International School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ISM؟

تمرکز بین المللی

ISM به دانشجویان خود آموزش جامع بین المللی ارائه می دهد. بنابراین ، دانشجویان بین المللی لیسانس باید مطالعات تجاری خود را با زبان دوم خارجی آلمانی یا فرانسوی یا اسپانیایی ترکیب کنند. دانشجویان یک یا دو ترم تحصیل را در خارج از کشور در یک کشور اروپایی یا خارج از کشور گذرانده اند .

بسته به تخصص آنها ، دانشجویان ISM مؤسسه ای را از 199 دانشگاه شریک ISM انتخاب می کنند . ترم در خارج از کشور به منظور توسعه و گسترش بیشتر صلاحیت های بین فرهنگی و زبانی آنها و تقویت و تعمیق دانش حرفه ای آنها در یک زمینه بین المللی طراحی شده است. آنها علاوه بر تحصیل در ترم در خارج از کشور ، حداقل ده هفته از دوره کارآموزی 20 هفته خود را در یک شرکت خارج از آلمان گذراندند. کلیه برنامه های لیسانس شامل سخنرانی هایی به زبان انگلیسی و آلمانی به جز کارشناسی می باشد. مدیریت بین المللی انگلیسی Trail که کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود.

برنامه های کارشناسی ارشد همچنین شامل یک ترم تحصیلی در خارج از کشور است. دانشجویان ترم سوم برنامه خود را در خارج از کشور در یکی از دانشگاه های همکار ISM می گذرانند که متخصص در رشته تحصیلی خود هستند. علاوه بر این ، تمام برنامه ها شامل سخنرانی هایی هستند که به زبان انگلیسی ، کارشناسی ارشد برگزار می شوند. مدیریت بین المللی ، کارشناسی ارشد امور مالی ، کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی استراتژیک ، MA لوکس ، مد

برنامه های ISM ، نیمه وقت ISM نیز مانند برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای تمرکز بین المللی هستند. همه برنامه ها شامل ماژول های خارج از کشور هستند. علاوه بر این ، برنامه مدیریت عمومی MBA به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.120859__MG_4759.jpg

جهت گیری عملی

تمام برنامه های ISM به شدت با نیازهای دنیای تجارت واقعی تنظیم می شوند. این هدف با تجربه فراگیر استادان ISM ترویج می شود ، که بسیاری از آنها در دنیای تجارت مشاغل مدیریتی را برگزار یا در حال حاضر دارند. علاوه بر این ، مراحل جامع کارآموزی و همچنین یک پایان نامه عملی گرا اساس برنامه های ISM را تشکیل می دهند. نمایندگان تأثیرگذار شرکت که در هیئت امنا فعالیت می کنند به شکل گیری مفهوم آموزشی ISM کمک می کنند. آنها به دانشجویان این فرصت را می دهند که دوره های کارآموزی و مشاوره را برای اعتبار کلاس در شرکت های خود انجام دهند.

با استفاده از این فرصت ها ، دانشجویان ISM تجربه گسترده ای در حل مشکلات عملی در زندگی حرفه ای روزانه کسب می کنند. علاوه بر این ، دانشجویان ISM با شرکت در نمایشگاه های شرکت ، نمایشگاه های شغلی و مطالعات موردی ارتباط مستقیمی با نمایندگان شرکت دارند. دانش آموزان می توانند در یک فضای شخصی با فرصت های شغلی خود با این نمایندگان گفتگو کنند. تعداد فزاینده فارغ التحصیلان ISM ، شبکه ISM را نیز غنی می کند.

اتمسفر شخصی

بر خلاف ناشناس بودن معمولی سالن های سخنرانی بزرگ در بسیاری از دانشگاه ها ، ISM به دلیل داشتن کلاس های کوچک ، یک محیط یادگیری تعاملی و تعداد زیادی از فعالیت های اوقات فراغت ، به دانشجویان فضای شخصی ارائه می دهد. اندازه کلاس کوچک به مربیان این امکان را می دهد تا توجه ویژه ای را به دانشجویان نشان دهند و زمینه را برای یک محیط کلاس تعاملی تشکیل دهند. در عین حال ، دانشجویی در بین دانشجویان بسیار مورد تشویق قرار می گیرد. این مورد توسط بسیاری از مطالعات موردی و پروژه های تیم مشاوره تأکید شده است. هدف کار گروهی و پروژه ای ، یادگیری چگونگی ایجاد و سازماندهی تیم ها برای دستیابی به نتیجه مثبت است. فعالیت های خارج از برنامه مانند گروه های کاری دانشجویی و احزاب به دانشجویان کمک می کند تا شبکه شخصی خود را گسترش دهند.

علاوه بر این ، دانشجویان دارای بستر ارتباطی دیجیتالی در قالب ISM Intranet هستند. این یک تالار گفتگوی آنلاین است که دانشجویان درمورد سخنرانی ها ، گزارش از ترم خود در خارج از کشور و ارائه پیشنهادات کارآموزی یا دسترسی به آنها صحبت کنند سرانجام ، دانشجویان بخشی از وقت آزاد خود را در جوامع دانشجویی می گذرانند که مستقل از برنامه درسی استاندارد ارائه می شوند.120857_BEBA_LOG_b_MG_1768.jpg

مهارت های حرفه ای و اجتماعی

سه ترم اول کلیه برنامه های لیسانس ISM اصول مدیریت کسب و کار را به دانشجویان ارائه می دهد. بسته به برنامه تحصیلی منتخب خود ، این آموزش اصلی با سخنرانی در زمینه های ارتباطات ، جهانگردی ، روانشناسی ، مدیریت مد ، مدیریت ورزشی ، قانون تجارت یا امور مالی تکمیل می شود. علاوه بر دوره های مدیریت اساسی ، دانشجویان در هر سه ترم اول نیز دو دوره ویژه برنامه را برگزار می کنند. در ترم پنجم و ششم ، دانشجویان لیسانس ماژول های خاص برنامه را با نمونه های انتخابی ترکیب می کنند. علاوه بر این مهارت های دانشگاهی و نرم و زبان های خارجی نیز آموزش داده می شود. دوره اجباری در اخلاق کسب و کار با آموزش مهارتهای اجتماعی از جمله تیم سازی یا مدیریت بین فرهنگی نیز تعریف و تعریف می شود و به دانشجویان این امکان را می دهد تا حساسیت فرهنگی لازم برای رهبری مسئولانه و منصفانه تیمهای بین المللی را توسعه دهند.

برنامه های کارشناسی ارشد به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان در مدت زمان کوتاهی دانش حرفه ای گسترده ای را ارائه دهند. در ترم اول و دوم ، دانشجویان به منظور پاسخگویی به خواسته های تخصص خود ، مقدمات و دانش خاصی را کسب می کنند. علاوه بر به دست آوردن دانش حرفه ای ، دانش آموزان همچنین مهارت های نرم مانند تکنیک های ارتباطی و مذاکره را تمرین می کنند. مطالعات موردی و پروژه های مفید تضمین می کند که دانش آموزان این شانس را دارند که دانش تئوری خود را در استفاده های عملی در همان مراحل اولیه و همچنین تقویت همکاری و کار تیمی به کار گیرند.120864_B_D_TEM_a_ISM_HH_0402.jpg

برنامه مطالعه جمع و جور

دانشجویان ISM مهارتهای حرفه ای را کسب می کنند ، تجربه عملی می کنند و این شانس را دارند که در سایر فرهنگ ها غوطه ور شوند - همه در یک دوره زمانی کوتاه. این تجربه آموزشی متنوع و هیجان انگیز با یک برنامه تحصیلی کاملاً ساختار یافته امکان پذیر است. در حالی که دانشجویان سایر دانشگاه ها از تعطیلات ترم خود لذت می برند ، دانشجویان ISM تجربه حرفه ای در زندگی واقعی را بدست می آورند. شرکت ها در جستجوی مدیران آینده ، به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که در یک دوره زمانی کوتاه ، تحصیلات خود را با موفقیت به اتمام رسانده و ضمن دستیابی به تجربه و مهارت های بین فرهنگی در دانشگاه ها و شرکت های بین المللی . دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در ISM این مهارت ها را در شش ترم (آهنگ اروپا) یا هفت ترم (پیگیری جهانی) کسب می کنند. سپس آنها می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در طی سه ترم اضافی به پایان برسانند ، بعلاوه زمان صرف نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد. یک برنامه خوب ساختار یافته این دوره کارآمد مطالعه را ممکن می کند. برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای یک بازه زمانی مشخص برای دوره های کارآموزی لازم یا مراحل عملی هستند . به طور مشابه ، برنامه های پاره وقت ISM نیز بر پایه یک مفهوم کاملاً ساختارمند بنا شده است.

مکان ها

مونیخ

Address
Karlstraße 35, D-80333 München
مونیخ, بایرن, آلمان