموزی 500 ساعته را انجام دهند. کارآموزی به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های حل مسئله خود را بهبود بخشیده، دانش جدید خود را توسعه دهند و همچنین فرصتی را برای مواجهه با شرایط واقعی که در دنیای کسب و کار بوجود می آیند، فراهم کند.

برنامه های ما با ارائه یك اندازه ی كلاس یكسان، با تلفیق مطالعات موردی در زندگی واقعی، و همچنین با فراهم كردن دانش آموزان از این فرصت برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه BBS تجربه ی هیجان انگیز و پركاربردی را فراهم می كنند.

توسعه شغلی

ایجاد فرصت های شغلی یکی از اهداف اصلی برنامه MBA ما است که از طریق رویکرد توسعه سیستماتیک و همچنین تلاش مستمر برای هماهنگ کردن پروژه های حرفه ای دانش آموزان با نیازهای کسب و کار بیان شده است.

کارآموزی به عنوان یک کارآفرین عالی حرفه ای عمل می کند، به خصوص با توجه به این که تنها شش ماه پس از فارغ التحصیلی، Bologna Business School از لحاظ تاریخی به طور کلی به طور متوسط 90٪ قرار دارد .

اداره انکشاف حرفه ای به شرکت کنندگان کمک خواهد کرد تا اهداف شغلی خود را دنبال کنند و از طریق روند استخدام شغلی آنها را پشتیبانی نماید. این بخش تخصصی به بررسی و پرورش شغلی اختصاص دارد. یک مشاور حرفه ای شغلی به دانشجویان کمک می کند تا خدمات و منابع مختلفی از قبیل راهبردهای جستجوی شغلی، مهارت مصاحبه، رزومه کاری، ارزیابی شغلی / شخصیت و خیلی چیزهای دیگر را در اختیار شما قرار دهد.

کمک مالی

Bologna Business School ارائه می دهد هر دو بورس تحصیلی کامل و جزئی برای شرکت کنندگان از MBA. تمام متقاضیان حق دارند بدون توجه به ملیت خود اعمال کنند. بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی (هر دو دانشگاهی و همچنین شایستگی حرفه ای) است و تنها هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

MBA جهانی ارائه می دهد بورس تحصیلی از:

  • 35،000 یورو (بورس تحصیلی کامل)
  • 20،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)
  • 15،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)
  • 10،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)

با تشکر از توافق بین Bologna Business School و Intesa Sanpaolo، شرکت کنندگان واجد شرایط برای درخواست "PerTe Prestito Con Lode"، یک وام بلند مدت و کم بهره هستند.

ویژگی های اصلی:

  • مبلغ وام برابر با هزینه ثبت نام
  • کاهش نرخ بهره
  • هیچ وجهی لازم نیست
  • بازپرداخت در 10 سال
  • بدون هزینه زودهنگام
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 22, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
35,000 EUR
کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی
Information
Deadline
درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
Locations
ایتالیا - Bologna, Emilia-Romagna
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
ایتالیا - Bologna, Emilia-Romagna
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
تاریخ پایان درخواست اطلاعات