University of Cape Town Graduate School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های ما ، در یکی از جلسات آینده اطلاعات مجازی ما به ما بپیوندید. اطلاعات بیشتر در اینجا

University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) به عنوان یکی از چندین مدرسه کسب و کار در آفریقا با اعتبار نامه معتبر سه گانه با حمایت های EQUIS (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت)، AACSB (Association to مدرسه های پیشرفته دانشکده بازرگانی) و AMBA (انجمن MBA).

GSB به عنوان یک مدرسه عالی با بیش از پنج دهه تجربه در بازار در حال ظهور، مسئولیت پذیر ساختن زمینه اجتماعی-سیاسی و اقتصادی آن است. این تدریس، یادگیری و تحقیق در راستای ایجاد یک قاره اقتصادی تر و متعادل تر و یکپارچه تر است. مدرسه دائما سرمایه گذاری در بورس تحصیلی با کیفیت و مشارکت قوی برای حمایت از این اهداف از طریق ابتکاراتی مانند مرکز Allan Grey برای رهبری ارزش ها، مرکز Bertha برای نوآوری های اجتماعی و کارآفرینی، آکادمی توسعه صنعتی کارآفرینی ریموند Ackerman و Space Solution Space .

برنامه های تحصیلی ما در سطح بالا برای تدوین دانش حرفه ای، ارتقاء توانایی های رهبری و به افراد مهارت و اعتماد لازم برای رشد ایده های نوآورانه جدید را به راه حل های بلندمدت توسعه ی مالی، صحیح می دهد.

پیشنهاد ما شامل موارد زیر است:

  • دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت (PGDip)
  • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
  • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی متخصص در مدیریت اجرایی (EMBA)
  • استاد بازرگانی در امور مالی توسعه (MCOM)
  • استاد فلسفه متخصص در نوآوری جامع (MPHIL)
  • دکتر فلسفه متخصص در مدیریت کسب و کار (PhD)

مکان ها

کیپ تاون

Address
GSB International Relations
Breakwater campus
8 Portswood Road
V&A Waterfront

8000 کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید