توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما انواع مختلفی از برنامه های تمرینی گرا را ارائه می دهیم که از یک استاندارد علمی بالا برخوردار هستند و درب کار حرفه ای جذاب را باز می کنند. جهت گیری بین المللی ما راه را برای بازار کار جهانی راه اندازی می کند: ما نه تنها طیف گسترده ای از دوره های زبان و سطح یادگیری زبان را ارائه می دهیم، بلکه همکاری هایی با 200 دانشگاه در سراسر جهان داریم. همه دانش آموزان ما با مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد، مطابق با استانداردهای بین المللی فارغ التحصیل می شوند.

فاکتورهای تحقیق ما تغییرات جمعیتی، انرژی های تجدید پذیر و تحرک و تدارکات است که با پرسش های چالش برانگیز آینده مطرح می شود. ما در این راه با راه حل های گوناگون با این پرسش ها روبرو هستیم و دانش آموزانمان را قادر می سازیم تا با کمک خلاقانه به این سوالات پاسخ دهند.

  • بیش از 15،000 دانش آموز از بیش از 105 کشور
  • چهار دانشکده، دوره 70 درجه
  • 270 مدرس، 730 کارمند، 16 موسسه علمی
  • تقریبا 200 دانشگاه شریک در 51 کشور در شش قاره
  • عضو بنیانگذار کنسرسیوم موسسات آموزش عالی در مناطق شهری اروپا ("U! REKA")
  • فاکتورهای پژوهشی قوی - تغییرات جمعیتی، انرژی های تجدید پذیر، تحرک و تدارکات111740_pexels-photo-1368494.jpeg

چهار دانشکده، مسیر مسیر آینده خود را می پوشانند!

دانش آموزان ما شهرهای آینده را توسعه و طراحی می کنند. ما یکی از بزرگترین امکانات آموزشی است که دوره های آموزشی را در برنامه ریزی و ساخت و ساز در منطقه راین-اصلی ارائه می دهیم و ما دانشجویان را به آموزش های گسترده در مقطع کارشناسی و همچنین آموزش ویژه در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارایه می دهیم.

آموزش نه تنها در یک سالن سخنرانی بلکه در یک آزمایشگاه و در پروژه های کاربردی گرا اتفاق می افتد.
موضوعات تحقیقاتی ما شامل تعداد زیادی از جنبه های مختلف مانند بیوتکنولوژی، فناوری نانو، تجارت الکترونیک، امنیت شبکه و محاسبات ابری است.

مشارکت جامد و اعتماد با سیاست و اقتصاد از هدف ما در جهت تمرین تمرین حمایت می کند. نوآوری ها در قالب پروژه های تحقیقاتی ما در همکاری با اقتصاد، سیاست و دولت توسعه یافته است. به این ترتیب آنها می توانند به طور مطلوب اجرا شوند و برای مخاطبان مورد علاقه قابل دسترسی باشند.

با فعالیت های گسترده تحقیقاتی، همچنین از طریق ارتباطات و همکاری های بین المللی ما، وضعیت تحقیق را تعریف می کنیم و توسعه جامعه را به صورت منطقه ای و بین المللی شکل می دهیم.

دانش آموزان ما کارشناسان در تئوری و عمل هستند و بسیاری از فرصت های شغلی مختلف پیش از آنها.

111741_pexels-photo-1446263.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Frankfurt University of Applied Sciences

از سال 2011 تا سال 2011، برنامه حرفه ای ما، پیشرفت شما در صنعت حمل و نقل هوایی و گردشگری سریع رشد خواهد کرد! پس از اتمام موفقیت آمیز دوره کارشناسی نیمه وقت ما، شما برای چ ... [+]

آینده خود را در زمینه هوانوردی و گردشگری به دست بیاوریدتحصیلات عالی ما در فرانکفورت، آلمان

از سال 2011 تا سال 2011، برنامه حرفه ای ما، پیشرفت شما در صنعت حمل و نقل هوایی و گردشگری سریع رشد خواهد کرد!

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره کارشناسی نیمه وقت ما، شما برای چالش کشیدن و خواستار موقعیت های مدیریت و رهبری در صنعت حمل و نقل هوایی و گردشگری واجد شرایط خواهید بود.

مزایای شما

لذت بردن از تحصیل در یکی از بزرگترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان و بهره گیری از برنامه سفارشی MBA برنامه نیمه وقت، با همکاری رهبران صنعتی مشهور مانند DFS، Fraport و MUC Airport.... [-]

آلمان Frankfurt
اکتبر 2019
پاره وقت
4 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Frankfurt University of Applied Sciences

چطور نوآوری محصول را در یک شرکت سازماندهی می کنید؟ چه چیزی باعث می شود نام تجاری شرکت منحصر به فرد باشد؟ یک مدل کسب و کار پایدار چیست؟ چگونه می توان کارآیی یک مدل کسب و ک ... [+]

نگاهی به داخل - فردا ایجاد کنید!

چطور نوآوری محصول را در یک شرکت سازماندهی می کنید؟ چه چیزی باعث می شود نام تجاری شرکت منحصر به فرد باشد؟ یک مدل کسب و کار پایدار چیست؟ چگونه می توان کارآیی یک مدل کسب و کار جدید را آزمایش کرد؟ چگونه کسب و کار خانوادگی را انجام می دهید؟ شما می توانید در پایان مطالعات خود به این سوالات پاسخ دهید و روش ها و تکنیک های مناسب را در ترکیب با عزت، فداکاری و خلاقیت بکار گیرید و شما یک قدم جلوتر از دیگران خواهید بود.... [-]

آلمان Frankfurt
اکتبر 2019
تمام وقت
2 - 3 years
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی