توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا ISM؟

International School of Management یکی از بهترین International School of Management تجاری در آلمان است. این توسط رتبه های بی شماری از سازمان های مستقل اثبات شده است. از جمله دیگر ، جهت گیری بین المللی و اهمیت عملی ، از کیفیت تدریس و گروه های یادگیری کوچک تجلیل می شود.

10 دلیل خوب برای تحصیل در ISM

بین المللی در همه مناطق

تحصیل در ISM با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد و شما را برای یک حرفه جهانی بهینه آماده می کند. حداقل یک ترم یکپارچه در خارج از کشور یا ماژول را در یکی از 199 دانشگاه شریک مشهور ما سپری خواهید کرد. دوره های کارآموزی در خارج از کشور ، که در دوره کارشناسی تمام وقت ادغام شده اند ، در طول تحصیلات خود از تجربه عملی بین المللی اطمینان می کنند. فرصت - حتی گاهی بدون از دست دادن وقت - برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه های انتخاب شده شریک توسط نیمی از دانشجویان ما استفاده می شود. آموزش فشرده زبان خارجی شما را برای ارتباطات در سراسر جهان مجهز می کند.

آموزش مدرن

با استفاده از روشهای آموزشی مدرن، محتوا از استادان ما، همه تمرینکنندگان چاشنی، در گروههای کوچک اندازهگیری میشود. در پروژه ها، کارگاه ها یا شرکت های شریک، دانش آموخته به طور مستقیم اجرا می شود. شبکه ISM ما آمادگی خوب و پیگیری سخنرانی ها را فراهم می کند و از جمله موارد دیگر اسکریپت های دیجیتال سخنرانی ها را نیز شامل می شود.

برجسته در رتبه بندی

نه تنها سازمان های اعتباربخشی کیفیت بالای ISM را تایید می کنند. ما نیز بیش از دو دهه در گروه برتر در رتبه بندی ملی و بین المللی قرار گرفته ایم - عملکرد توسط دانش آموزان، فارغ التحصیلان و کارکنان گواهی شده است. رتبه فعلی CHE حمایت نسبتا عالی را با درجه 1.3 و همچنین در Barometer Trendence 2016 تایید می کند ISM بهترین کیفیت FH را در کیفیت سخنرانان خود به خود اختصاص داده است. این نیز بر حقوق و دستمزد تاثیر می گذارد: بررسی حرفه ای دانشگاهی نشان می دهد که فارغ التحصیلان ISM تنها پنج سال پس از فارغ التحصیلی حقوق معدل بالاتر از متوسط ​​فارغ التحصیلان کسب و کار را دریافت می کنند.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

کار با مارک های بزرگ

دانش آموزان ما نه تنها تجربه کار فشرده در کارآموزی و کارآموزی در آلمان و خارج از کشور را به دست می آورند، بلکه همواره در پروژه هایی با مارک های اصلی و شرکت های شناخته شده در دوره ها کار می کنند. پرستار چیست؟

نزدیک به اقتصاد

ISM به طرق مختلف به اقتصاد نزدیک است. شرکت های عضو هیئت امناء به طور منظم برای تبادل اطالعات به منظور بهینه سازی برنامه های مدرک ما با نیازها و الزامات بازار کار سازگار می باشند. پیشنهادات کار یا کارآموزی به طور انحصاری به دانشجویان ما منتقل می شود. حتی سخنرانی ها نه فقط تمرین با مطالعات موردی و کارگاه های آموزشی با شرکت های واقعی است. برنامه های آموزشی همه در اقتصاد تعبیه شده اند.

مطالعه فشرده

مفهوم پیشرفته مطالعه و سازماندهی بهینه از امتحانات شما را قادر می سازد تا به صورت فشرده مطالعه کنید، که می تواند در طول دوره مطالعه منظم نیز به طور واقعی تکمیل شود. علیرغم دوره تحصیلی کوتاه مدت، در خارج از کشور باقی می ماند و تجربیات عملی فشرده به طور جامع در این دوره پیوسته است. پیشنهاد ISM بسیار فراتر از ارائه دانش تخصصی است. آنها یاد می گیرند که سخنرانی های خود را انجام دهند، آنها را معرفی کنند، خود را به طور مطلوب ارائه دهند و از تکنیک های مختلف سخنان استفاده کنند. در صورت تمایل، زبان های بیشتر و دوره های اطلاعاتی بیشتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

پشتیبانی کامل

آن را یک دبیرخانه دانشجویی، دفتر بین المللی، مرکز حرفه ای، قرار دادن و یا کتابخانه - درها از امکانات خدمات ما به سوالات و پیشنهادات باز است. در ISM تنها 30 دانش آموز در ISM وجود دارد، بنابراین ما می توانیم در مورد همه مسائل مربوط به تحصیلات خود کمک و راهنمایی کنیم. مهم نیست که آیا ترم شما در خارج از کشور، برنامه کامل و یا پژوهش ادبی مناسب است.

فضای شخصی

تئاترهای سخنرانی پربار و سخنرانی های ناشناس در ISM یافت نشد. فضای شخصی گروه های کوچک (32 دانشجوی در برنامه های کارشناسی، 25 در برنامه های کارشناسی ارشد و 15 در MBA)، انسجام اجتماعی را تقویت می کنند و فضای مربیگری را در سطحی بالا فراهم می کنند. در دوره های زبان، تنها 15 تا 18 نفر شرکت می کنند و مهارت های خود را تضمین می کنند. ما اهمیت زیادی برای رشد شخصی دانش آموزانمان داریم. سیاست 100٪ درب باز ما پشتیبانی از تبادل حرفه ای و شخصی بین استادان، کارکنان و دانش آموزان است.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

یک شبکه قوی - برای یک عمر

از روز اول، شما ISMler هستید و نه تنها با یک مطالعه شناخته شده بین المللی، بلکه یک شبکه قوی در پشت است. سخنرانی های تخصصی، برنامه های کاربردی و رویدادهای فارغ التحصیلان، شما را در مراحل اولیه با شرکت ها و دانش آموزان سابق ISM تماس می گیرند. بنابراین هیچ چیز در مسیر موفقیت شما برای زندگی حرفه ای نیست. ما در تماس هستیم!

اعتباردهی شده، آزمایش شده است

ISM به طور مداوم توسط وزارت علوم و فرهنگ نوردراین وستفالن به رسمیت شناخته شده است. بنابراین درجه های به دست آمده در ISM کاملا برابر با آنچه در دانشگاه های دولتی به دست آمده است. کیفیت مطالعات ISM نیز به طور منظم توسط سازمان نظارت خارجی بررسی و تایید می شود. برای مثال، در ماه ژوئن سال 2016، اولین مدرسه بازرگانی خصوصی در سراسر کشور، ISM توسط شورای علمی برای سال دوم به مدت حداکثر 10 سال مجددا تایید شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

International School of Management

با داشتن MBA تمام وقت ، می توانید به طور خاص مدیریت و مدیریت شغلی خود را گسترش داده و پیش نیازهای ایده آل را برای موقعیت پیشرو در تجارت ایجاد کنید. نظریه ... [+]

مشخصات مطالعه مدیریت عمومی MBA

با داشتن MBA تمام وقت ، می توانید به طور خاص مدیریت و مدیریت شغلی خود را گسترش داده و پیش نیازهای ایده آل را برای موقعیت پیشرو در تجارت ایجاد کنید .

نظریه

صلاحیت در یک زمینه بین المللی

با ترکیبی از تئوری کسب و کار و تخصص کاربردی در زمینه هایی مانند بازاریابی، امور مالی و یا برنامه کارآفرینی MBA ارائه می دهد مروری جامع از تمام مناطق مدیریت.

برنامه انگلیسی زبان به دانشجویان انگیزه می دهد تا از طریق اقامت یک هفته در خارج از کشور در اسپانیا ، دانش و مهارت های خود را در یک زمینه بین المللی بگذرانند.... [-]

آلمان Munich
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA General Management at ISM