Kellogg-WHU Executive MBA Program

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WHU - اتو مدرسه Beisheim مدیریت، یک دانشگاه خصوصی در نزدیکی کوبلنز واقع در Vallendar، نخستین مدرسه در آلمان به ارائه عمده ای در مدیریت کسب و کار تاکید بر رهبری راهبردی شرکتهای. مدرسه ماموریت اصلی خود را در آموزش و پرورش از مدیران کل و کارآفرینان که می توانید انواع شغل استاد می بیند. WHU واقعا بین المللی است. در طول بیست سال گذشته، WHU یک شبکه تعاونی های منحصر به فرد در سراسر جهان با بیش از 140 دانشگاه از همه قاره ها ایجاد کرده است. این اولین دانشگاه در آلمان به دریافت مجوز رسمی EQUIS (1998) بود.

دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار فارغ التحصیل در ایالات متحده شناخته شده است. در شیکاگو در سال 1908 تاسیس شد، کلاگ پیشگام این نظریه که اصول مدیریت کسب و کار را می توان به هر نوع سازمان اعمال می شود. کلاگ به حفظ استانداردهای بالای خود را از برتری علمی متعهد است. کلاگ یکی از اولین مدارس کسب و کار فارغ التحصیل به توسعه برنامه های آموزشی جامع برای اواسط حرفه و مدیران ارشد است.

برنامه MBA اجرایی کلاگ-WHU به طور مداوم یکی از برنامه های بالا EMBA در اروپا قرار گرفت. درجه به طور مشترک توسط WHU-اتو مدرسه Beisheim مدیریت، Vallendar و دانشکده مدیریت کلاگ، ایالات متحده آمریکا ارائه شده است. این برنامه درجه معتبر ادغام تمام رشته های مدیریتی، با تمرکز بر سنتز سبک های مدیریت آمریکایی و اروپایی.

مکان ها

بادن-بادن

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 بادن-بادن, بادن-وورتمبرگ, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited