Read the Official Description

مدرک MBA حرفه ای در هتل و گردشگری مدیریت

پيش نياز: برنامه 3 ساله (کاردانی درجه، کارشناسی، کارشناسی ارشد در هر رشته).
زبان دستورالعمل: انگلیسی
مدت زمان برنامه: 2 سال.

فارغ التحصیلان که درجه 3 سال را تکمیل کرده اند، صرف نظر از نظم و انضباط، ممکن است برای کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و متخصص در هتل و مدیریت گردشگری (MBA حرفه ای) اعمال می شود.

این برنامه آموزش عالی فشرده و خواستار از طریق زبان انگلیسی تدریس دانش آموزان فراهم می کند با یک انتخاب گسترده ای از چشم انداز شغلی وسیع است. بیش از مدت دو سال، دانش آموزان به دست آوردن دانش و تخصص لازم به آنها را مجهز برای نقش مدیریت در بخش مهمان نوازی و گردشگری. مهارت های مدیریتی به دست آورد و نیاز به نظارت کارکنان، مربیگری تیم، مهارت های حسابداری، و غیره نیز مربوط به هر صنعت دیگر

فارغ التحصیلان MBA AIM هستند با درجه جامد و به خوبی به رسمیت شناخته شده، یک دستور خوبی از زبان انگلیسی و تجربه در صنعت از طریق کارآموزی در نقش مدیریت در فرانسه و خارج از کشور به دست آورد مجهز شده است. به عنوان یک نتیجه، آنها را در بهترین موقعیت ممکن برای تضمین اشتغال در ماه های بعد فارغ التحصیلی با کارفرمایان تضمین شده است که آنها در حال استخدام یک نامزد با کیفیت بالا که آماده برای بلافاصله عملیاتی است.

MBAaccreditation

برنامه MBA

AIM ارائه می دهد برنامه های آموزشی حرفه ای با کیفیت بالا زبان انگلیسی تدریس با هدف آماده سازی دانشجویان برای نقش مدیریت در رهبری هتل های بین المللی و موقعیت نظارت در بخش های مربوط به گردشگری. فارغ التحصیلان MBA AIM هستند به خصوص از استخدام به لطف برنامه های آموزشی با کیفیت بالا توسط کارآموزی صنعت در مدیریت افزایش یافته است به دنبال، آنها را بلافاصله عملیاتی و در خط با بازار کار نیاز پس از فارغ التحصیلی از مدرسه.

سازمان مطالعات MBA بیش از 2 سال

MBAorganization

ارائه MBA حرفه ای

به MBA حرفه ای، ادامه استاد ما از برنامه علوم (MS) اجرا از سال 1992، ارائه می دهد برنامه های آموزشی حرفه ای در management1 رستوران لوکس و management2 مهمان نوازی بین المللی است.

 1. با تشکر از همکاری AIM با برنامه آموزش آلن دوکاس آموزش و پرورش ، دانش آموزان می توانند از دوره ای که به طور منظم توسط مرکز ارائه بهره مند شوند.
 2. مشاهده احلی حرفه ای گواهینامه.

دانشجویان MBA حرفه ای در حال حاضر تکمیل مطالعات آموزش عالی، یا در مهمان نوازی (به MBA توسعه دانش خود را در این زمینه)، و یا دیگری در علوم، هنر، مدیریت کسب و کار و یا علوم انسانی (به MBA توسط داوطلبان تغییر شغل انتخاب شده).


داوطلبان موفق باید تجربه حرفه ای، مسلط به زبان های خارجی و دانش عمومی گسترده داشته باشد.

دوره های اصلی

MBA1preparatoryMBA2professional2015_079

برنامه

مهلت درخواست

توجه: پذیرش و ثبت نام را به عنوان تعدادی از مکان های که در دسترس (محدود به 30 دانش آموز در هر کلاس) باقی می ماند انجام شده است.
اگر علاقه خود را در آکادمی ما قطعی است، توصیه می کنیم که شما را به تاخیر نیندازید ارسال درخواست شما. از آنجا که تعدادی از برنامه های هر سال افزایش می دهد، ثبت نام ممکن است زودتر خیلی نزدیک.

شرایط را برای نرم افزار و ثبت نام

لطفا با ما درخواست خود را با مدارک زیر را ارسال کنید:

 1. تکمیل فرم درخواست.
 2. یک کپی از خود را:
  • کارت شناسایی ملی (هر دو طرف)،
  • یا گذرنامه.
 3. نامه پوشش (به زبان فرانسه یا انگلیسی) توضیح انتخاب خود را از بخش گردشگری و مهمان نوازی، دلایل نرم افزار خود را به هدف و برنامه ای که شما انتخاب کرده اید.
 4. کپی از سه گزارش علمی گذشته خود و شرایط و یا دیپلم که شما به دست آمده است.
 5. گواهی های اخیر تافل (کمتر از یک سال)، و یا اثبات یک سطح کافی از انگلیسی (گواهی دوره های زبان انگلیسی، صدور گواهینامه از دوره های گرفته شده در زبان انگلیسی، و غیره).

آنچه که ما از دانش آموزان آینده نگر انتظار:

 • درک خوبی از انگلیسی
 • یک ظرفیت برای آموزش مداوم فشرده
 • انگیزه واقعی به گذشته "منطقه آسایش"
 • ظاهر بی عیب و نقص

روش پذیرش و مراحل

 1. پس از دریافت و مطالعه از برنامه های کاربردی، نامزدها اطلاع داده می شود یا نه آنها را برای مرحله بعدی پذیرفته شده است.
 2. اگر آنها، پس از آن متقاضیانی که در فرانسه اقامت خواهد شد و یک تاریخ برای یک آزمون و مصاحبه فرستاده می شود.
 3. آزمون زبان انگلیسی (MCQ) و مصاحبه.
 4. نامه به دانش آموزان اعلام نتایج خود را.

خوش آمدید و ارائه روز، تور از دانشگاه (CIUP): جمعه قبل از شروع سال تحصیلی


شروع دوره: اولین دوشنبه ماه اکتبر.

مشاغل بین المللی

هتل Ischia با-5stelle-400

همکاری نزدیک بین هدف و موسسات معتبر ترین در جهان تضمین می کند دانش آموزان ما به طور موثر برای زندگی حرفه ای آماده شده است.

دانش آموزان AIM، پس از فارغ التحصیلی خود، به سرعت در حال فرض مدیریت در هتل های بزرگ بین المللی و در شرکت های دیگر مهمان نوازی.

کارآموزی صنعت

fotolia88452844xxlsvyatoslav-lypynskyy

هر سال، زیر یک ترم از دوره های فشرده، دانش آموزان در یک برنامه کارآموزی صنعت 4 تا 8 ماه سوار شو، اجازه دادن به آنها به عمل قرار داده مهارت های آنها را از طریق مطالعات خود را به دست آورد.

موشک AIM همکاری نزدیک دارد با زنجیره های هتل بین المللی و موسسات پیشرو در جهان به طور موثر دانشجویان را به لطف بازار کار به کارآموزی عملیاتی و یا مدیریت.

بازدید از هتل ها و کاخ ها، میزبانی نمایندگان خود را در محوطه دانشگاه با سخنرانیها و مصاحبه با دانش آموزان نیز به اجرای پروژه های حرفه ای آینده خود را کمک می کند.

ما به طور منظم نمایندگان کاخ دریافت: دورچستر گروه (پلازا Athenee، Meurice)، چهار فصل (ژرژ پنجم، هتل بزرگ نقاب فرات)، شبه جزیره، رویال-Monceau، بریستول ... و زنجیره های هتل بزرگ: بین قاره ای، هیلتون، هایت، ماریوت، آکور ... با روز اختصاص داده شده به ارائه و پس از آن، مصاحبه با دانش آموزان، که آیا برای آموزش مدیریت خود و یا کارآموزی برای شغل آینده خود است.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
17,800 EUR
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019