Rhodes Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رهبری برای توسعه پایدار

به مدرسه کسب و کار در آفریقای جنوبی که مسائل مربوط به پایداری جدی می گیرد خوش آمدید. تشکر از بازدید شما از وب سایت ما. ما اطمینان داریم که شما در چیزی که ما در عرصه آموزش و پرورش کسب و کار، و همچنین در پیدا کردن چگونه ما آن را انجام.

پایداری مظهر دو ایده اصلی. در مرحله اول است این ایده از "تداوم کسب و کار" و طول عمر سازمانی وجود دارد، و در مرحله دوم، این ایده از "توسعه پایدار" وجود دارد. هر دو ایده را با نگرانی از "رفع نیازهای نسل حاضر بدون به خطر انداختن توانایی نسل های آینده برای رفع نیازهای خود" گره خورده است.

در تمام دوره های آن، هر دو دوره های کوتاه مدت و MBA، رودز مدرسه کسب و کار بر تعادل که باید بر روی عملکرد اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی سازمان به عملکرد موفق در دراز مدت آنها ضروری است که قرار داده شود. به عنوان یک نتیجه از نگرانی با گرم شدن کره زمین، برای مثال، خطر آن است که سیاست های عمومی و جنبش های اجتماعی خواهد شد تا سرعت تقاضا برای شرکت ها و سازمان های دیگر را به در راه پایدار تر کار وجود دارد.

تمام سازمان نیاز به درک این الزامات، و همچنین به قدرت به پاسخ عملی و مناسب. ارائه رودز مدرسه کسب و کار با هدف انجام این کار.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ما در انتشار 15 سال ما در زیر:

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دانشنامه های کارشناسی ارشد » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

MBA

Campus پاره وقت January 2019 آفریقای جنوبی Grahamstown

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار رودز درجه البته کار همراه با یک پایان نامه از پانزده هزار (15 000) کلمات است.حساب های پایان نامه [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ارائه شده توسط مدرسه کسب و کار رودز درجه البته کار همراه با یک پایان نامه از پانزده هزار (15 000) کلمات است. پایان نامه ها حساب برای 30٪ از کل اعتبارات. درجه بر روی یک پاره وقت ارائه شده، بر اساس مدولار بیش از دو سال و نیم. در دو سال اول، نامزدها مورد نیاز در هر سال برای حضور در دو بلوک آموزش سه هفته در Grahamstown و برای تکمیل تکالیف مبتنی بر کار در دوره های بین بلوک های تدریس. نهایی شش ماه به اتمام پایان نامه اختصاص یافته است. جوهر رودز مدرسه کسب و کار را "رهبری برای توسعه پایدار" و از این رو اصول رهبری و پایداری تاکید تمام افراد در برنامه درسی MBA است. تأکید بر تداوم کسب و کار، و همچنین بدست آوردن تعادل بین پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی (خط پایین سه گانه) قرار می گیرد.مدرسه کسب و کار خود را متعهد به اصول پایبند آموزش مدیریت مسئول (PRME). MBA طراحی شده است مجهز به تمرین و مدیران بالقوه برای کمک به ایجاد، توسعه و رهبری سازمانهای موفق در یک محیط کسب و کار رقابتی می باشد. برای این منظور، MBA رودز شده است در اطراف آنچه مدیران باید بدانند به منظور اطمینان حاصل شود که آنها قادر به کمک به دستیابی به نتایج کسب و کار برتر در سازمان برای آن کار می کنند طراحی شده است. علاوه بر این، برنامه درسی رودز MBA شده است در برابر برنامه های درسی از سایر مدارس کسب... [-]


ویدئو ها

The Rhodes Business School

The Rhodes Business School Modular MBA

RMR In Studio | Business Buzz | Duncan Githiri