Read the Official Description

HTW برلین بزرگترین دانشگاه برلین علوم کاربردی

با بدن دانش آموز از بیش از 13،000، از هوخشوله خز UND تکنیک Wirtschaft (HTW) برلین بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی در برلین است. با حدود 70 دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد در مهندسی، اقتصاد، فناوری اطلاعات، فرهنگ و طراحی، طیف وسیعی از شرایط که ما شما را چشمگیر است. هر دو جمع و جور و جهت گیری عمل، رشته ما می تواند توسط آموزش زبان های خارجی و مهارت های کلیدی تکمیل شده است. رتبه بندی دانشگاه های به طور مداوم ما به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو از آموزش و پرورش مدرن و حرفه ای تاسیس شده است. امکانات ما شامل کتابخانه ای مجهز، مرکز کامپیوتر مدرن و طیف متنوعی از فعالیت های ورزشی.

یک دانشگاه برنده جایزه بهره گیری از شهرت آکادمیک عالی، HTW برلین برنده جوایز بسیاری از برای نوآوری استثنایی در بخش دانشگاهی را دریافت کرده است. برای اصلاحات مدیریت داخلی ما؛ بسته های مشاوره و خدمات ارائه شده به شرکت های کوچک و متوسط ​​و شروع به یو پی اس. و برای تعهد ما به برابری جنسیتی و آزادی مانع است. رتبه بندی دانشگاه های به طور مداوم ما به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو از آموزش و پرورش مدرن و حرفه ای تاسیس شده است.

مطالعه، آموزش و پژوهش در دو محل پردیس Treskowallee در Karlshorst و دانشگاه Wilhelminenhof در Oberschöneweide: مطالعه، آموزش و پژوهش در HTW برلین در دو محل انجام می شود. هر دو منطقه دارای سابقه طولانی و افتخار: ساختمان های ذکر شده در دانشگاه Treskowallee قبلا به عنوان یک مدرسه و در طول GDR، در خدمت به عنوان کالج اقتصاد. پردیس Wilhelminenhof دارای یک سنت طولانی و غنی به عنوان یک مرکز نوآوری های صنعتی. واقع در برلین جنوب شرق، آن را بازی میزبان را به دو شرکت معروف، آلگماینه Elektrizitäts-Gesellschaft را (AEG) و Kabelwerke Oberspree (KWO).

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

HTW Berlin University Of Applied Sciences

... [+]

جدید در سال 2018: رهبری جهانی در تخصص مهندسی

در اکتبر سال 2018، رهبری جدید جهانی در زمینه مهندسی را راه اندازی خواهیم کرد.

.

[-]
آلمان Berlin
HTW Berlin University Of Applied Sciences

وزن از محتوای دوره از MBA & E توجه همزمان به موضوعات به همان اندازه از مدیریت کسب و کار و افراد فن آوری کشیده برقرار می کند. فارغ التحصیلان این دوره مجهز نه تنها با م ... [+]

جدید در سال 2018: رهبری جهانی در تخصص مهندسی

در اکتبر سال 2018، رهبری جدید جهانی در زمینه مهندسی را راه اندازی خواهیم کرد. این برنامه برای دانش آموزان با تجربه های بین المللی قبلی و تجربیات رهبری در نظر گرفته شده است. این دانشجویان را برای رهبری در کسب و کارهای مهندسی در زمینه های بین المللی و بین فرهنگی آماده می کند. لطفا از وبسایت برنامه دیدن کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر ما تماس بگیرید.... [-]

آلمان Berlin

Studying at HTW Berlin - Corporate video

HTW Motorsport
Address
Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Berlin, Berlin, آلمان