توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

WHU - اتو مدرسه Beisheim مدیریت، یک دانشگاه خصوصی در نزدیکی کوبلنز واقع در Vallendar، نخستین مدرسه در آلمان به ارائه عمده ای در مدیریت کسب و کار تاکید بر رهبری راهبردی شرکتهای. مدرسه ماموریت اصلی خود را در آموزش و پرورش از مدیران کل و کارآفرینان که می توانید انواع شغل استاد می بیند. WHU واقعا بین المللی است. در طول بیست سال گذشته، WHU یک شبکه تعاونی های منحصر به فرد در سراسر جهان با بیش از 140 دانشگاه از همه قاره ها ایجاد کرده است. این اولین دانشگاه در آلمان به دریافت مجوز رسمی EQUIS (1998) بود.

دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار فارغ التحصیل در ایالات متحده شناخته شده است. در شیکاگو در سال 1908 تاسیس شد، کلاگ پیشگام این نظریه که اصول مدیریت کسب و کار را می توان به هر نوع سازمان اعمال می شود. کلاگ به حفظ استانداردهای بالای خود را از برتری علمی متعهد است. کلاگ یکی از اولین مدارس کسب و کار فارغ التحصیل به توسعه برنامه های آموزشی جامع برای اواسط حرفه و مدیران ارشد است.

برنامه MBA اجرایی کلاگ-WHU به طور مداوم یکی از برنامه های بالا EMBA در اروپا قرار گرفت. درجه به طور مشترک توسط WHU-اتو مدرسه Beisheim مدیریت، Vallendar و دانشکده مدیریت کلاگ، ایالات متحده آمریکا ارائه شده است. این برنامه درجه معتبر ادغام تمام رشته های مدیریتی، با تمرکز بر سنتز سبک های مدیریت آمریکایی و اروپایی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

برنامه MBA اجرایی Kellogg-WHU برای مدیرانی طراحی شده است که در تلاش برای تبدیل شدن به رهبران موثر و مسئول در محیط رقابتی امروزه هستند. ... [+]

برنامه جهانی اجرایی Kellogg-WHU یک برنامه معتبر و معتبر است که موقعیت غالب خود را در 20 برنامه برتر EMBA در سراسر جهان و 10 برنامه EMBA در اروپا در رتبه بندی Financial Times حفظ کرده است. این برنامه از طریق دانش فنی مدیریت ایالات متحده و اروپا از طریق همکاری بین دانشکده مدیریت Kellogg، دانشگاه Northwestern در ایالات متحده آمریکا و WHU دانشکده مدیریت Otto Beisheim در آلمان بهره می برد. هدف از این برنامه ارائه مدیران ارشد آینده به ابزارهایی است که لازم است برای موفقیت سازمانها در یک محیط تجاری پیچیده باشد. این برنامه تاکید زیادی بر رهبری تیم، توسعه شخصی و بین المللی از طریق کار گروهی، مربیگری و ماژول های جهانی دارد. فارغ التحصیلان یک مدرک MBA مشترک از دانشکده مدیریت Kellogg، دانشگاه Northwestern و مدرسه مدیریت WHU Otto Beisheim کسب می کنند و از مدتها بعد از فارغ التحصیلی از یک شبکه قوی فارغ التحصیلان بهره مند می شوند. ساختار برنامه جهانی برنامه اجرایی Kellogg-WHU به مدیران اجازه می دهد تا کار خود را ادامه دهند در حالی که فعالانه در برنامه شرکت می کنند. دانش آموزان فرصت دارند مهارت های تازه به دست آمده خود را بلافاصله در محل کار بکار ببرند. این برنامه شامل 30 درس است که طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با مدیریت عمومی را پوشش می دهد. برنامه Kellogg-WHU به طور مدولار مبتنی است، با کلاس هایی که در محوطه زیبایی و صلح آمیز ما در Vallendar، Germany هر دو ماه با آخر هفته های تعطیلات (پنج شنبه)... [-]

آلمان والندار دوسلدورف بادن-بادن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!