Aachen University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه FH علوم کاربردی آخن

دانشگاه FH علوم کاربردی آخن در سال 1971 پس از ادغام چند کالج فنی و مراکز آموزش حرفه ای تاسیس شد. بدین ترتیب، به نظر می رسد بر روی یک سنت آموزشی عمل گرا بیش از 100 ساله.

تئوری و عمل از نزدیک تا در طول کل دوره مطالعه در ارتباط است. ارتباط نزدیک با عملکرد حرفه ای، که بیش از 230 استاد و حدود 700 کارمند در آموزش و پژوهش حفظ، تضمین یک دوره حرفه ای مقدماتی و علمی صدا از مطالعه.

بیش از 12،000 دانشجو از این بهره مند شوند. دانشگاه FH علوم کاربردی آخن آنها آموزش برای اولین بار نرخ در حرفه مدرن و trendsetting ارائه می دهد. نزدیک همکاری با شرکت های بین المللی و منطقه کسب و کار و همچنین موسسات تحقیقاتی مشهور مانند مرکز تحقیقات زوریخ (FZJ) در کیفیت دوره های ارائه شده منعکس شده است: در FH آخن، الزامات شغلی جدید به عنوان یک فرصت به طور مداوم تنظیم و دیده گسترش برنامه درسی از نظر محتوا.

در حال حاضر، دانش آموزان آینده نگر می تواند از 53 کارشناسی و 22 دوره های کارشناسی ارشد در علوم مهندسی، مطالعات کسب و کار و طراحی را انتخاب نمایید. علاوه بر این، برخی از برنامه های درجه به عنوان برنامه مطالعه شغلی دوگانه و اضافی ارائه شده است.

اضافه شده، مزیت ویژه ای از دانشگاه FH علوم کاربردی آخن محل euroregional از آخن و زوریخ، در مجاورت نزدیک به بلژیک و هلند است. این internationality در آموزش و مطالعات یک ویژگی اساسی و منحصر به فرد از FH آخن است. ما را قادر می سازد دانش آموزان ما برای آماده شدن برای خواسته های جهان کار جهانی و به منظور توسعه قابلیت همکاری میان فرهنگی است. برای این منظور، ما تحرک دانش آموزان ما و کارکنان آموزش در طول دوره مطالعه و در پروژه های مشترک و همچنین از طریق درجه بین المللی در همکاری با دانشگاه طرف ما حمایت می کنند. در این زمان، درصد دانش آموزان از خارج از کشور اضافه می کند تا بیش از 19 درصد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • آلمانی

بازدید کنید Part time MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

OpenBorders MBA

Campus پاره وقت September 2019 بلژیک Eupen Liège آلمان Stolberg (Rhineland) + {تعداد} بیشتر

OpenBordersMBA euregional در HEC-Ulg Lège با مشارکت FH Aachen و Universiteit Hasselt عرضه خواهد شد. [+]

OpenBordersMBA

OpenBordersMBA euregional در HEC-Ulg Lège با مشارکت FH Aachen و Universiteit Hasselt عرضه خواهد شد.

MBA اجرایی برای مدیران با تجربه

با بیش از صد سال تجربه مشترک در آموزش و پرورش دانشگاهی، FH Aachen، HEC-ULg Liege و دانشگاه هسللت تخصص خود را برای ارائه یک برنامه چند زبانه OpenBordersMBA (OBMBA) ترکیب کرده اند.

هدف از OpenBordersMBA این است که به مدیران کمک کند تا بر تجربه خود و مهارت های خود، با بهره گیری از مزایای درون موقعیت جغرافیایی راین ماز یورگیو، به کار برند. اکثر شرکت کنندگان از آلمان، هلند و بلژیک، بلکه از کشورهای سراسر جهان است.... [-]


ویدئو ها

Tauch' ein ins BWL-Studium