توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره هنلی

Henley Business school Germany از مردم در شکل گیری قرن بیست و یکم با دیگران پشتیبانی می کند.

قرن بیست و یکم فرصت های گسترده ای را ارائه می دهد و بسیاری از مردم آنها را با ترکیبی از شور و شوق و تردید مشاهده می کنند. آیا از خود می پرسند؟ چه کار کنم؟ از کدام فرصتها استفاده می کنم؟ که نه؟ و اساس تصمیم من چیست؟

بسیاری از مردم نمی توانند به این سؤالات پاسخ دهند. آنها این کار را در مدرسه یا دانشگاه فرا نگرفتند.

ما در هنلی از این افراد در پاسخ دادن به این سؤالات به چند طریق پشتیبانی می کنیم:

  • ما از مدیران و رهبران پشتیبانی می كنیم تا در آینده سازی با هماهنگی تخصص فنی آنها ، دانش فنی هنیلی و تمرکز ما روی عنصر انسانی در شکل دادن به آینده تلاش كنند. ما این کار را در MBA اجرایی خود انجام می دهیم - Global.
  • ما مهارت های تأمل و بین فردی مدیران ، متخصصان منابع انسانی و مربیان مجرب را برای استفاده در مربیگری و سایر راه های ایجاد روابط در گواهی حرفه ای ما در مربیگری در مونیخ و کلن توسعه می دهیم.
  • ما از یادگیری مستقیم در مورد شغل با استفاده از رویکرد یادگیری بازتاب ما در برنامه های بینش تجاری هنلی پشتیبانی می کنیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Henley Business school Germany

Triple که توسط AMBA ، EQUIS و AACSB معتبر شناخته شده است و در بین مشهورترین MBA ها در جهان ، MBA Henley Executive MBA - Global برای کمک به شما در دستیابی به بهترین نتایج ... [+]

MBA اجرایی Henley - جهانی در یک برنامه کوتاهشروع: اکتبر و مارسمدت زمان: 21 ماه (با گزینه تمدید 9 ماه)کارگاههای آموزشی: 61 روز ، عمدتاً پنجشنبه تا یکشنبهمکان های کارگاه:32 روز کارگاه در مونیخ با گروه منطقه ای خود با 15 مدیر با تجربه29 روز کارگاه در انگلستان ، دانمارک ، آفریقای جنوبی و چین / ایالات متحده آمریکا با گروه اروپایی شما با 60 مدیر مجرب برگزار می شودمنابع الکترونیکی: پایگاه داده های آنلاین آموزش الکترونیکیECTS: 90زبان انگلیسیدانشکده: بین المللی انگلستانمدرسین: اساتید منطقه موضوع پشتیبانی مربی شخصیهزینه: 46.500 € ، Early Bird برای پیشنهادات پذیرفته شده توسط دو ماه قبل از شروع برنامه: 39.000 € - همیشه به استثنای هزینه سفر.رهبری باشید که می خواهید باشید... [-]
آلمان Munich
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

Address
Maximilianstraße 40
80539 Munich, Bavaria, آلمان