کسب و کار پیشرو در بازارهای در حال رشد همیشه Supercars و Superbikes بیش از یک شغل است؛ این برنامه با نام تجاری جدید، منحصر به فرد در جهان، ارائه شده توسط Bologna Business School در همکاری با شرکت های پیشرو در "دره موتور" فراهم می کند فرصت تبدیل حرفه ای خود را به شور و شوق. جهانی MBA / Supercars، Superbikes و Motorsports با پیشرفت تحصیلی و تخصص منحصر به فرد شرکت هایی مانند Dallara، Ducati، Ferrari، Lamborghini و Toro Rosso ترکیبی از نظریه و تجربه است .

با تشکر از همکاران ما، ما قادر به ارائه بورس تحصیلی اختصاصی (علاوه بر ارائه شده توسط مدرسه) به نامزد برجسته با انگیزه قوی برای کار در این صنعت است. علاوه بر این، همکاری ما با شرکت های موتور شامل تفکر کلاس توسط مدیران و حرفه ای ها، بازدید کنندگان شرکت ها، کلینیک ها، کار پروژه، کارآموزی و فرصت های شغلی اختصاص یافته به MBA جهانی است.

ساختار

مدرک کارشناسی ارشد یک برنامه 12 ماهه تمام وقت است که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، از جمله 518 ساعت فعالیت کلاس، 1300 ساعت کار فردی و گروهی و یک کارآموزی 500 ساعته است .

بخش علمی به سه بخش تقسیم می شود. در اولین دوره، دانش آموزان اصول مدیریت عمومی را مطالعه خواهند کرد، در حالی که ترم دوم و سوم در دوره های ویژه Supercars، Superbikes و Motorsports تمرکز خواهد کرد.

برنامه زمانی کامل است که دانش آموزان یک کارآموزی 500 ساعته را انجام دهند. کارآموزی به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های حل مسئله خود را بهبود بخشیده، دانش جدید خود را توسعه دهند و همچنین فرصتی را برای مواجهه با شرایط واقعی که در دنیای کسب و کار بوجود می آیند، فراهم کند.

برنامه های ما با ارائه یك اندازه ی كلاس یكسان، با تلفیق مطالعات موردی در زندگی واقعی، و همچنین با فراهم كردن دانش آموزان از این فرصت برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه BBS تجربه ی هیجان انگیز و پركاربردی را فراهم می كنند.

توسعه شغلی

ایجاد فرصت های شغلی یکی از اهداف اصلی برنامه MBA ما است که از طریق رویکرد توسعه سیستماتیک و همچنین تلاش مستمر برای هماهنگ کردن پروژه های حرفه ای دانش آموزان با نیازهای کسب و کار بیان شده است.

کارآموزی به عنوان یک کارآفرین عالی حرفه ای عمل می کند، به خصوص با توجه به این که تنها شش ماه پس از فارغ التحصیلی، Bologna Business School از لحاظ تاریخی به طور کلی به طور متوسط 90٪ قرار دارد .

اداره انکشاف حرفه ای به شرکت کنندگان کمک خواهد کرد تا اهداف شغلی خود را دنبال کنند و از طریق روند استخدام شغلی آنها را پشتیبانی نماید. این بخش تخصصی به بررسی و پرورش شغلی اختصاص دارد. یک مشاور حرفه ای شغلی به دانشجویان کمک می کند تا خدمات و منابع مختلفی از قبیل راهبردهای جستجوی شغلی، مهارت مصاحبه، رزومه کاری، ارزیابی شغلی / شخصیت و خیلی چیزهای دیگر را در اختیار شما قرار دهد.

کمک مالی

Bologna Business School ارائه می دهد هر دو بورس تحصیلی کامل و جزئی برای شرکت کنندگان از MBA. تمام متقاضیان حق دارند بدون توجه به ملیت خود اعمال کنند. بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی (هر دو دانشگاهی و همچنین شایستگی حرفه ای) است و تنها هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.

MBA جهانی ارائه می دهد بورس تحصیلی از:

  • 35،000 یورو (بورس تحصیلی کامل)
  • 20،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)
  • 15،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)
  • 10،000 یورو (بورس تحصیلی جزئی)

با تشکر از توافق بین Bologna Business School و Intesa Sanpaolo، شرکت کنندگان واجد شرایط برای درخواست "PerTe Prestito Con Lode"، یک وام بلند مدت و کم بهره هستند.

ویژگی های اصلی:

  • مبلغ وام برابر با هزینه ثبت نام
  • کاهش نرخ بهره
  • هیچ وجهی لازم نیست
  • بازپرداخت در 10 سال
  • بدون هزینه زودهنگام
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bologna Business School »

آخرین به روز رسانی January 12, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
35,000 EUR
Deadline
درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
(Round I) - March 2019 (Round II) - May 2019 (Round III) - July 2019 (Round IV)
End Date