Darmstadt University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Darmstadt University of Applied Sciences Hochschule Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt، h_da) علم را به عمل می کشد. با یک دانش آموز حدود 17،000، یکی از بزرگترین و برجسته ترین دانشگاه های علوم کاربردی در آلمان است. شهرت عالی آن نتیجه یک رویکرد علمی مبتنی بر دنیای واقعی به آموزش عالی و موفقیت حرفه ای فارغ التحصیلان آن است.

فارغ التحصیلان Darmstadt University of Applied Sciences به ویژه در مدیریت منابع انسانی در شرکت های آلمانی محبوب هستند. این توسط رتبه بندی سالانه "Wirtschaftswoche" تایید شده است. برای رتبه بندی دانشگاه 2019، ارائه دهنده خدمات پرسنل Universum Global 650 شرکت کوچک، متوسط و بزرگ در سراسر کشور را مورد بررسی قرار داد. از مجموع 216 دانشگاه علوم کاربردی در آلمان، آنها توانستند کسانی را انتخاب کنند که فارغ التحصیلان آنها به طور خاص با انتظارات خود مواجه بودند. بر این اساس، h_da در میان 10 کشور برتر آلمان در زمینه مهندسی مکانیک (رتبه 3)، علوم رایانه (رتبه 8)، مهندسی برق (رتبه 7) و مهندسی صنایع (رتبه 4) قرار دارد.

در رتبه بندی دانشگاه از مرکز توسعه آموزش عالی (CHE) 2019، h_da به طور خاص از لحاظ ارتباط عملی و آمادگی برای این حرفه بسیار خوب است. بر این اساس، دانشجویان دوره های تحصیلی مهندسی عمران، مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مهندسی محیط زیست تجهیزات بسیار خوبی از آزمایشگاه های عملی را ستایش می کنند. h_da در اینجا در گروه برتر ملی است. همان مربوط به کیفیت سفر است که دانش آموزان معماری و مهندسی محیط زیست به عنوان بسیار خوب است. h_da نیز در سراسر کشور در سراسر ارتباطات به عمل حرفه ای می آید. رتبه بندی CHE دانشگاه علوم کاربردی درسماستات را در دوره های تحصیلات مهندسی برق و فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مکاترونیک در گروه برتر ملی فهرست می کند.

اعتبار بالا در دوره های آموزشی h_da بر اساس یک نظارت خوب نسبت به گروه های قابل کنترل و یک جهت عملی مشخص است. در اینجا، علم و عمل intermesh به شیوه ای هدفمند. این به این دلیل است که اساتید h_da می دانند که چه کار می کنند: همه آنها از عمل حرفه ای می آیند و خواسته های حرفه ای آینده دانش آموزانشان را می دانند. در فازهای حرفه ای برنامه های تحصیلی، دانش آموزان همچنین می توانند با کارفرمایان در کسب و کار و جامعه آموختن و گسترش دادن آنچه را که با کارفرمایان آموخته اند، گسترش دهند.

مدیریت

  • پروفسور رئيس جمهور دکتر رالف استنگلر
  • معاون رئیس دانشکده علوم تربیتی، آموزشی و انسانی دکتر منفرد لوچ
  • معاون رئیس علمی و تحقیقاتی Prof. Dr. Arnd Steinmetz
  • ثبت نام نوربرت ریکرت

دانش آموزان

  • تقریبا 17،000
  • تقریبا 18 درصد دانشجویان خارجی

کارکنان

  • تقریبا 900

117853_117804_01LuisenplatzvonobenAfWSAlexDeppert.jpg

شهر علم دمرستات

Luisenplatz از بالا

عکس: الکس پروپرت

مکان ها

دارشتاد

Address
Haardtring 100
64295 دارشتاد, هسه, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید